Magiczne dekoracje tiulowymi kulami

Planując aranżację swojego wesela zawsze bierzemy pod uwagę dekorację. Mnóstwo myśli w głowie, na co tak właściwie się zdecydować? Balony, wstążki, świece, tylko kwiaty? Czasem nie wiadomo czy podążać za modą, gustem, czy kierować się budżetem. To ostatnie jest niestety najczęściej spotykane. Szkoda, żeby o naszych marzeniach decydowały wyłącznie pieniądze. Ale spokojnie! Idziemy Wam z pomocą i chyba znaleźliśmy złoty środek! Mamy do zaproponowania coś modnego, taniego i gustownego! Są to kule, tak zwane „pufsy”, które wykonuje się z tiulu, a na końcu spryskuje kolorowym sprayem.

Źródło: marthastewartweddings.com

Wykonanie ich zajmuje niewiele czasu, a efekt jest piękny! Jeśli macie czas i dobre chęci – wykonajcie je sami. Zaopatrzcie się w tiul, watkę, nitkę, trochę kleju i spray. Najpierw należy utworzyć kulę z tiulu (w zależności od wielkości kuli, jaką chcecie uzyskać), by było łatwiej możecie okręcać tiulem jakąś rzecz, np. książkę. Zamiast książki, możecie utworzyć kulę z waty, a tę następnie owinąć tiulem, tiul skleić, i z odległości kilkunastu centymetrów spryskać delikatnie sprayem. Po wyschnięciu farby, przyczepcie nitkę i gotowe!
Cudowne są również kule kwiatowe wykonywane przeważnie z kwiatów sztucznych, jednak dekoracja kulami ze świeżych kwiatów nada Waszej ceremonii prawdziwej magii i klasy! Np.: hortensjowe kule. Zobaczcie!

Źródło: ruffledblog.com
Źródło: ruffledblog.com

Kule dekoracyjne duże, małe czy średnie, zawsze są cudownym uwieńczeniem każdej uroczystości. My polecamy je Wam szczególnie do dekoracji ślubnych, na wieczory panieńskie oraz Wasze rocznice! Wykonajcie własne pufsy i nadajcie kolorów swojemu jedynemu, niezapomnianemu dniu w życiu!

Źródło: coquette.blogs.com
Źródło: asiancajuns.com

blog slubny Zankyou

 Usługi dekoratorskie Vertigo

Wybierając ofertę Vertigo, decydujecie się na profesjonalną dekorację uroczystości oraz jej odpowiedni zakres florystyczny. Dekoracje dobierane są indywidualnie do oczekiwań każdego Klienta. Zapraszamy także na bloga Vertigo.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele tematyczne w stylu hippie to pomysł oryginalny i bardzo szalony! Jak na każdym ślubie, w przypadku hipisowskiego wesela najważniejsza jest Panna Młoda, więc dziś wybieramy najpiękniejsze suknie ślubne, bukiety ślubne i fryzury ślubne na wesele w stylu hippie!
Wesele pachnące ziołami, czyli 8 pomysłów ślubnych inspirowanych Prowansją.
Wesele pachnące ziołami, czyli 8 pomysłów ślubnych inspirowanych Prowansją.
Bazylia, melisa, estragon, mięta, rozmaryn, tymianek, lawenda i lubczyk.. pomysły na dekorację ślubną i weselną z wykorzystaniem ziół! 8 propozycji Zankyou
Credits: Carolina Herrera
10 tendencji ślubnych w 2018: wszystkie porady, aby celebracja Twojego ślubu była idealna!
Wybierz spośród naszych propozycji coś, co będzie Ci najbardziej odpowiadało. Jeżeli jesteś w pełni zaangażowana w przygotowaniach do swojego ślubu w 2018 roku, to nie możesz przegapić tego postu, gdzie prezentujemy najnowsze i najważniejsze trendy związane z estetyką ślubną.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji