Koperta albo...? Czyli na co Pary Młode wymieniają ślubne koperty?

Planujecie ślub? Zastanawiacie się w związku z tym, co chcielibyście dostać z tej okazji? Prezent czy może pieniądze? Jak nie macie jeszcze na to pomysłu, to chętnie Wam podpowiem.

Adam Sobolewski
Adam Sobolewski

Część z Was na pewno chętnie zamieni prezent na ślubną kopertę wypełnioną banknotami, ponieważ macie konkretny pomysł jak moglibyście je wydać. Marzy Wam się podróż, albo remont wspólnego mieszkania. I absolutnie nie ma w tym nic złego. Wręcz przeciwnie, uważam, że jest to pewne ułatwienie dla Waszych gości, bo żeby coś podarować, to przede wszystkim trzeba wiedzieć co. A to nie lada sztuka, każdy z nas, kto próbował kupić “trafiony” prezent doskonale o tym wie.

Adam Sobolewski
Adam Sobolewski

Jednak, jeżeli nie chcecie pieniężnych upominków, a chcecie ułatwić trudne zadanie wyboru odpowiedniego prezentu swoim Gościom, to możecie skorzystać z aplikacji bądź dedykowanych właśnie temu list prezentów, JAK TA NA Zankyou.

Adam Sobolewski
Adam Sobolewski

To bardzo proste i bezpieczne, a dzięki niej unikacie niezręcznych rozmów na temat tego, co chcielibyście dostać. I myślę, że to najważniejszy argument w mojej wyliczance. Wystarczy dodać tam prezenty, o których marzycie, a wasi goście mogą kliknąć dany prezent i przelać dowolną kwotę na niego i gotowe! O takiej liście możecie poinformować gości w zaproszeniu.

Adam Sobolewski
Adam Sobolewski

Są też tacy z was, którzy chcą wykorzystać własny ślub do zrobienia czegoś dobrego i to jest bardzo, bardzo dobre. Wtedy owszem prosicie o koperty, ale wszystkie pieniądze z nich przekazywane są na wybrany przez Was cel. Spójny z Waszą filozofią, pasjami, zainteresowaniami, albo po prostu wielkim sercem. Niektórzy z moich klientów wybierali fundację związane z dzieciakami, inni planowali odbudowę jednej z wiosek nepalskich, bo Nepal właśnie był ich miłością i życiową pasją, jeszcze inni wspierali inicjatywy związane ze zwierzętami. I jak już wiecie na co zamienicie swoje ślubne prezenty?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy chcą perfekcyjnie zorganizować własne wesele.
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Dodatkowo podczas naszego eventu konsultanci ślubni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci o ślubach humanistycznych. A wszystko to w plenerowej, piknikowej atmosferze i przy dobrej kawie!
Wedding Club III w Samym Centrum Wszechświata
Wedding Club III w Samym Centrum Wszechświata
Samo Centrum Wszechświata i III edycja Wedding Club. To musiało się udać. Najlepsi polscy podwykonawcy w branży ślubnej spotkali się na wymianie doświadczeń i poznawaniu kolejnych propozycji pojawiających się na rynku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji