KONKURS: Wygraj przerrrrrażające słodkie pyszności na Halloween! Zankyou&Chocolissimo.pl

Już niebawem Halloween, święto duchów i lampionów z dyni. Z tej okazji marka chocolissimo.pl, produkująca rozmaite czekoladowe przygotowała nie lada gratkę dla miłośników czekoladowych słodkości – strasznie słodki zestaw czekoladek!

Chocolissimo
Chocolissimo

Zastanawiasz się jak zdobyć te słodkie nagrody. Dowiedz się już teraz!

Chocolissimo
Chocolissimo

Co możesz wygrać?

Zwycięzca wygrywa zestaw pralinek Ballotin Petit na Halloween, Halloween doubles z pralinkami oraz Excellence midi Vampire Male!

Jak zdobyć pyszności o Chocolissimo?

  1. Klinij “Lubię to” na Facebook Chocolissimo -> Tutaj
  2. Klinij “Lubię to” na Facebook Zankyou -> Tutaj
  3. Oznacz dwójkę przyjaciół, z którymi podzielisz się nagrodą i wiesz, że kochają słodkie nagrody w komentarzu -> Tutaj

Konkurs rozpoczyna się 23 października i kończy 8 listopada do godziny 00:00 włącznie.  Losowo zostanie wyłoniony zwycięzca. Wyniki zostaną ogłoszone 7 listopada w tym artykule oraz na Facebooku Zankyou  Ponadto otrzymasz prywatną wiadomość, aby zebrać dane osobowe, aby przesłać nagrodę. Chcesz ją przegapić?

Chocolissimo
Chocolissimo
Chocolissimo
Chocolissimo
Chocolissimo
Chocolissimo

O Chocolissimo…

Marka Chocolissimo, od 2004 roku funkcjonuje na rynku jako synonim ekskluzywnych wyrobów z wysokiej jakości czekolady. Dzięki współpracy z najlepszymi czekoladnikami w Europie, firma ma w swojej ofercie szeroka gamę produktów, a ich wykonanie oparte jest o tradycyjną recepturę.

Szeroka gama produktów chocolissimo.pl powoduje, że doskonale sprawdzą się na każdą okazję.

Podstawa prawna: Uczestnicząc w konkursie przyjmowane są podstawy prawne konkursu. Zankyou i Chocolissimo mają prawo do odmowy uczestnictwa jakiegokolwiek zawodnika, który nie przestrzega zasad lub narusza zasady tego konkursu, a także prawo do zmiany lub odwołania rezerwową bazę, jeśli uznają to za konieczne w skrajnych przypadkach. Nagroda zostanie wydana tylko w Polsce. W przypadku nieotrzymania odpowiedzi w ciągu miesiąca na wiadomość przesłaną do przekazania nagrody, rozpocznie się ponownie wyłonienie nowego zwycięzcy. Zostanie ona nagrodzona losowo przez platformę Sortea2. Każdy uczestnik, który generuje profile uczestnictwa uznane za fałszywe lub nieautentyczne, zostanie zdyskwalifikowany. Nie ma zapisu do udziału, więc po konkursie żadne dane osobowe nie zostaną zapisane. Jedynie osoba, która wygrywa, będzie zbierana dane osobowe wyłącznie w celu uzyskania nagrody.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy chcą perfekcyjnie zorganizować własne wesele.
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Dodatkowo podczas naszego eventu konsultanci ślubni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci o ślubach humanistycznych. A wszystko to w plenerowej, piknikowej atmosferze i przy dobrej kawie!
Konkurs: ‘Właściwe wybory, właściwe miejsce czyli Projekt ‘Panna Młoda 40 +’ i ślub na Sardynii’!
Konkurs: ‘Właściwe wybory, właściwe miejsce czyli Projekt ‘Panna Młoda 40 +’ i ślub na Sardynii’!
Marzycie o wyjątkowej uroczystości ślubnej, która na zawsze pozostanie w Waszej pamięci? Jeśli tak jest, to zapraszamy do nas, na magiczną Sardynię. Wyjątkowy ślub na wyciągnięcie ręki!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji