London Bridal Week to świeże, nowoczesne i luksusowe spotkanie

London Bridal Week to wydarzenie utrzymujące tytuł najpopularniejszego pokazu mody ślubnej na świecie. Od 25 do 27 marca, wiodący projektanci oraz producenci zgormadzą się pod jednym dachem, aby zaprezentować najnowsze trendy w branży.

  • Style sukien
  • Polecane
  • International
  • Bridal week
  • 2018
  • Wielka Brytania

Już tym miesiącu, a mianowicie 25-27 marca, odbędzie się jeden najpopularniejszych pokazów modowych organizowanych przez branżę ślubną: London Bridal Week, gdzie wszyscy czołowi projektanci mody zaprezentują najnowsze trendy dla Panien Młodych.

London Bridal Week po raz kolejny zorganizuje kultowy pokaz mody wraz ze współpracą z najlepszymi brytyjskimi oraz zagranicznymi markami. Celem wydarzenia jest przedstawienie najnowszych trendów w modzie ślubnym zarówno prasie, jak i modnym kobietom, które wychodząc niedługo za mąż, pragną prezentować się zjawiskowo, zgodnie z panującą modą.

Nowa Lokalizacja

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w jednym z najbardziej luksusowych miejsc na mapie Londynu, czyli w „The White Gallery”, dzięki czemu zainteresowani pokazem będą mieli możliwość zapoznania się różnymi kolekcjami w jednej, przepięknej lokalizacji.

Napewno, warto zanotować sobie datę London Bridal Week w swoim kalendarzu! Co więcej, nie tylko my jesteśmy podekscytowani tym modowym wydarzeniem, lecz także organizatorzy; cytując Cassandrę Roberts, kierownika do spraw treści i marketingu na London Bridal Week 2018: „Jesteśmy podekscytowani przedstawieniem przedsiębiorcom kompletnie nowego rodzaju show, który zaprezentuje świeże podejście do mody ślubnej, wraz z możliwościami pozwalających na rozwój ich biznesu poprzez pokazy znakomitych projektantów, zainspirowanych Bridal Retail Success Academy oraz innowacyjnymi pomysłami na modę przyszłości.

To nie tylko pokaz

Jest to pierwsze, międzynarodowe wydarzenie tak wielkiej skali organizowane w tym roku, dzięki któremu każdy będzie miał szansę dowiedzieć się więcej informacji o zbliżających się trendach w modzie ślubnej. Jednakże, nie jest to jedynie pokaz modowy, ale także olbrzymie seminarium edukacyjne.

W wydarzeniu nie chodzi jedynie o kupowanie: Bridal Retail Success Academy oferuje także darmowe programy edukacyjne, których zadaniem jest wsparcie i doradztwo dla przedsiębiorców we wszystkich aspektach biznesowych. Głowne szkolenie odbędzie się na scenie centralnej w Seminat Theatre na początku oraz końcu każdego dnia.

Po sukcesie, jaki został odnotowany na seminariach w 2017, organizatorzy przewidują przyjazd olbrzymiej ilości przedsiębiorców szukających pomysłów, na to, jak udoskonalić swoje strategie dotyczące mediów społecznościowych, marketingu, itp. Ponadto, handlowcy mają możliwość wzięcia udziału w indywidualnych sesjach z ekspertami w branży i przedyskutować tematy, takie jak finanse, zagadnienia prawne oraz PR.

Nowością, która zostanie wprowadzona w 2018 jest sejsa o nazwie „In Conversation with”, prowadzona z edytorem magazynu Bridal,  Zoë Burke, na zasadzie pytań i odpowiedzi.

Kogo się spodziewać?

Lista wystawców obecnych na London Bridal Week 2018 prezentuje się pierwszorzędnie. W wydarzeniu wezmą udział największe nazwiska z branży ślubnej, czyli Mark Lesley, Enzoani, Casablanca, Morilee, Ronald Joyce, Private Label by G, Eternity, Direct Eastern, Ladybird, Jasmine, True Bride and Victoria Kay oraz setki innych. Handlowcy, którzy przyjadą na London Birdal Week będą mogli podziwiać fenomenalne nowe kolekcje znanych marek oraz młodych, dobrze prosperujących projektantów.

Wiodący projektaci, którzy potwierdzili swoje przybycie to m.in.: Alan Hannah, Sassi Holford, Stephanie Allin, Karen Willis Holmes, Anna Georgina, Rachel Simpson, Olvi’s, Caroline Castigliano

Aby wziąć udział w London Bridal Week, wejdź na oficjalną stronę internetową i zaaplikuj o wejściówkę.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!