Lista prezentów ślubnych: 8 propozycji dla miłośników grillowania

Nadal zastanawiacie się nad rzeczami,  jakie możecie umieścić na swojej liście prezentów ślubnych? A czy lubicie spędzać weekendy, szczególnie te wiosenne i letnie, na świeżym powietrzu (na działce lub w ogrodzie) w towarzystwie rodziny i przyjaciół? Z utęsknienie co roku czekacie na zapach pierwszego wiosennego grilla? Uwielbiacie grillowane smakołyki? Możecie wziąć wiec pod uwagę kilka grillowych propozycji prezentów ślubnych.

1. Grill

Grille: 1. Grill gazowy Q100 station Weber , cena: 1049 zł, 2. Grill węglowy Master-Touch GBS Weber, cena: 1199 zł, 3. Grill węglowy One-Touch Original Weber, cena: 629 zł. Źródło: www.web-grille.pl

Jak wiadomo, bez tego urządzenia nie można mówić o grillu. Jeżeli więc nie macie własnego grilla lub też marzycie o sprzęcie lepszym od posiadanego warto właśnie wymarzony model umieścić na liście prezentów ślubnych.  Przy wyborze grilla warto zadbać o to, by był stabilny i wyposażony w pokrywę skracającą czas przyrządzania potraw. W przypadku grilla węglowego warto również wybrać model z popielnikiem, który z pewnością ułatwi jego czyszczenie.

Oczywiście sam grill to nie wszystko. Równie ważne i ułatwiające grillowanie są różne, specjalnie do tego przeznaczone akcesoria.

2. Zestaw do szaszłyków

Zestaw do szaszłyków Weber, cena 139 zł. Źrówdło: web-grille.pl

Szaszłyki z grillem nieodzownie się kojarzą. Dobrze jest więc posiadać do ich przygotowania specjalny zestaw, dzięki któremu „cuda na patyku” nie będą przywierać do rusztu. Łatwiejsze będzie również ich obracanie.

3. Kosz do grillowania

Kosz do grillowania ryb i warzyw duży Weber, cena: 169 zł. Źródło: www.web-grille.pl

Jak wiadomo na grillu przyrządza się nie tylko krwiste steki, czy karkówki, ale również o wiele delikatniejsze potrawy. I właśnie do przygotowania takich potraw (ryb ,czy warzyw) idealnie sprawdzi się kosz do grillowania. Jest to bardzo praktyczny gadżet. Ułatwia przyrządzanie wielu z pozoru problematycznych potraw. Jego wielkość należy dopasować do wielkości grilla.

4. Płyta grillowa

Aluminiowa płyta do grilla BROIL KING, cena: 160 zł. Źródło: www.brodasystem.pl

Na takiej płycie można przyrządzić wszystko. Idealnie nadaje się nie tylko do grillowania, ale także smażenia i gotowania na grillu. Jej wielorakie zastosowanie sprawi, ze z pewnością będzie często wykorzystywanym elementem grillowego zestawu.

5. Stolik podręczny

Stolik podręczny drewniany Side Kick Weber, cena: 249 zł. Źródło: www.web-grille.pl

Grill najczęściej nie stoi tuż obok miejsca gdzie siedzą goście. Dobrze jest jednak zadbać o to, by wszystko, co ma za chwilę trafić na ruszt było niedaleko grilla. Idealnym rozwiązaniem będzie więc podręczny stoli. Dzięki takiemu stolikowi wszystko, co potrzebne do przygotowania grillowych potraw będziemy mieli pod ręką.

6. Rożen obrotowy do grilla

Rożen obrotowy do grilli Weber, cena: 699 zł. Źródło: www.top-grille.pl

Rożen to świetny sposób na przyrządzenie nie tylko kurczaka, ale również innych, większych kawałków mięsa. Dzięki elektrycznemu napędowi sprawi, że przygotowanie idealnie i równomiernie upieczonego mięsa nie będzie wymagało poświęcenia dużej ilości czasu, który spokojnie będziemy mogli spędzić w gronie znajomych.

7. Zestaw sztućców

Zestaw sztućców do grilla Gefu Fuoco, cena: 156 zł. Źródłó: czerwonamaszyna.pl

Każdy wie, że w przypadku przygotowywania potraw na grillu zwykłe sztućce mogą nie dać rady. Warto wiec zaopatrzyć się w zestaw specjalnych sztućców grillowych.  Łopatka, widelec i szczypce znacznie ułatwią życie mistrzom grillowania.

8. Termometr elektroniczny

Termometr elektroniczny z powiadomieniem głosowym Weber Style, cena 329 zł. Źródło: www.grillcentrum.pl

To bardzo przydatny gadżet. Dzięki niemu każda z potraw będzie idealnie wypieczona i odpowiednio zgrillowana. Pozwala on bowiem dokładnie określić ich temperaturę i na tej podstawie wyznaczyć czas pozostały do momentu, w którym potrawy powinny znaleźć się na talerzach.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Podróż poślubna to bez wątpienia jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu. Zaraz po ślubie, para wybiera się w podróż oficjalnie jako mąż i żona. Jest to idealna okazja do odpoczynku po czasochłonnych i męczących przygotowaniach do ceremonii ślubnej oraz do celebrowania nowego etapu Waszego związku.
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Jak wybrać nocleg dla gości weselnych, na jak długo i czy młoda para powinna go opłacać? Więcej czytaj w artykule...

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji