Magiczne dekoracje tiulowymi kulami

Planując aranżację swojego wesela zawsze bierzemy pod uwagę dekorację. Mnóstwo myśli w głowie, na co tak właściwie się zdecydować? Balony, wstążki, świece, tylko kwiaty? Czasem nie wiadomo czy podążać za modą, gustem, czy kierować się budżetem. To ostatnie jest niestety najczęściej spotykane. Szkoda, żeby o naszych marzeniach decydowały wyłącznie pieniądze. Ale spokojnie! Idziemy Wam z pomocą i chyba znaleźliśmy złoty środek! Mamy do zaproponowania coś modnego, taniego i gustownego! Są to kule, tak zwane „pufsy”, które wykonuje się z tiulu, a na końcu spryskuje kolorowym sprayem.

Źródło: marthastewartweddings.com

Wykonanie ich zajmuje niewiele czasu, a efekt jest piękny! Jeśli macie czas i dobre chęci – wykonajcie je sami. Zaopatrzcie się w tiul, watkę, nitkę, trochę kleju i spray. Najpierw należy utworzyć kulę z tiulu (w zależności od wielkości kuli, jaką chcecie uzyskać), by było łatwiej możecie okręcać tiulem jakąś rzecz, np. książkę. Zamiast książki, możecie utworzyć kulę z waty, a tę następnie owinąć tiulem, tiul skleić, i z odległości kilkunastu centymetrów spryskać delikatnie sprayem. Po wyschnięciu farby, przyczepcie nitkę i gotowe!
Cudowne są również kule kwiatowe wykonywane przeważnie z kwiatów sztucznych, jednak dekoracja kulami ze świeżych kwiatów nada Waszej ceremonii prawdziwej magii i klasy! Np.: hortensjowe kule. Zobaczcie!

Źródło: ruffledblog.com
Źródło: ruffledblog.com

Kule dekoracyjne duże, małe czy średnie, zawsze są cudownym uwieńczeniem każdej uroczystości. My polecamy je Wam szczególnie do dekoracji ślubnych, na wieczory panieńskie oraz Wasze rocznice! Wykonajcie własne pufsy i nadajcie kolorów swojemu jedynemu, niezapomnianemu dniu w życiu!

Źródło: coquette.blogs.com
Źródło: asiancajuns.com

blog slubny Zankyou

 Usługi dekoratorskie Vertigo

Wybierając ofertę Vertigo, decydujecie się na profesjonalną dekorację uroczystości oraz jej odpowiedni zakres florystyczny. Dekoracje dobierane są indywidualnie do oczekiwań każdego Klienta. Zapraszamy także na bloga Vertigo.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Również uroczystość weselna, która powinna odzwierciedlać chakartery przyszłych małżonków zasługuje na odpowiednie udekorowanie, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej. Chcielibyśmy zaprezentować kilka kroków, których zadaniem jest ułatwienie Wam procesu dekoracji sali weselnej.
Wesele pachnące ziołami, czyli 8 pomysłów ślubnych inspirowanych Prowansją.
Wesele pachnące ziołami, czyli 8 pomysłów ślubnych inspirowanych Prowansją.
Bazylia, melisa, estragon, mięta, rozmaryn, tymianek, lawenda i lubczyk.. pomysły na dekorację ślubną i weselną z wykorzystaniem ziół! 8 propozycji Zankyou
Trendy 2018: drewno. Winietki, dekoracja, a nawet obrączki!
Trendy 2018: drewno. Winietki, dekoracja, a nawet obrączki!
Drewno jest najbardziej naturalnym materiałem. Kojarzy się zarówno ze stylem boho jak i etno. Dlatego tak wspaniale sprawdza się podczas ceremonii o różnym charakterze. Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować trendy na 2018 rok: drewno w postaci winietek, napisów, dekoracji, a nawet obrączek. Nie możecie tego przegapić.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji