Miłość w leśnym zaciszku, która Was zauroczy i zachwyci! Nie przegap!

Bohaterowie naszej sesji Roksana i Krzysztof w swojej sesji ślubnej postawili na piękno natury. Piękny las i polana to idealne miejsce na romantyczny plener. Przyroda to coś naturalnego, spokojnego i pięknego tak jak bohaterowie naszej sesji. Zapoznaj się ze zdjęciami Sebastian Photography i zachwyć się tak jak my. Ta sesja zwraca szczególnie uwagę.

Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski

Warto też zwrócić uwagę na zaproszenia ślubne . Nie codziennie spotyka się takie cudeńka . To prawdziwe arcydzieła. .Zresztą zaproszenia idealnie wpisują się w całą estetykę ślubną .Odpowiadali za nie Hello Calligraphy . Para młoda postawiła na klasyczne obrączki z żółtego złota. Elegancja, klasa i styl same w sobie. Takie obrączki są ponadczasowe dlatego decyduje się na nich wiele narzeczonych.

Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski

Krzysztofa zapewne grzała miłość do Roksany. Wiadomo sesja, sesją, ale nikt nie chce zaliczyć przeziębienia. Roksana idealnie dopasowała się do stylizacji swojego ukochanego. Wyglądali jak dwie połówki pomarańczy. Za wianek i okazały bukiet panny młodej odpowiadali Ma Fleur.

Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski

Ale na początek parę słów o naszej parze. Roksana i Krzysztof to młodzi, zakochani w sobie ludzie. Nie mogli doczekać się dnia swojego ślubu , ale to nic dziwnego gdy jest się zakochanym. Nie codziennie spotyka się takie pary. Te gesty i sposób w jaki na siebie patrzą świadczy o sile ich uczucia.

Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski

W końcu jak śpiewał Seweryn Krajewski w najpopularniejsze miłosnym szlagierze: ,, Wielka miłość nie wybiera” Za organizację sesji odpowiadali Wedding Planner & Event Designe. Wiadomo coś tak wyjątkowego jak ślubna sesja warto powierzyć profesjonalistom . Krzysztof postawił na look z epoki Johna Wayne i Clinta Eastwooda . Musztardowe spodnie , brązowe buty w stylu kowbojskim i szara marynarka przywodziła na myśl najlepsze filmy z epoki westernów .

Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski

Krzysztof wyglądał jak prawdziwy rewolwerowiec .Kwiatowa ozdoba przy marynarce Krzysztofa była projektu Feinfein . Za sukienkę Roksany odpowiadała Sylwia Kopczyńska. Wśród tak dużego wyboru na rynku sukni ślubnych nie jest tak łatwo podjąć wybór. Z tak wielu perełek ciężko jest wybrać ten jedyny, niepowtarzalny , wyjątkowy diament. Biała koronkowa kreacja sprawiła, że Panna Młoda prezentowała się dziewczęco. Wianek i indiański pled sprawiał, że wyglądała jak ukochana kowboja lub Indianina. Z racji tego, że sesja odbywała się w chłodny, jesienny dzień Roksana dogrzewała się ciepłym swetrem.

Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski
Sebastian Ścigalski

Roksana i Krzysztof oddali się w tym wyjątkowym dniu w ręce profesjonalistów dzięki temu nie musieli się o nic martwić. Taka sesja będzie pamiątką na wiele lat również dla przyszłych pokoleń.

Reportaż: Sebastian Ścigalski |Organizacja sesji: Wedding Planner & Event Designer Katarzyna Michalska |Dekoracja, florystyka: Ma Fleur | Kaligrafia (zaproszenia, wieszaki, skrzyneczka, przysięga): HELLO calligraphy |Przypinka do marynarki : FEINFEIN |Suknia: Atelier Desirer Sylwia Kopczyńska |Make-up: Angelika Olsza  Make-up Artist |Fryzura: RUP Coiffeur |Para: Roksana i Krzysztof |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Ślub plenerowy w Villi, czyli slow wedding pełen pięknych gestów!
Ślub plenerowy w Villi, czyli slow wedding pełen pięknych gestów!
My dzisiaj mamy dla Was fantastyczny reportaż ślubny właśnie z takiej uroczystości. To na pewno zrobi na Was wielkie wrażenie- jak na nas. Zapraszamy serdecznie. Życzymy miłych wrażeń.
MCF Studio
Polsko- włoska miłość Darii i Guglielmo
Na tych wyjątkowych zdjęciach nie zobaczycie dwóch obrączek, a trzy. Bowiem w głównych rolach wystąpią trzy, a nie dwie osoby.
Miłość włosko-polska celebrowana w komnatach zamku. Sprawdź to cudo!
Miłość włosko-polska celebrowana w komnatach zamku. Sprawdź to cudo!
Nasza Para postanowiła spełnić to swoje marzenie i zrealizowali swoje wesele właśnie w pięknym zamku. Czy to nie robi na Was wrażenia? Bo na nas olbrzymie. Warto jest zwrócić uwagę na kolorystykę tych zdjęć. Robi ona naprawdę wielkie wrażenie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji