London Bridal Fashion Week - Yolan Cris ukazał swoje najnowsze projekty sukien ślubnych! Zobacz koniecznie!

Yolan Cris ukazał swoje projekty! Całą kolekcję sukien ślubnych Yolan Cris będziecie mogli poznać na London Bridal Fashion Week!

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na takie projekty sukien ślubnych jak: The Onix  – suknia w stylu couture, bardzo szykowna czy Amber – suknia ślubna bez ramiączek, ozdobiona francuskimi koronkami Chantilly i ręcznie zdobionymi aplikacjami kwiatowymi. Warto również zwrócić uwagę na suknie ślubną Opala – kreacja o cięciu “syrenki” doskonale podkreśla sylwetkę Panny młodej. Wymienione projekty sukien ślubnych sa zaprezentowane poniżej. Czyż nie są wspaniałe?

ONIX_Haute_couture_YolanCris_capsule_collection _ mid res OPALO_Haute_couture_YolanCris_capsule_collection _ mid res YolanCris Couture Capsule Collection_ dress AMBAR _ mid res

Yolan Cris to projektant, który specjalizuje się w projektowaniu sukien ślubnych w stylu couture oraz kreacji na czerwony dywan. Jego salon w Barcelonie to miejsce pełne inspiracji! Jego ręcznie wykonane dodatki nadają każdej kreacji unikalnego stylu i sprawiają, że metka Yolan Cris jst rozpoznawana na całym świecie.

Yolan Cris to tylko jeden z pośród 50 projektantów podczas London Bridal Fashion Week (LBfw) 2015 w Londynie Old Billingsgate w dniach 17 – 19 May 2015. Pełna lista projektantów jest dostępna online. Prasa i uczestnicy mogą się zarejestrować online. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij www.londonbridalfashionweek.com lub napisz maila Cristie Herbert of CiCi PR mail@cici-consultancy.com lub press@lbfw.org telephone (0)77383 99 617

Skomentuj artykuł

Barrington. Credits: Sottero and Midgley
Sottero i Midgley: najlepsze projekty z kolekcji 2018. Wybierz swój ulubiony!
Kolekcja, która łączy najlepszej jakości materiały wraz z niezwykłymi dodatkami, której nie możesz przegapić. Odkryj, co do zaaferowania ma dla Ciebie marka Sottero and Midgley w 2018!
Credits: The Harrogate Bridal Show
The Harrogate Bridal Show: odkrywa największe targi ślubne w Wielkiej Brytanii!
Harrogate Bridal Show po raz kolejny okazały się ważną częścią kalendarza przemysłu ślubnego, zarówno dla projektantów, którzy prezentują swoje najnowsze kolekcje, jak i dla sprzedawców, którzy je otrzymują. To wspaniałe wydarzenie, które miało spektakularne przyjęcie.
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Już dzisiaj zadbaj o swoją najważniejszą kreację! O suknię ślubną! 
Co mają wspólnego sprzęt AGD oraz znana marka odzieżowa? Bardzo dużo! W szczególności jeżeli chodzi o wymarzoną suknię ślubną! Dzisiaj zapraszamy Was na relację z niezwykłego wydarzenia, w którym siły połączyły firmy: Braun i Bizuu. Nie możecie tego przegapić!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji