Koniec ZIWA 2017!

Czy już koniec ZIWA 2017? Dowiedź się, czego możesz oczekiwać teraz ...

  • Po ślubie

Dzisiaj, 20 marca, to ostatni dzień, w którym eksperci i narzeczonych mogą oddać głosy na najlepszych specjalistów ślubnych. Już za niedługo będziemy znać wszystkich zwycięzców w różnych kategoriach Zankyou International Wedding Awards 2017. Czy to Ty będziesz jesteś jednym z nich?

ziwa2016-comunicar-rrss

ZIWA 2017 tego roku rozpoczęła się 6 marca i kończy się dzisiaj. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych nagród odwiedzić tę stronę i zgłoś się do kolejnej edycji.

Co sprawia, że ZIWA różni się od reszty nagród?

Publikacja

ZIWA to najważniejsze międzynarodowe nagrody branżowe. Zwycięzcami są uznawani za jedenych z najlepszych specjalistów ślubnych na świecie.

– Laureaci wybierani są przez wykwalifikowanych specjalistów, “nagrody odprofesjonalistów dla profesjonalistów”.

– głos Par są również bardzo ważne, doświadczenie przy organizowaniu ślubu jest ważne.

Dobrze, głosowanie zostało zamknięte i teraz będziemy postępować zgodnie z procedurą, czyli liczenie głosów od Pary i firm. Dziękujemy za udział w tym wyjątkowym głosowaniu, skontaktujemy się wkrótce ze zwycięzcami, komunikując się z nimi zapośrednictwem magazynu. Firmy, które zostały wybrane na zwycięzców, a co za tym idzie przyznany został im tytuł najlepszych specjalistów ślubnych zostaną szczególnie wyróżnione. Dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!