Miłość w 2015 roku! Dowiedz się jaki znak zodiaku pasuje do Ciebie!

Co mówią gwiazdy w 2015 roku? Jeśli chcesz się dowiedzieć, który znak zodiaku jest najwierniejszy, a który z nich to prawdziwy romantyk – koniecznie przeczytaj artykuł Zankyou! Każdy ze znaków zodiaku jest inny i posiada charakterystyczne cechy. Sprawdź, który znak pasuje do Ciebie i znajdź miłość w 2015!

Miłość w 2015 roku, Foto: shutterstock

 

 • Baran

Mężczyźni spod znaku Barana kandydatki na żonę poszukują dosyć długo. Niektórych z nich w ogóle nie da się zaciągnąć przed ołtarz. Barany lubią wystepować u boku partnerek jako rycerze broniący ich serca. Dlatego też wielu z nich szuka kobiet niezaradnych życiowo lub delikatnych. Mężczyźni spod znaku barana lubią się wyszaleć w czasach młodości. Nie obce są więc miłosne przygody. Podczas małżeństwa również zwracają uwagę na inne kobiety: rzadko jednak przechodzi od słów do czynów – barany lubią po prostu czuć się atrakcyjni. Barany są rozrzutni, despotyczni i często powiedzą o jedno słowo za dużo raniąc przy tym ukochane osoby.

 • Byk

Tradycyjna astrologia mówi, że byk to chodzący ideał na męża! Jeśli więc pragniesz spokojnego ciepła rodzinnego, wspólnej troski o tradycyjny dom, a w związku poszukujesz dozgonnej wierności Byk jest zdecydowanie dla ciebie. Mężczyźni spod znaku byka bardzo kochają dzieci i są odpowiedzialnymi rodzicami. Cechami charakteru, które najbardziej cenią to pogoda ducha i dbanie o ognisko domowe. Ich ogromna wada to szaleńcza zazdrość.

 • Bliźnięta

natury trudno jest im dochować wierności, bo w miłości poszukują emocji oraz zmian. Gwiazdy mówią, że dopieor w późnym wieku doceniają stabilizację i ognisko domowe. Z natury trudno jest im dochować wierności, bo w miłości poszukują emocji oraz zmian. 

 • Rak

Rak to prawdziwy romantyk najbardziej uczuciowy z całego zodiaku. Panowie spod tego znaku często dość wcześnie ją zakładają, prawie zawsze też pragną mieć dzieci. To wspaniali i oddani ojcowie, którzy potrafią wszystko poświęcić dla ich dobra. Rak to domator, raczej żona nie będzie szukała go z rozwianym włosem po pubach lub dzwoniła w panice nocą do oddanych kumpli. Rak nie lubi zapraszać gości, wyjątkiem są większe rodzinne uroczystości, które przygotowuje bardzo starannie, dba też wtedy o zachowanie wszelkich familijnych tradycji. Podczas domowych kłótni nie będzie krzyczał na partnerkę. Zamiast tego śmiertelnie się obrazi. Ciche dni spędzi zajmując się swoim hobby.

Foto: shutterstock
 •  Lew

Lew uchodzi za najlepszego kandydata na męża, szczególnie jeśli chcesz być traktowana jak królewna, a i dobra doczesne też są dla ciebie ważne. W małżeństwie musi grać pierwsze skrzypce, a w każdym razie powinien mieć takie złudzenie.Jak każdy drapieżnik ceni to, co trudno zdobyć, dlatego też jego partnerka powinna być inteligentna, piękna i przykuwać uwagę innych mężczyzn. Mimo, że mężczyźni spod znnaku lwów zgrywają tardzieli, tak narawdę mają złote serce.

 • Panna

Mężowie spod znaku Panny mogą nudzić partnerki, ponieważ mają zbyt wiele… zalet. Mimo, że Panna lubi kroczyć przez życie w pojedynkę, gdy znajdzie ukochaną jest jej niezwykle wierna i oddana. Mężczyźni spod znaku Panny cenią dom rodzinny i tradycje. Są najlepszymi ojcami z całego zodiaku dbając o educkację swoich pociech. Panny są wierne. Nigdy nie opuszczą małżonki w potrzebie i zawsz ebędziesz mogła na nie liczyć. Jedynym problemem mężczyzn jest, że przyżywają “drugą młodość”. Poniewaz  w latach młodości byli zbyt ułożeni w późniejszym wieku chcą nadrobić ten czas.

Horoskop, Foto: shutterstock
 • Waga

Najczęściej koleżanki zazdroszczą wybrance jego serca i łoża małżeńskiego. Kulturalny, uprzejmy, zawsze zadbany oraz modnie ubrany, interesuje się nauką, a przede wszystkim sztuką. U boku Wagi, nie będziesz narzekac na życie seksualne. Wagi nie są jednak zbyt wierne. Oprócz tego traktują kobiety instrumentalnie oraz nie chcą tworzyć rodzinnego ogrniska.

 • Skorpion

Skorpion uchodzi za najbardziej atrakcyjnego mężczyznę w zodiaku, ale jego żona to naturalna kandydatka na świętą, bo życie z nim przypomina niebo lub piekło. Jest niewykle opiekuńczy i pragnie mieć jak najbardziej liczne potomstwo. To nizwykle zazdrosny mężczyzna. Ceni inteligencję, nie lubi głupiutkich, wyarafinowanych kobiet. Boją się kobiet, nie lubią ich z natury, rozkochują i porzucają dla zabawy. Mimo założonej obrączki wciąż prowadzą życie rozpustnego buhaja wąchającego wciąż to nowe kwiatki, wykańczają zdradami przy tym żonę.

 • Strzelec

Jest najbardziej towarzyskim znakiem. Żadna kobieta go nie usiedli. Strzelec potrzeuje partnerki niezwykle toleracyjnej, która przymknie oko na wypady na miasto lub długie spotkania z kolegami. To uroczony flirciarz. Lubi być w towarzystwie kobiet. Jednak gdy się zakocha, pozostaje wierny. Partnerka uwiedzie go wspólnymi zainteresowaniami. Zdarza się, że będziesz wędrowała z nim po świecie, bowiem często mężowie spod tego znaku odnajdują upragnioną posadę za granicą, po czym sprowadzają do siebie rodzinę.

Foto: Ray Ross Photography
 • Koziorożec

Najczęściej żeni się z miłości, chociaż wybór partnerki dyktuje mu rozum. Zwraca uwagę na pochodzenie, wykształcenie i… majątek narzeczonej. Najczęściej żeni się z miłości, chociaż wybór partnerki dyktuje mu rozum. Zwraca uwagę na pochodzenie, wykształcenie i… majątek narzeczonej. Koziorożce z natury sąbardzo cierpliwe i uparte. Charakteryzuje je wierność.

 • Wodnik

Wodnicy lubią samotność i cenią sobie niezależność. Mężczyźni doskonale czuja się sami we własnym towarzystwie. Pytanie więc: czy Wodnicy w ogóle powinni zakładac rodzinę? Jako narzeczony jest świetny! Dowcipny, prawdomówny i oryginalny, nie przypomina przeciętnych mężczyzn. Musis się pogodzić z faktem, że jako żona wodnika będziesz zawsze na drugim miejscu. Idealną partnerką jest Wodniczka, ponieważ kobiety spod innych znaków często nie wytrzymują charakteru Piotrusia Pana i bujania w obłokach.

 • Ryby

To osoba niezwykle rodzinna, kapryśna i zmienna w nastrojach. Pan spod znaku Ryb bywa wielkim romantykiem poszukującym prawdziwej miłości oraz kobiety idealnej. Zanim jednak ją odnajdzie przeżyje liczne, upojne przygody i zawirowania w życiu osobistym. Jeśli założysz obrączkę Rybie po trzydziestce, to nie zdziw się, jeśli okaże się z czasem, że dotychczasowy kawaler został już tatusiem tu i ówdzie. Jako kochanek pan Ryba jest absolutnie cudowny. Schody zaczynają się jednak już po miesiącu, kiedy przyjdzie do płacenia rachunków za gaz lub mieszkanie. Ryba jest niepraktyczna, choć pracowita, potrafi zarobić na utrzymanie domu, ale z małymi wyjątkami, pieniądz w jej rękach ma formę wybitnie płynną.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy - to musisz wiedzieć. Lista formalności!
Ślub konkordatowy: jakie są opłaty, jakie dokumenty są wymagane i gdzie można zawrzeć ślub konkordatowy. Informacje na temat ślubu konkordatowego w Polsce.
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Nocleg dla gości weselnych - podstawowe zasady organizacji. Zadbaj o gości razem z nami!
Jak wybrać nocleg dla gości weselnych, na jak długo i czy młoda para powinna go opłacać? Więcej czytaj w artykule...
Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!
Jak wybrać wedding plennera? 5 cennych rad!
Wedding Planner jest niezwykle pomocnym specjalistą, który może pomóc Wam w stworzeniu wymarzonej ceremonii ślubnej oraz przyjęcia weselnego, dlatego warto jest przemyśleć kwestię jego zatrudnienia.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji