London Bridal Fashion Week - Yolan Cris ukazał swoje najnowsze projekty sukien ślubnych! Zobacz koniecznie!

Yolan Cris ukazał swoje projekty! Całą kolekcję sukien ślubnych Yolan Cris będziecie mogli poznać na London Bridal Fashion Week!

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na takie projekty sukien ślubnych jak: The Onix  – suknia w stylu couture, bardzo szykowna czy Amber – suknia ślubna bez ramiączek, ozdobiona francuskimi koronkami Chantilly i ręcznie zdobionymi aplikacjami kwiatowymi. Warto również zwrócić uwagę na suknie ślubną Opala – kreacja o cięciu “syrenki” doskonale podkreśla sylwetkę Panny młodej. Wymienione projekty sukien ślubnych sa zaprezentowane poniżej. Czyż nie są wspaniałe?

ONIX_Haute_couture_YolanCris_capsule_collection _ mid res OPALO_Haute_couture_YolanCris_capsule_collection _ mid res YolanCris Couture Capsule Collection_ dress AMBAR _ mid res

Yolan Cris to projektant, który specjalizuje się w projektowaniu sukien ślubnych w stylu couture oraz kreacji na czerwony dywan. Jego salon w Barcelonie to miejsce pełne inspiracji! Jego ręcznie wykonane dodatki nadają każdej kreacji unikalnego stylu i sprawiają, że metka Yolan Cris jst rozpoznawana na całym świecie.

Yolan Cris to tylko jeden z pośród 50 projektantów podczas London Bridal Fashion Week (LBfw) 2015 w Londynie Old Billingsgate w dniach 17 – 19 May 2015. Pełna lista projektantów jest dostępna online. Prasa i uczestnicy mogą się zarejestrować online. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij www.londonbridalfashionweek.com lub napisz maila Cristie Herbert of CiCi PR mail@cici-consultancy.com lub press@lbfw.org telephone (0)77383 99 617

Skomentuj artykuł

Superfoods na codzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle
Superfoods na codzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle
Superkoktajle to przede wszystkim zestaw smakowitych i najzdrowszych przepisów na koktajle, ale też źródło inspiracji do tworzenia własnych superkompozycji. Książka uświadamia, jak wiele produktów typu superfoods polskiego pochodzenia jest dostępnych dokoła nas, na co dzień. Czas zacząć z tej wiedzy korzystać dla własnego superzdrowia!
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Co mają wspólnego sprzęt AGD oraz znana marka odzieżowa? Bardzo dużo! W szczególności jeżeli chodzi o wymarzoną suknię ślubną! Dzisiaj zapraszamy Was na relację z niezwykłego wydarzenia, w którym siły połączyły firmy: Braun i Bizuu. Nie możecie tego przegapić!
Style 4005_0001. Credits: Sincerity Bridal
Bądź Panną Młodą w sukni od Sincerity Bridal 2018 i wybierz najwyższej jakości wzornictwo na swój wielki dzień!
To jedna z najbardziej romantycznych kolekcji stworzonych przez Sincerity Bridal, oferująca luksusowe, znakomite i dobrej jakości suknie na sezon 2018. Wybierz jeden z zaprezentowanych przez nas modeli i prezentuj się zjawiskowo na swoim ślubie.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji