Kolorowe szaleństwo - jeden z najważniejszych trendów w biżuterii ślubnej 2013

O kolorowych butach Panny Młodej i barwnych paznokciach w dniu ślubu pisaliśmy już nie jeden raz. To trendy, które, ku zadowoleniu wielu Pań, w modzie ślubnej obecne są już kolejny sezon! Ale czy tylko kolor butów czy paznokci ma prawo urozmaicać i ożywiać wizerunek Panny Młodej? Oczywiście, że nie! W tym roku takie prawo przyznano również biżuterii ślubnej! Co więcej kolorowa biżuteria, to również jeden z głównych trendów ślubnych 2013!

Źródło: lizabethannedesigns.com

Choć czasy sztywnych reguł dotyczących tego jaką biżuterię, w jakich kolorach i z jakich kruszców należy założyć na ślub już dawno minęły, to jednak z takim szaleństwem i tylko z jedną obowiązującą zasadą głoszącą „dozwolone jest wszystko” nie mieliśmy wcześniej do czynienia!  Teraz każda Panna Młoda wybierając biżuterię na swój ślub może się bawić kolorami. Nie jest powiedziane, że tylko brylanty i złoto czy srebro wchodzą w grę. Każda Panna Młoda może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i awangardy. Każda za pomocą kolorowej i nietypowej biżuterii ślubnej może wyrazić siebie. I wreszcie każda Panna Młoda może dzięki takiej biżuterii poczuć się w dniu swojego ślubu naprawdę wyjątkowo!

Kolorowa biżuteria ślubna, to szerokie spektrum różnych możliwości.

Kolorowy naszyjnik w stylu folk, wykonany techniką haftu sutaszowego. Autor: Małgorzata Sowa - PiLLow Design
Kolczyki wykonane techniką sutasz. Źródło: nunnah.com

Nie mogę się powstrzymać przed rozpoczęciem od czegoś naprawdę zjawiskowego, oryginalnego i spektakularnego – nietuzinkowa wielobarwna kolia wykonana techniką haftu sutaszowego. Jest to przepiękne rękodzieło. Misternie ułożone esy floresy w połączeniu z kolorowymi kamieniami przykują wzrok każdego. Jest to naprawdę kunsztowna ozdoba, do której stworzenia wykorzystane zostały kamienie ozdobne (jaspis, bursztyn, turkus, malachit, lapis, howlit i koral). Ta niezwykła kolia ożywi wizerunek Panny Młodej i doda jej bardzo optymistycznego wyrazu.

Zobacz, które polskie firmy oferują oryginalną biżuterię ślubną (miedzy innymi wykonaną techniką sutasz) w katalogu Zankyou.

Biżuteria ślubna z żółtych kamieni. Fot: aaronshintaku.com/
Zielony wisiorek ślubny. Fot. karicrowe.com/

Ogromy wybór kolorowej biżuterii istnieje wśród sznurów korali i kamieni. Tam również odnaleźć można spektakularne naszyjniki i bransoletki stworzone ze splotów kilku sznurów. Taka biżuteria założona w dniu ślubu z pewnością należy do odważnych i ona również przyciąga uwagę. Idealnie pasuje do sukien ślubnych z gorsetem.

Wielobarwne sploty kilku sznurów korali i kamieni to kolejny trend wśród kolorowej biżuterii ślubnej. Źródło: www.anima.krakow.pl

Wśród takich splotów można odnaleźć te wielokolorowe o wyraźnych, żywych barwach. Świetnie podkreślają one indywidualizm Panny Młodej.

Źródło: YES

Wśród naszyjników stworzonych z kilku sznurów korali i kamieni  znaleźć można także te nieco bardziej stonowane, których barwy ograniczają się do jednego koloru lub jego kilku odcieni. Jeżeli ślub i wesele mają swój kolor przewodni warto rozważyć wybór właśnie takiej biżuterii.

Czerwony naszyjnik ślubny. Źródło: mywedding.com

Oczywiście z kolorem można szaleć również przy nieco delikatniejszej biżuterii. Mniejsza ilość kolorowych kamyczków i kryształków również niesamowicie urozmaici i rozweseli wygląd Panny Młodej.

Pojedynczy sznur rubinów. Źródło: YES

A wśród takiej biżuterii znaleźć można pojedyncze sznury mniej lub bardziej drogocennych kamieni. Mogą być jednokolorowe lub łączyć w sobie kilka barw.

Delikatny naszyjnik z fioletowymi kryształkami ametystu. Źróło: www.anima.krakow.pl

Można również odnaleźć kolorowe delikatne naszyjniki. Taka biżuteria idealnie pasuje do niemal każdej sukni ślubnej i może na nią się zdecydować każda Panna Młoda.

Drogie przyszłe Panny Młode, pamiętajcie, że to jaką biżuterię nosicie wiele mówi o Was samych. Dlaczego więc w dniu ślubu rezygnować z siebie i z tego co się lubi? Kolorowa biżuteria ślubna pozwala w 100% wyrazić siebie!  A co bardzo ważne, można założyć ją jeszcze wiele razy na długo po ślubie.

Jak Wam podoba się trend ślubny jakim jest kolorowa biżuteria?

Najnowsze trendy ślubne 2015, znajdziesz tutaj!

Twórców oryginalnej biżuterii ślubnej znajdziesz na Zankyou Ślubnie!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wybrać jesienny bukiet ślubny? Galeria wspaniałych bukietów na ten sezon!
Jak wybrać jesienny bukiet ślubny? Galeria wspaniałych bukietów na ten sezon!
Kiedy już zorganizujesz swój ślub jesienią, to na pewno będziesz szukała swojego wyśnionego bukietu ślubnego. Wybór bukietu ślubnego to bardzo ważna sprawa.
"Lato z Zankyou", czyli seria letnich inspiracji. Na początek..letnie trendy paznokciowe!
"Lato z Zankyou", czyli seria letnich inspiracji. Na początek..letnie trendy paznokciowe!
Dlatego przed wyjazdem na wakacje powinnaś zrezygnować z normalnego lakieru? Jaki kolor wybrać ? Oto rady specjalistki na ten sezon letni 2017!
Makijaż ślubny - trendy 2019! Piękne propozycje dla Panien Młodych!
Makijaż ślubny - trendy 2019! Piękne propozycje dla Panien Młodych!
Twój ślub zbliża się wielkimi krokami a Ty na pewno zastanawiasz się, jaki makijaż wykonać w tym dniu. Obok sukni ślubnej i fryzury jest to najważniejszy element Twojego wyglądu. W naszym tekście poznasz najnowsze trendy w makijażu ślubnym, które na pewno Cię zainspirują.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji