• Magazyn
  • Kolorowe szaleństwo - jeden z najważniejszych trendów w biżuterii ślubnej 2013

Kolorowe szaleństwo - jeden z najważniejszych trendów w biżuterii ślubnej 2013

Chcesz w dniu swojego ślubu zaskoczyć niejedną osobę swoim olśniewającym wyglądem? Może warto zdecydować się na jedne z trendów ślubnych 2013? Kolorowa biżuteria ślubna może okazać się strzałem w dziesiątk! Już teraz dowiedz się o niej więcej.

  • Uroda
  • Bukiety ślubny

O kolorowych butach Panny Młodej i barwnych paznokciach w dniu ślubu pisaliśmy już nie jeden raz. To trendy, które, ku zadowoleniu wielu Pań, w modzie ślubnej obecne są już kolejny sezon! Ale czy tylko kolor butów czy paznokci ma prawo urozmaicać i ożywiać wizerunek Panny Młodej? Oczywiście, że nie! W tym roku takie prawo przyznano również biżuterii ślubnej! Co więcej kolorowa biżuteria, to również jeden z głównych trendów ślubnych 2013!

zapisz
Źródło: lizabethannedesigns.com

Choć czasy sztywnych reguł dotyczących tego jaką biżuterię, w jakich kolorach i z jakich kruszców należy założyć na ślub już dawno minęły, to jednak z takim szaleństwem i tylko z jedną obowiązującą zasadą głoszącą „dozwolone jest wszystko” nie mieliśmy wcześniej do czynienia!  Teraz każda Panna Młoda wybierając biżuterię na swój ślub może się bawić kolorami. Nie jest powiedziane, że tylko brylanty i złoto czy srebro wchodzą w grę. Każda Panna Młoda może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i awangardy. Każda za pomocą kolorowej i nietypowej biżuterii ślubnej może wyrazić siebie. I wreszcie każda Panna Młoda może dzięki takiej biżuterii poczuć się w dniu swojego ślubu naprawdę wyjątkowo!

Kolorowa biżuteria ślubna, to szerokie spektrum różnych możliwości.

zapisz
Kolorowy naszyjnik w stylu folk, wykonany techniką haftu sutaszowego. Autor: Małgorzata Sowa - PiLLow Design
zapisz
Kolczyki wykonane techniką sutasz. Źródło: nunnah.com

Nie mogę się powstrzymać przed rozpoczęciem od czegoś naprawdę zjawiskowego, oryginalnego i spektakularnego – nietuzinkowa wielobarwna kolia wykonana techniką haftu sutaszowego. Jest to przepiękne rękodzieło. Misternie ułożone esy floresy w połączeniu z kolorowymi kamieniami przykują wzrok każdego. Jest to naprawdę kunsztowna ozdoba, do której stworzenia wykorzystane zostały kamienie ozdobne (jaspis, bursztyn, turkus, malachit, lapis, howlit i koral). Ta niezwykła kolia ożywi wizerunek Panny Młodej i doda jej bardzo optymistycznego wyrazu.

Zobacz, które polskie firmy oferują oryginalną biżuterię ślubną (miedzy innymi wykonaną techniką sutasz) w katalogu Zankyou.

zapisz
Biżuteria ślubna z żółtych kamieni. Fot: aaronshintaku.com/
zapisz
Zielony wisiorek ślubny. Fot. karicrowe.com/

Ogromy wybór kolorowej biżuterii istnieje wśród sznurów korali i kamieni. Tam również odnaleźć można spektakularne naszyjniki i bransoletki stworzone ze splotów kilku sznurów. Taka biżuteria założona w dniu ślubu z pewnością należy do odważnych i ona również przyciąga uwagę. Idealnie pasuje do sukien ślubnych z gorsetem.

zapisz
Wielobarwne sploty kilku sznurów korali i kamieni to kolejny trend wśród kolorowej biżuterii ślubnej. Źródło: www.anima.krakow.pl

Wśród takich splotów można odnaleźć te wielokolorowe o wyraźnych, żywych barwach. Świetnie podkreślają one indywidualizm Panny Młodej.

zapisz
Źródło: YES

Wśród naszyjników stworzonych z kilku sznurów korali i kamieni  znaleźć można także te nieco bardziej stonowane, których barwy ograniczają się do jednego koloru lub jego kilku odcieni. Jeżeli ślub i wesele mają swój kolor przewodni warto rozważyć wybór właśnie takiej biżuterii.

zapisz
Czerwony naszyjnik ślubny. Źródło: mywedding.com

Oczywiście z kolorem można szaleć również przy nieco delikatniejszej biżuterii. Mniejsza ilość kolorowych kamyczków i kryształków również niesamowicie urozmaici i rozweseli wygląd Panny Młodej.

zapisz
Pojedynczy sznur rubinów. Źródło: YES

A wśród takiej biżuterii znaleźć można pojedyncze sznury mniej lub bardziej drogocennych kamieni. Mogą być jednokolorowe lub łączyć w sobie kilka barw.

zapisz
Delikatny naszyjnik z fioletowymi kryształkami ametystu. Źróło: www.anima.krakow.pl

Można również odnaleźć kolorowe delikatne naszyjniki. Taka biżuteria idealnie pasuje do niemal każdej sukni ślubnej i może na nią się zdecydować każda Panna Młoda.

Drogie przyszłe Panny Młode, pamiętajcie, że to jaką biżuterię nosicie wiele mówi o Was samych. Dlaczego więc w dniu ślubu rezygnować z siebie i z tego co się lubi? Kolorowa biżuteria ślubna pozwala w 100% wyrazić siebie!  A co bardzo ważne, można założyć ją jeszcze wiele razy na długo po ślubie.

Jak Wam podoba się trend ślubny jakim jest kolorowa biżuteria?

Najnowsze trendy ślubne 2015, znajdziesz tutaj!

Twórców oryginalnej biżuterii ślubnej znajdziesz na Zankyou Ślubnie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!