X

Kulisy pokazu kolekcji ślubnej Pronovias 2014

Backstage prezentacji kolekcji Pronovias 2014

Pronovias znane jest nie tylko z wyjątkowych sukni ślubnych. Każdy pokaz kolekcji Pronovias jest niebywałym wydarzeniem, zarówno za sprawą nietuzinkowej oprawy jak i najwyższej klasy modelek. Kolekcję Pronovias 2014 prezentowały miedzy innymi: Irina Shayk, Valentina Zeliaeva, Josephine Skriver i Anne Vyalistina. Podczas Barcelona Bridal Week, na wybiegu zobaczyliśmy także modela Jon’a Kortajarena. Zobaczcie, co działo się za kulisami pokazu kolekcji sukien ślubnych “First Love” od Pronovias 2014!

Kulisy pokazu kolekcji Pronovias 2014
Kulisy pokazu kolekcji Pronovias 2014

Każda suknia dobierana była do konkretnej modelki. Podobnie z akcesoriami ślubnymi, fryzurą i makijażem. Dzięki temu każda modelka wygląda inaczej. Pokaz Pronovias stanowi doskonałe źródło inspiracji ślubnych, sztuki łączenia dodatków nie tylko z suknią ślubną, ale także z urodą panny młodej.

Kulisy pokazu kolekcji Pronovias 2014
Kulisy pokazu kolekcji Pronovias 2014
Kulisy pokazu kolekcji Pronovias 2014

 Źródło: Atelier Backstage

 

Pronovias jest jedną z najpiękniejszych kolekcji sukien ślubnych na 2014 rok. Zobacz je wszystkie!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji