Mamy państwa młodych- ważna i dumna rola

Po pierwsze, z okazji dnia Mamy– życzymy wszystkiego najlepszego! A w szczególnym dniu swojego dziecka- szczęścia swojego i swoich dzieci, które rozpoczynają kolejny, bardzo ważny etap w swoim życiu.

http://youtu.be/VdKaBTMJSOc

Ślub dziecka to bardzo emocjonujący etap w życiu każdej mamy (co najlepiej pokazuje scena z kultowego filmu Kogiel Mogiel). Pragnie ona, aby wszystko wyglądało idealnie, było początkiem nowego, szczęśliwego życia. Mama chce być wsparciem i służyć pomocom swoim dzieciom.

Fot. Przemysław Białek
Fot. Robert Wróblewski

Rodzice młodej pary stanowią duże wsparcie podczas przygotowania listy gości, ponieważ często lepiej znają członków rodziny niż młodsze pokolenie. Z tego samego powodu będą też doskonałymi doradcami w sprawie rozsadzenia gości.

Jeżeli jeszcze rodzice młodych się nie poznali, warto zaaranżować spotkanie, na którym będzie można spokojnie porozmawiać, by móc się wspólnie bawić w dniu ślubu swoich dzieci. Spotkanie warto zorganizować z udziałem młodej pary.

Choć na weselu najpiękniej powinna wyglądać panna młoda, wybór kreacji dla mamy to także nie lada zadanie! Skromna, ale elegancka sukienka to strzał w dziesiątkę! W tym dniu rodzice młodej pary będą się często znajdować w świetle fleszów, dlatego warto zadbać o nienaganny makijaż i fryzurę, które utrzymają się aż do rana. Czytaj więcej o sukienkach na wesele dla mam.

Propozycje sukienek dla mamy na wesele ze sklepu Solar

Każda mama musi jednak pamiętać, że jest to ślub jej dziecka i to młoda para powinna mieć decydujący głos w tej sytuacji. Nie należy zbyt mocno naciskać i wywierać presji na młodych, chcąc zorganizować ślub i wesele według swoich planów. Mama powinna służyć pomocą i wsparciem. Stres i nerwy nie będą tu pomocne, a mogą tylko wpłynąć na pogorszenie relacji z dzieckiem i synową czy zięciem. We wszystkim należy zachować umiar i uważnie słuchać, jakie są potrzeby młodej pary- czy chcą oni mocnej ingerencji rodziców, czy chcą przyjecie zorganizować samodzielnie.

W czasie wesela głównym zadaniem rodziców jest dobra zabawa! Jeżeli mama chce brać czyny udział w sprawach organizacyjnych, może nadzorować planem wesela, pomagając tym samym śwadkom młodej pary. Po zakończonym weselu, dobrym zwyczajem jest żegnanie przybyłych gości wraz z młodym małżeństwem.

SUKNIE ŚLUBNE 2015

BUTY ŚLUBNE 2015

DODATKI ŚLUBNE 2015

FRYZURY ŚLUBNE 2015

BUKIET ŚLUBNY 2015

PAN MŁODY 2015

STREFA PIĘKNA 2015

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Jak wybrać nocleg dla gości weselnych, na jak długo i czy młoda para powinna go opłacać? Więcej czytaj w artykule...
Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!
Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!
Wedding Planner jest niezwykle pomocnym specjalistą, który może pomóc Wam w stworzeniu wymarzonej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego, dlatego warto jest przemyśleć kwestię jego zatrudnienia.
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji