Konkurs ZIWO 2015: poznaj zwycięzców!

W lipcu i sierpniu odbyla sie druga edycja Międzynarodowego Konkursu Zankyou Wedding o nazwie: ZIWO 2015. Brały w nim udział tysiące par z ponad 20 krajów, które sa zaangażowane w organizację ślubow.

20292676826_d5707dcadf_k
Foto: Sanshine Photography

W imieniu zespołu Zankyou chcemy podziękować wszystkim parom, które brały udział w konkursie i dla wszystkich ludzi, którzy pomogli nam jego przeprowadzaniu!

Obiecana nagroda jest zachwycająca, ponieważ jest to weekend w Sewilli. Teraz nadszedł czas, aby ogłosić zwycięzcę. Jest nam bardzo miło poinformować, że jesteś zwycięzcą ZIWO 2015 jest!

Foto: Zankyou
Foto: Zankyou

Tegoroczny zwycięzca jest z Hiszpanii i spędzi weekend w Sewilli relaksując się w hoteli Paradores! Beatriz ma tydzień, aby odebrać nagrodę, w przeciwnym razie będziemy musieli trzymać losowanie wśród wszystkich uczestników konkursu. Jest to opisane w regulaminie konkursu ZIWO.

Jeszcze raz chcemy podziękować wszystkim i pogratulować czytelniczce Beatriz!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji