Miesiąc miodowy w...Nowym Jorku!

Amerykański miesiąc miodowy będzie idealny dla Ciebie!

  • Podróż poślubna
  • 2016

Stany Zjednoczone to kraj szans i możliwości, a Nowy York to jego centrum. To miasto pełne emocji, epicentrum nowoczesnego życia. Wielkie Jabłko jest miejscem, w którym mogą się spełnić marzenia każdej kobiety i mężczyzny XXI wieku.

zapiszCredit: Shutterstock: Matej Kastelic
Credit: Shutterstock: Matej Kastelic

Midtown

Midtown to miejsce pełne uroku, a znane głównie dzięki filmom, w których występuje. To miasto obejmuje najbardziej znane obiekty w Nowym Yorku, a mianowicie Empire State Bulding, Times Square- kolebka marek i emocji. Raj dla fashion victim! Przechadzając się po tej dzielnicy możemy zaobserwować różne wieżowce, w tej metalowej architekturze wyróżniają się piękne kościoły. Warwick Hotel jest jednym z najbardziej renomowanych miejsc na mapie tej dzielnicy.

zapiszFoto: Alexey Malashkevich
Foto: Alexey Malashkevich

Mimo ogromu budowli, Midtown ma w sobie aż trzy wspaniałe, trochę bardziej zielone sekrety. Bryant Park jest zielonym zakątkiem w dżungli szkła i metalu. The View- tu najlepiej smakują drinki, których kosztujemy na dobry początek wieczoru. The Madison Square Park to miejsce idealne do jogginów i dla tych, którzy mają ochotę na szybką przekąskę.

zapiszFoto: Viceroy Central Park New York
Foto: Viceroy Central Park New York
zapiszFoto: The Warwick Hotel
Foto: The Warwick Hotel

Przed wejściem na Dolny Manhatan park Wysoka Linia jest prestiżowym centrum, które organizuje różne wydarzenia związane z medytacją i mające na celu kontakt z naturą.

zapiszFoto vía Shutterstock: pisaphotography
Foto vía Shutterstock: pisaphotography
zapiszFoto: Dream Downtown New York
Foto: Dream Downtown New York

Dolny Manhatan

Ta dzielnica jest czymś, co łączy wszelakie różnice. The Village ( Zachód i Wschód ), Chinatown, Soho, Little Italy i Libreca to jedne z tych miejsc, które sprawiają, że nietypowe połączenia stają się możliwe. To miejsca, które są kolebką artystów- są one szczególne i wyjątkowe.

zapiszFoto. holbox
Foto. holbox
zapiszFoto: Robert Crum
Foto: Robert Crum

Greenwich Village, które znajduje się w sąsiedztwie West Village (gdzie realizowany był serial „Przyjaciele”). Są tu ciche kawiarnie i małe teatry. Nieco dalej, w Tribeca, The Greenwich Hotel jest idealnym miejscem dla Nowożeńców. Nikt się nie oprze tym trzynastu apartamentom.

zapiszFoto: Robert Crum
Foto: Robert Crum
zapiszFoto: The Marlton
Foto: The Marlton
zapiszFoto: The Marlton
Foto: The Marlton

Soho jest kolebką hipsterów. Spacerując po okolicy wypełnisz potrzeby i ciała i duszy. Zaś The Bowery Hotel jest prawdziwym klejnotem.

zapiszFoto: Smyth Hotel
Foto: Smyth Hotel
zapiszFoto: The Crosby
Foto: The Crosby
zapiszFoto: Victor Moussa
Foto: Victor Moussa

W południowej części Manhatanu znajduje się The Brooklyn Bridge- miejsce, z którego inspirację czerpał sam Woody Allen.

Upper East Side i Upper West Side 

Te dzielnice Nowego Yorku są prawdziwie ekskluzywne. Gromadzi najbogatszych ludzi, ale też tych, którzy są zainteresowani szeroko rozumianą działalnością artystyczną- w końcu znajduje się tam Metropolitan Museum of Art (słynne MET).

zapiszFoto: The Pierre
Foto: The Pierre

Upper West Side to miejsce, które stawia na kulturę i sztukę.
Jeżeli chcesz spędzić interesujący miesiąc miodowy, to Nowy York jest naprawdę odpowiednim miejscem ku temu. Zachęcał do tego już Frank Sinatra, który śpiewał : „New York, New York”.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!