Koniec ZIWA 2017!

Dzisiaj, 20 marca, to ostatni dzień, w którym eksperci i narzeczonych mogą oddać głosy na najlepszych specjalistów ślubnych. Już za niedługo będziemy znać wszystkich zwycięzców w różnych kategoriach Zankyou International Wedding Awards 2017. Czy to Ty będziesz jesteś jednym z nich?

ziwa2016-comunicar-rrss

ZIWA 2017 tego roku rozpoczęła się 6 marca i kończy się dzisiaj. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych nagród odwiedzić tę stronę i zgłoś się do kolejnej edycji.

Co sprawia, że ZIWA różni się od reszty nagród?

ZIWA to najważniejsze międzynarodowe nagrody branżowe. Zwycięzcami są uznawani za jedenych z najlepszych specjalistów ślubnych na świecie.

– Laureaci wybierani są przez wykwalifikowanych specjalistów, “nagrody odprofesjonalistów dla profesjonalistów”.

– głos Par są również bardzo ważne, doświadczenie przy organizowaniu ślubu jest ważne.

Dobrze, głosowanie zostało zamknięte i teraz będziemy postępować zgodnie z procedurą, czyli liczenie głosów od Pary i firm. Dziękujemy za udział w tym wyjątkowym głosowaniu, skontaktujemy się wkrótce ze zwycięzcami, komunikując się z nimi zapośrednictwem magazynu. Firmy, które zostały wybrane na zwycięzców, a co za tym idzie przyznany został im tytuł najlepszych specjalistów ślubnych zostaną szczególnie wyróżnione. Dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
O drugiej edycji Wedding Club mówiono w branży już od jakiegoś czasu. Było to coś wyjątkowego w kalendarzu ślubnych eventów. Dzisiaj mamy dla Was fantastyczną relację zdjęciową z tych cudownych chwil. Nie możesz tego przegapić. Zapoznaj się z kulisami branży ślubnej i odkryj piękne wnętrza Showroomu Ksis. Zapraszamy!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Letnia edycja targów Off Wedding! Nie możesz tego przegapić!
Dodatkowo podczas naszego eventu konsultanci ślubni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci o ślubach humanistycznych. A wszystko to w plenerowej, piknikowej atmosferze i przy dobrej kawie!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy chcą perfekcyjnie zorganizować własne wesele.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji