• Magazyn
  • Magia Panny Młodej! Poczuj się jak Panna Młoda już przed ślubem! Do wygrania stylizacja i sesja z najlepszymi specjalistami z branży!

Magia Panny Młodej! Poczuj się jak Panna Młoda już przed ślubem! Do wygrania stylizacja i sesja z najlepszymi specjalistami z branży!

Teraz przygotowujesz swój ślub, jesteś zestresowana, masz bardzo dużo na głowie- każda Panna Młoda pamięta zmorę przygotowań ślubnych. Zrób sobie przerwę i weź udział w tej relaksującej przygodzie! Będzie cudownie! Nie wahaj się, zdecyduj się na to już dzisiaj! Koniecznie obserwujfanpage Zankyou i czekaj na post konkursowy.

  • Po ślubie
  • Polecane
  • 2017
  • Mazowieckie

Dlaczego warto jest zdecydować się na udział w naszym konkursie? Bo to na pewno będzie wspaniała przygoda, której nie zapomnisz przez lata. To poczucie atmosfery American Dream na pewno zrobi na Tobie wielkie wrażenie. Nigdy nie marzyłaś o wielkich wydarzeniach w Hollywood? Zacznij od Warszawy!

zapiszAutorstwa KaplunArthur
Autorstwa KaplunArthur

Na pewno kiedyś miałaś ochotę poczuć się jak księżniczka. A suknia od projektanta sprawi, że Twoje marzenia się staną się rzeczywistością. Nie wahaj się, śledź naszego fanpage’a i zgłoś się już teraz. Ten konkurs będzie fantastyczną przygodą. My serdecznie Cię do tego zachęcamy! Nagrody są wspaniałe, a możliwość uczestniczenia w spotkaniu z cyklu Weeding Club zdarza się tylko raz. Uwierz nam na słowo. To będzie coś magicznego!

Dzisiaj chcemy Wam przedstawić wspaniałe wydarzenie: Weeding Club. Na pewno wiecie już bardzo dużo na jego temat, ale nadchodząca edycja będzie jeszcze bardziej wyjątkowa! Spytacie dlaczego? Ponieważ będzie jej towarzyszył niesamowity konkurs. To magiczna okazja dla przyszłych Panien Młodych! Chcesz dowiedzieć się więcej? Jeżeli tak, nie możesz przegapić tego artykułu! Wyjaśniamy w nim wszystkie szczegóły!

zapiszShowroom Ksis
Showroom Ksis

Event odbędzie się już 11 października w Warszawie, a współorganizatorem jest Wam dobrze znany Showroom Ksis. Przyszła Panna Młoda wygra stylizację i sesję z najlepszymi specjalistami z branży, a tym samym obecność na naszym ekskluzywnym ślubnym spotkaniu. I oczywiście drobny upominek, aby umilić przygotowania ślubne. Co musisz zrobić, jeżeli chcesz wziąć udział w tym konkursie?

  • udostępnij post z konkursem u siebie na profilu,
  • polub Showroom Ksis oraz Zankyou na facebooku,
  • odpowiedz na pytanie konkursowe w komentarzu pod naszym postem. Zwyciężczyni konkursu jest jedna, a będzie nią ta narzeczona, która najbardziej trafi swoją odpowiedzią do naszych serc.
zapiszAutorstwa ladie_c
Autorstwa ladie_c

To możesz być właśnie Ty! W jury znajdują się przedstawiciele Showroom’u Ksis oraz Zankyou. Konkurs zakończy się 1 października, a wyniki zostaną ogłoszone 3 października. W końcu musisz mieć czas na zaplanowanie podróży! To przecież bardzo ważne, czyż nie?

Nie wahaj się, weź udział w naszym konkursie już teraz. Wystarczy, że spełnisz wszystkie warunki, a Twoja odpowiedź na nasze pytanie będzie oryginalna i przyciągnie naszą uwagę!

zapiszShowroom Ksis
Showroom Ksis

Warto również zwrócić uwagę, że sesja- mimo że to ogromna nagroda, nie jest jedynym benefitem w tym konkursie. Nasza przyszła Panna Młoda otrzyma również wspaniały ślubny upominek.

zapiszShowroom Ksis
Showroom Ksis

Na pewno zastanawiasz się, gdzie musisz wysłać odpowiedź na pytanie konkursowe. Koniecznie obserwuj fanpage Zankyou, ponieważ tam pojawi się post o konkursie i tam musisz umieścić swoją odpowiedź na pytanie.

zapiszShowroom Ksis
Showroom Ksis

Nie zapomnij o tym! To naprawdę bardzo ważne. Przyszła Panna Młoda, która wygra w konkursie przeżyje fantastyczną przygodę: wspaniały makijaż, świetnie dobrana fryzura oraz suknie ślubne z Atelier Riny Cossack. No i te piękne buty z Showroom Ksis! Poczuj się jak prawdziwa gwiazda!

zapiszShowroom Ksis
Showroom Ksis

Do tego podczas tego wydarzenia będzie panowała wspaniała, bardzo ekskluzywna atmosfera. Możliwość poznania specjalistów z branży ślubnej. ludzi, którzy pracują z pasją- coś fantastycznego! Nie zabraknie słodkości i pięknych dekoracji, a wszystko będzie upamiętnione na wspaniałej sesji. To będzie niepowtarzalna pamiątka do Ciebie!

zapiszShowroom Ksis
Showroom Ksis

Teraz przygotowujesz swój ślub, jesteś zestresowana, masz bardzo dużo na głowie- każda Panna Młoda pamięta zmorę przygotowań ślubnych. Zrób sobie przerwę i weź udział w tej relaksującej przygodzie! Będzie cudownie!

zapiszAutorstwa Lumen Photos
Autorstwa Lumen Photos

Nie wahaj się, zdecyduj się na to już dzisiaj! Koniecznie obserwujfanpage Zankyou i czekaj na post konkursowy.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Ksis wedding shoes Buty ślubne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!