Koperta albo...? Czyli na co Pary Młode wymieniają ślubne koperty?

Planujecie ślub? Zastanawiacie się w związku z tym, co chcielibyście dostać z tej okazji? Prezent czy może pieniądze? Jak nie macie jeszcze na to pomysłu, to chętnie Wam podpowiem.

Adam Sobolewski
Adam Sobolewski

Część z Was na pewno chętnie zamieni prezent na ślubną kopertę wypełnioną banknotami, ponieważ macie konkretny pomysł jak moglibyście je wydać. Marzy Wam się podróż, albo remont wspólnego mieszkania. I absolutnie nie ma w tym nic złego. Wręcz przeciwnie, uważam, że jest to pewne ułatwienie dla Waszych gości, bo żeby coś podarować, to przede wszystkim trzeba wiedzieć co. A to nie lada sztuka, każdy z nas, kto próbował kupić “trafiony” prezent doskonale o tym wie.

Adam Sobolewski
Adam Sobolewski

Jednak, jeżeli nie chcecie pieniężnych upominków, a chcecie ułatwić trudne zadanie wyboru odpowiedniego prezentu swoim Gościom, to możecie skorzystać z aplikacji bądź dedykowanych właśnie temu list prezentów, JAK TA NA Zankyou.

Adam Sobolewski
Adam Sobolewski

To bardzo proste i bezpieczne, a dzięki niej unikacie niezręcznych rozmów na temat tego, co chcielibyście dostać. I myślę, że to najważniejszy argument w mojej wyliczance. Wystarczy dodać tam prezenty, o których marzycie, a wasi goście mogą kliknąć dany prezent i przelać dowolną kwotę na niego i gotowe! O takiej liście możecie poinformować gości w zaproszeniu.

Adam Sobolewski
Adam Sobolewski

Są też tacy z was, którzy chcą wykorzystać własny ślub do zrobienia czegoś dobrego i to jest bardzo, bardzo dobre. Wtedy owszem prosicie o koperty, ale wszystkie pieniądze z nich przekazywane są na wybrany przez Was cel. Spójny z Waszą filozofią, pasjami, zainteresowaniami, albo po prostu wielkim sercem. Niektórzy z moich klientów wybierali fundację związane z dzieciakami, inni planowali odbudowę jednej z wiosek nepalskich, bo Nepal właśnie był ich miłością i życiową pasją, jeszcze inni wspierali inicjatywy związane ze zwierzętami. I jak już wiecie na co zamienicie swoje ślubne prezenty?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdźcie inspiracje i zaplanujcie wesele z głową pełną pomysłów! Pomysłów, które znajdziecie już 1 października w czasie krakowskich Targów Młodej Pary. Wejdźcie na stronę wydarzenia i zarezerwujcie swoje miejsca, aby poczuć klimat tego najważniejszego dnia w Waszym życiu!
Męska krzyżówka
Męska krzyżówka
Ślubna stylizacja dla mężczyzny wcale nie musi być nudna! Możemy postawić na ciekawe dodatki i kolory albo żonglować wzorami. Podpowiadamy jak zrobić to z klasą i uniknąć efektu „przebrania”.
Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
W antropologii kulturowej ślub uznawany jest za jeden z obrzędów przejścia i do dziś traktowany jest jako szczególna ceremonia rytualna dzięki swym określonym czynnościom, gestom, słowom czy rekwizytom.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji