Konkurs - wygraj Notatnik Panny Młodej

Konkurs Zankyou - Notatnik Panny Młodej do wygrania!

Recenzję i zdjęcia notatnika Panny Młodej możecie zobaczyć tutaj, a jest ona bardzo pozytywna! Nam notatnik bardzo się spodobał, dlatego razem z jego autorką, mamy jeden taki organizer dla Was!

Co zrobić, aby ułatwić sobie lub przyjaciółce organizację ślubu i wesela?

1. W komentarzach napisz, czego nie może zabraknąć w podręcznej kosmetyczce Panny Młodej? Nie zapomnij o wpisaniu prawidłowego adresu e-mail.

2. Polub na Facebooku stronę Notatnika Panny Młodej

Czas trwania: Konkurs trwa do 6 sierpnia 2012 roku!

To takie proste, a bardzo przydatny organizer może być Wasz!  Spośród osób, które spełnią powyższe warunki, wylosujemy zwycięzcę!

Ogłoszenie wyników: Zwycięzcę ogłosimy na stronie ZANKYOU na Facebook’u , gdzie znajdziecie dużo ślubnych porad, ciekawostek i konkursów!

Więcej informacji o

Komentarze (19)

Zobacz komentarze

Skomentuj artykuł

Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Po wprowadzeniu w świat weselnej etykiety przyszedł czas na kontynuację tematu - tym razem skupimy się na szczegółach. Jak właściwie wprowadzić gości w klimat przyjęcia? I jak stać się idealnym weselnikiem w oczach Pary Młodej?
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Podróż poślubna to bez wątpienia jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu. Zaraz po ślubie, para wybiera się w podróż oficjalnie jako mąż i żona. Jest to idealna okazja do odpoczynku po czasochłonnych i męczących przygotowaniach do ceremonii ślubnej oraz do celebrowania nowego etapu Waszego związku.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji