Kolorowe paznokcie Panny Młodej!

Kolorowe paznokcie panny młodej - odważny, choć niewielki dodatek, który znacznie ożywi stylizację ślubną.

  • Uroda

Biała suknia, białe buty, białe kwiaty, białe rajstopy… A do tego ślub zimą, czyli w całkowicie białej atmosferze.

Nie jestem raczej zwolenniczką bieli. Oczywiście- zasada ta omija śluby, ale tutaj też znajdujemy wiele sposobów na “przełamanie” tej bieli, która nie tylko ożywi stylizację, ale nada pannie młodej ciekawego wyglądu. Na Zankyou znajdziecie już artykuł o kolorowych butach do ślubu oraz pełną pomysłów galerię kolorowych dodatków ślubnych.

zapiszAsymme3 shutterstock
Asymme3 shutterstock

Większość panien młodych stawia na naturalność i dlatego ich paznokcie delikatnie błyszczą, bądź przybierają lekko różową barwę. Najpopularniejszy oczywiście jest francuski manicure. Dziś pomysł równie ciekawy, choć bardzo minimalistyczny. I co najważniejsze- możesz o nim zdecydować w ostatnim momencie!

zapiszChaadaeva shutterstock
Chaadaeva shutterstock

Kolorowe paznokcie – bo o nich mowa – to po pierwsze dobry pomysł na podkreślenie koloru przewodniego. Tak jak we wszystkim – ważne, by zachować umiar i dobry smak. Jeżeli kolor paznokci chcemy dopasować do innego elementu stylizacji panny młodej – wybierzmy jeden lub dwa- większa ilość dodatków w tym samym kolorze nie będzie wyglądała elegancko.

zapiszMinszka shutterstock
Minszka shutterstock

Kolor paznokci możemy dopasować do np.: bukietu ślubnego, kolorowych butów, paska sukienki czy biżuterii. Kolorowe paznokcie mogą także nawiązywać do akcesoriów pana młodego. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji kolorowego manicure, dopasowanych do bukietu ślubnego.

zapiszMinszka shutterstock
Minszka shutterstock

Różnego typu geometryczne wzory są bardzo modne w tym roku. Delikatne, pastelowe i przede wszystkim krótsze paznokcie podczas Twojego ślubu i wesela na pewno sprawdzi się dokonale. Dodanie ozdób na dwóch lub jednym paznokciu, to także nowy trend, który sprawia, że kombinacja kolorów i ich kompozycja jest bardzo oryginalna.

zapiszMinszka shutterstock
Minszka shutterstock

Matowe kolory w mocnym kolorze są wspaniałym dodatkiem ślubnej stylizacji. Są kobiety, które kochają mocne, intensywne barwy na swoich paznokciach każdego dnia. Ślub jeat także dniem, kiedy powinnyśmy zadbać o pokazanie Naszych ulubieńców modowych i kosmetycznych.

zapiszMinszka shutterstock
Minszka shutterstock

Dwa paznokcie pomalowanie w kolorze cielistym, aby stworzyć neutralną bazę dla dużo bardziej zdobionych kolejnych swóch. Paznokieć pomalowany na wiele kolorów, to tzw kropkowa metoda malowania paznokci. Ten sposób sprawia, że powstała mozajka zawsze wychodzi jeszcze lepiej. Piękne przejście z jasnego do ciemnego koloru poprzez jeden ozdobiony paznokieć jest bardzo modna i wygląda niezwykle atrakcyjnie.

zapiszMinszka shutterstock
Minszka shutterstock
zapiszMinszka shutterstock
Minszka shutterstock

Sztuka zdobień paznokci jest długa i intensywnie się zmienia. Powyżej przedstawiona technika gredientu, to bardzo dziewczęcy styl malowania, który sprawia, że dłoń wydaje się bardzo delikatna i subtelna. Efekt ten wygląda wspaniale lecz ważne jest, aby wykonać paznokcie w sposób bardzo precyzyjny. W tym przypadku ręka specjalistki jest zdecydowanie polecna.

Kolory paznokci mogą nieść ze sobą ważną dla panny młodej symbolikę, podobnie jak kolorowe bukiety ślubne. Niebieskie paznokcie to także dobry pomysł na “przemycenie” czegoś niebieskiego.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!