Konkurs - wygraj Notatnik Panny Młodej

Konkurs Zankyou - Notatnik Panny Młodej do wygrania!

Recenzję i zdjęcia notatnika Panny Młodej możecie zobaczyć tutaj, a jest ona bardzo pozytywna! Nam notatnik bardzo się spodobał, dlatego razem z jego autorką, mamy jeden taki organizer dla Was!

Co zrobić, aby ułatwić sobie lub przyjaciółce organizację ślubu i wesela?

1. W komentarzach napisz, czego nie może zabraknąć w podręcznej kosmetyczce Panny Młodej? Nie zapomnij o wpisaniu prawidłowego adresu e-mail.

2. Polub na Facebooku stronę Notatnika Panny Młodej

Czas trwania: Konkurs trwa do 6 sierpnia 2012 roku!

To takie proste, a bardzo przydatny organizer może być Wasz!  Spośród osób, które spełnią powyższe warunki, wylosujemy zwycięzcę!

Ogłoszenie wyników: Zwycięzcę ogłosimy na stronie ZANKYOU na Facebook’u , gdzie znajdziecie dużo ślubnych porad, ciekawostek i konkursów!

Więcej informacji o

Komentarze (19)

Zobacz komentarze

Skomentuj artykuł

Konkurs ślubny - wygraj suknię ślubną Maggio Ramatti
Konkurs ślubny - wygraj suknię ślubną Maggio Ramatti
Mamy przyjemność zaprosić czytelników Zankyou.pl do udziału w konkursie, w którym wygrać można suknię ślubną Maggio Ramatti!
Śląskie Targi Weselne 04.11.2012 + KONKURS
Śląskie Targi Weselne 04.11.2012 + KONKURS
Śląskie Targi Weselne są organizowane w nowoczesnej formie eventu w desinerskich wnętrzach głównego sponsora- Hotelu Angelo. Zwiedzający zapoznają się z pełną ofertą branży ślubnej i panującymi w niej najnowszymi trendami. Uczestnicy targów zobaczą pokazy mody ślubnej firmy M & N BRIDAL, która jest partnerem targów obok Film-wesele.pl, specjalizującego się w realizacji reportaży ze Ślubów.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji