Konkurs - wygraj Notatnik Panny Młodej

Konkurs Zankyou - Notatnik Panny Młodej do wygrania!

Recenzję i zdjęcia notatnika Panny Młodej możecie zobaczyć tutaj, a jest ona bardzo pozytywna! Nam notatnik bardzo się spodobał, dlatego razem z jego autorką, mamy jeden taki organizer dla Was!

Co zrobić, aby ułatwić sobie lub przyjaciółce organizację ślubu i wesela?

1. W komentarzach napisz, czego nie może zabraknąć w podręcznej kosmetyczce Panny Młodej? Nie zapomnij o wpisaniu prawidłowego adresu e-mail.

2. Polub na Facebooku stronę Notatnika Panny Młodej

Czas trwania: Konkurs trwa do 6 sierpnia 2012 roku!

To takie proste, a bardzo przydatny organizer może być Wasz!  Spośród osób, które spełnią powyższe warunki, wylosujemy zwycięzcę!

Ogłoszenie wyników: Zwycięzcę ogłosimy na stronie ZANKYOU na Facebook’u , gdzie znajdziecie dużo ślubnych porad, ciekawostek i konkursów!

Więcej informacji o

Komentarze (19)

Zobacz komentarze

Skomentuj artykuł

Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ – czyli współczesne spojrzenie na branżę ślubną
W dniu 14 kwietnia w Reducie Banku Polskiego odbędą się Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ. Podczas drugiej odsłony tego wydarzenia spotkać się będzie można z ponad 50-cioma wyselekcjonowanymi Wystawcami z branży ślubnej oraz poznać najnowsze trendy ślubne.
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ta energia, to coś, co nie sposób jest opisać. Te Panny Młode mają w sobie to coś. Każda Panna Młoda ma w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Mają w sobie piękno, subtelność i niezwykły blask. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. To się ma, lub tego się nie ma. I kiedy patrzymy na zdjęcia z tej jakże duchowej ceremonii, to widzimy właśnie taki blask- przepełniony subtelnością i delikatnością.
Polish and cookies
Najlepsze prezenty dla gości weselnych
Bardzo miłą formą podziękowania dla gości weselnych, jest wręczenie im drobnego podarunku. Nie musi to być kosztowny prezent ważne, aby pochodził prosto z serca.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji