Kolorowe, papierowe słomki na przyjęcie weselne

Planując ślub, poza podstawowymi elementami, o których nie możemy zapomnieć, ważne są także detale, które tworzą charakter każdego przyjęcia. Kilkakrotnie pisaliśmy o ślubach tematycznych, o ciekawych i oryginalnych pomysłach, które można zastosować na własnym ślubie i weselu.

Detale, detale, detale… A co powiecie na kolorowe słomki do napojów? W paseczki i kropeczki- a co najważniejsze- ekologiczne, bo wykonane z papieru! Taki dodatek może być bardzo ciekawą dekoracją na Waszym weselu, a do tego jest oczywiście praktyczny. Mimo, że papierowe, słomki utrzymują 24-godzinną trwałość.

Wraz z Party-Party by Home-Co. mamy dla Was takie kolorowe słomki! Informacje o konkursie, w którym nagrodami są słomki w różnych kolorach już w poniedziałek 14 maja!

Party-Party by Home-Co.
Party-Party by Home-Co.
Party-Party by Home-Co.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Credits: Carolina Herrera
10 tendencji ślubnych w 2018: wszystkie porady, aby celebracja Twojego ślubu była idealna!
Wybierz spośród naszych propozycji coś, co będzie Ci najbardziej odpowiadało. Jeżeli jesteś w pełni zaangażowana w przygotowaniach do swojego ślubu w 2018 roku, to nie możesz przegapić tego postu, gdzie prezentujemy najnowsze i najważniejsze trendy związane z estetyką ślubną.
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Narzeczeni, którzy właśnie wiosną powiedzą sakramentalne TAK, zapewne już od dawna zastanawiają się na jakie dekoracje sali i na jaki bukiet ślubny się zdecydować. Zastanawiacie się jak wybrać idealny bukiet ślubny?
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto
Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji