• Magazyn

Magiczne dekoracje tiulowymi kulami

Tiulowe pufsy jako dekoracja weselna - jak je wykonać i gdzie sprawdzą się najlepiej? Zobacz przepis na tanią i gustowną dekorację ślubną i weselną.

  • Dekoracje

Planując aranżację swojego wesela zawsze bierzemy pod uwagę dekorację. Mnóstwo myśli w głowie, na co tak właściwie się zdecydować? Balony, wstążki, świece, tylko kwiaty? Czasem nie wiadomo czy podążać za modą, gustem, czy kierować się budżetem. To ostatnie jest niestety najczęściej spotykane. Szkoda, żeby o naszych marzeniach decydowały wyłącznie pieniądze. Ale spokojnie! Idziemy Wam z pomocą i chyba znaleźliśmy złoty środek! Mamy do zaproponowania coś modnego, taniego i gustownego! Są to kule, tak zwane „pufsy”, które wykonuje się z tiulu, a na końcu spryskuje kolorowym sprayem.

zapisz
Źródło: marthastewartweddings.com

Wykonanie ich zajmuje niewiele czasu, a efekt jest piękny! Jeśli macie czas i dobre chęci – wykonajcie je sami. Zaopatrzcie się w tiul, watkę, nitkę, trochę kleju i spray. Najpierw należy utworzyć kulę z tiulu (w zależności od wielkości kuli, jaką chcecie uzyskać), by było łatwiej możecie okręcać tiulem jakąś rzecz, np. książkę. Zamiast książki, możecie utworzyć kulę z waty, a tę następnie owinąć tiulem, tiul skleić, i z odległości kilkunastu centymetrów spryskać delikatnie sprayem. Po wyschnięciu farby, przyczepcie nitkę i gotowe!
Cudowne są również kule kwiatowe wykonywane przeważnie z kwiatów sztucznych, jednak dekoracja kulami ze świeżych kwiatów nada Waszej ceremonii prawdziwej magii i klasy! Np.: hortensjowe kule. Zobaczcie!

zapisz
Źródło: ruffledblog.com
zapisz
Źródło: ruffledblog.com

Kule dekoracyjne duże, małe czy średnie, zawsze są cudownym uwieńczeniem każdej uroczystości. My polecamy je Wam szczególnie do dekoracji ślubnych, na wieczory panieńskie oraz Wasze rocznice! Wykonajcie własne pufsy i nadajcie kolorów swojemu jedynemu, niezapomnianemu dniu w życiu!

zapisz
Źródło: coquette.blogs.com
zapisz
Źródło: asiancajuns.com

blog slubny Zankyou

 Usługi dekoratorskie Vertigo

Wybierając ofertę Vertigo, decydujecie się na profesjonalną dekorację uroczystości oraz jej odpowiedni zakres florystyczny. Dekoracje dobierane są indywidualnie do oczekiwań każdego Klienta. Zapraszamy także na bloga Vertigo.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!