Lista prezentów ślubnych dla międzynarodowych narzeczonych. Wspaniałe rozwiązanie!

Otwarte granice, rozwinięta komunikacja, znajomość języków i co najważniejsze- piękne kobiety i przystojni mężczyźni, to najważniejsze powody, dla których coraz więcej notuje się małżeństw międzynarodowych z udziałem Polaków. Statystycznie, więcej Polek niż Polaków legalizuje związki z osobami innej narodowości(źródło: GUS) – nic, tylko się cieszyć, że piękne kobiety zdobywają serca obcokrajowców.W przypadku ślubów mieszanych, zmienia się podejście do wielu kwestii organizacyjnych.

Nathan Walker
Nathan Walker

Wiele takich par wyprawia ślub i przyjęcie weselne w Polsce (co często powodowane jest niższymi kosztami organizacji), ale niekoniecznie chce tu pozostać po ślubie. Nie dziwią też Pary, które przyjeżdżają do Polski tylko na swój ślub, a na stałe mieszkają w innym kraju. Trzeba zatem poważnie rozważyć temat prezentu ślubnego.

Duże i ciężkie przedmioty mogą być bardzo kłopotliwe do przetransportowania, dlatego zazwyczaj są oddawane bądź sprzedawane. W przypadku międzynarodowych małżeństw, goście powinni wystrzegać się takich podarunków (byłoby to nic innego jak przysłowiowa „niedźwiedzia przysługa”).

Camila Rubio Varón
Camila Rubio Varón

Najlepszym rozwiązaniem będzie podarowanie gotówki, którą młoda para przeznaczy na realizację swoich marzeń. Takie pary najczęściej stają się klientami Zankyou. Lista prezentów ślubnych pozwala na otrzymanie gotówki bezpośrednio na konto młodej pary, co jest znacznie bezpieczniejsze i przyjemniejsze niż białe koperty wręczane z „ręki do ręki”. Dodatkowo, listę prezentów ślubnych Zankyou stworzyć można w kilku walutach, dostosowanych do kraju pochodzenia gości, a dostępność serwisu w 8 językach ułatw im obsługę listy.

Joshua Earle
Joshua Earle

Dla gości, którym mimo to zależy na zakupie fizycznego przedmiotu, proponujemy wszelkiego rodzaju vouchery, zaproszenia i bony prezentowe. Eliminuje to problem związany z transportem. Musimy tu jednak pamiętać, by dostosować miejsce realizacji vouchera do miejsca zamieszkania młodego małżeństwa- dla pary mieszkającej we Francji, problematyczna byłaby np. Wizyta w SPA w Warszawie i prawdopodobnie odstąpili by ten prezent osobom trzecim.

Już dziś, zupełnie za darmo, aktywuj listę prezentów ślubnych i zobacz, jak łatwa i przydatna będzie przy organizacji międzynarodowego ślubu i wesela! Zobacz wersję demo TUTAJ.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Suknie dla gości weselnych polskich projektantów: poznaj najpiękniejsze kreacje na wiosna/lato 2015!
Suknie dla gości weselnych polskich projektantów: poznaj najpiękniejsze kreacje na wiosna/lato 2015!
Najpiękniejsze suknie dla gości weselnych polskich projektantów! Poznaj kreacje na wiosna/lato 2015!
Jak być idealnym gościem weselnym? Garść porad!
Jak być idealnym gościem weselnym? Garść porad!
Nie przegap ich!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Niezależnie od tego, czy jesteśmy gośćmi weselnymi, czy tylko dowiadujemy się o ślubie kogoś znajomego lub członka rodziny, odczuwamy potrzebę złożenia życzeń ślubnych. Jak składać życzenia ślubne i jakie najlepiej pasują do danej okoliczności? Przykładowe życzenia ślubne.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji