Mamy państwa młodych- ważna i dumna rola

  • Planowanie ślubu

Po pierwsze, z okazji dnia Mamy– życzymy wszystkiego najlepszego! A w szczególnym dniu swojego dziecka- szczęścia swojego i swoich dzieci, które rozpoczynają kolejny, bardzo ważny etap w swoim życiu.

http://youtu.be/VdKaBTMJSOc

Publikacja

Ślub dziecka to bardzo emocjonujący etap w życiu każdej mamy (co najlepiej pokazuje scena z kultowego filmu Kogiel Mogiel). Pragnie ona, aby wszystko wyglądało idealnie, było początkiem nowego, szczęśliwego życia. Mama chce być wsparciem i służyć pomocom swoim dzieciom.

zapisz
Fot. Przemysław Białek
zapisz
Fot. Robert Wróblewski

Rodzice młodej pary stanowią duże wsparcie podczas przygotowania listy gości, ponieważ często lepiej znają członków rodziny niż młodsze pokolenie. Z tego samego powodu będą też doskonałymi doradcami w sprawie rozsadzenia gości.

Jeżeli jeszcze rodzice młodych się nie poznali, warto zaaranżować spotkanie, na którym będzie można spokojnie porozmawiać, by móc się wspólnie bawić w dniu ślubu swoich dzieci. Spotkanie warto zorganizować z udziałem młodej pary.

Choć na weselu najpiękniej powinna wyglądać panna młoda, wybór kreacji dla mamy to także nie lada zadanie! Skromna, ale elegancka sukienka to strzał w dziesiątkę! W tym dniu rodzice młodej pary będą się często znajdować w świetle fleszów, dlatego warto zadbać o nienaganny makijaż i fryzurę, które utrzymają się aż do rana. Czytaj więcej o sukienkach na wesele dla mam.

zapisz
Propozycje sukienek dla mamy na wesele ze sklepu Solar

Każda mama musi jednak pamiętać, że jest to ślub jej dziecka i to młoda para powinna mieć decydujący głos w tej sytuacji. Nie należy zbyt mocno naciskać i wywierać presji na młodych, chcąc zorganizować ślub i wesele według swoich planów. Mama powinna służyć pomocą i wsparciem. Stres i nerwy nie będą tu pomocne, a mogą tylko wpłynąć na pogorszenie relacji z dzieckiem i synową czy zięciem. We wszystkim należy zachować umiar i uważnie słuchać, jakie są potrzeby młodej pary- czy chcą oni mocnej ingerencji rodziców, czy chcą przyjecie zorganizować samodzielnie.

W czasie wesela głównym zadaniem rodziców jest dobra zabawa! Jeżeli mama chce brać czyny udział w sprawach organizacyjnych, może nadzorować planem wesela, pomagając tym samym śwadkom młodej pary. Po zakończonym weselu, dobrym zwyczajem jest żegnanie przybyłych gości wraz z młodym małżeństwem.

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

DODATKI ŚLUBNE 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

BUKIET ŚLUBNY 2015

PAN MŁODY 2015

STREFA PIĘKNA 2015

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Robert Wróblewski Fotograf ślubny
Przemysław Białek Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!