Klimatyczne wesele w stodole Martyny i Pawła

Kto powiedział, że wesele musi odbyć się w pałacu, sali weselnej czy też dworku? A gdyby tak zorganizować je w stodole? O przyjęciu weselnym w tym jakże magicznym miejscu marzy wiele par. Tak też było w przypadku Martyny i Pawła. Stodoła, która obecnie służy jako budynek gospodarczy, należy do rodziny Pana Młodego. Można więc rzec, że lokal weselny narzeczeni mieli w zasięgu ręki.  Na początku, miejsce to nie wyglądało zbyt obiecująco, jednak dzięki pomocy rodziny, składowisko niepotrzebnych rzeczy, zmieniło się w cudowne i klimatyczne miejsce. Nad organizacją i koordynacją związaną z najważniejszym dniem w życiu Martyny i Pawła czuwały profesjonalistki z Czyni Cuda.

Wsparcie rodzin Martyny i Pawła było odczuwane na każdym kroku. Cudowna mama Pana Młodego, gdy tylko dowiedziała się o pomyśle zorganizowania przyjęcia w stodole, wzdłuż płotu posadziła piękne słoneczniki, które zakwitły dokładnie kilka dni przed przyjęciem. Z kolei kreatywna i zdolna mama Panny Młodej specjalnie na tą okazję odrestaurowała stary kredens, który został wykorzystany na słodki bufet.

O poranku, w dniu wesela na miejsce przyjęcia zjechali się wszyscy zatrudnieni podwykonawcy, aby zaczarować weselną przestań. W ogrodzie pojawił namiot z krzesłami i stolikami, za który odpowiedzialna była firma Pacyfik. Przy płocie i pięknych słonecznikach została zorganizowana strefa chillout (obowiązkowo z mebli paletowych).   Pod ścianą stodoły stanęła strefa bufetowa z barkiem alkoholowym na starej szpuli, wielka balia wyplenioną lodem i różnymi piwami, a także lemoniadą przygotowaną przez Pannę Młodą. Za przepiękne dekoracje w stefie chilloutu i strefie bufetowej była odpowiedzialna firma BeDeko-kwiatowe atelier Anna Berniak. Przepiękne bukieciki nawiązujące delikatnie do stylu rustykalnego wyczarowała florystka z Flo Art. Nie zabrakło również zwiewnych girland i oryginalnych dekoracji świetlnych, o które zadbało ILUMI dekoracje świetlne.

Martyna i Paweł chcieli zorganizować przyjęcie nietypowe, co udało im się w 100%. Zamiast tortu weselnego, goście mogli spróbować przepysznych słodkości z candy baru z Ciastkarni Marysieńka. Młoda Para nie zdecydowała się także na pierwszy taniec, a zamiast typowych zabaw weselnych DJ Dawid Chmielewski przygotował dla gości najlepsze hity! Nawet plączący się pod nogami i lgnący do wszystkich kot bawił się tego dnia wyśmienicie.

Reportaż ślubny, który ogląda się z wielką przyjemnością wyczarowali fotografowie z White Fox, którzy podczas swojej pracy skupili się na tym co najpiękniejsze – na uczuciu i szczerości.

Organizacja i koordynacja: Czyni Cuda | Zdjęcia: White Fox | Florystyka: Flo Art | dekoracje bufetów i strefa chillout : DeDeko-kwiatowe atelier Anna Berniak |   oświetlenie i girlandy: ILUMI dekoracje świetlne | DJ: Dawid Chmielewski |  Słodkości: Ciastkarnia Marysieńka | Namioty: Pacyfik

Zobacz także:

Reportaż ślubny ze ślubu i wesela w stodole pałacu!

Sesja ślubna Izy i Darka odbyła się w górach.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Przed Państwem wspaniały ślub! Klimatyczne miejsce, surowe cegły drewno, a przede wszystkim konie i miłość Pary!e
Przed Państwem wspaniały ślub! Klimatyczne miejsce, surowe cegły drewno, a przede wszystkim konie i miłość Pary!e
Każda Para chce, aby ich dzień ślubu był szczególny i wyjątkowy, dlatego dba o to, aby odbywał się on w wyjątkowym miejscu. My dzisiaj mamy dla Was reportaż ślubny z ceremonii w Dolinie Cedronu. Na pewno będziecie pod wrażeniem
Stylowe przyjęcie w stodole Gosi i Piotra wraz z ich słodkim mopsem! Nie przegap!
Stylowe przyjęcie w stodole Gosi i Piotra wraz z ich słodkim mopsem! Nie przegap!
Gosia i Piotr postanowili wybrać właśnie stodołę, na miejsce swojego wesela. Stwierdzicie zapewne, że to dziwne, ponieważ taki budynek kojarzy się głównie z gospodarstwem rolnym, sianem i szczurami.
Wesele w stodole i spichlerzu na wsi Chutor Gorajec. Podkarpackie zachwycjące wesele!
Wesele w stodole i spichlerzu na wsi Chutor Gorajec. Podkarpackie zachwycjące wesele!
To będzie piękna, podkarpacka przygoda, której po prostu nie możecie przegapić. Coś fantastycznego. Zapraszamy serdecznie, bo już się nie możemy doczekać.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji