3 sprawdzone pomysły na wieczór panieński zimą

Jeżeli któraś z Twoich przyjaciółek planuje wyjść za mąż w miesiącach zimowych, możesz jej wyprawić równie szalony i niezapomniany wieczór panieński, jak w porach letnich, w pełnym słońcu z drinkiem z palemką w dłoni. Przedstawiamy kilka pomysłów na świetną zabawę dla Ciebie i Twoich przyjaciółek!

Syda Productions shutterstock
Syda Productions shutterstock

Weekend w górach

Jeżeli lubicie sport, to świetną zabawą będzie wspólne pokonywanie stoków na nartach lub snowboardzie. Z drugiej strony, grzane wino przy ognisku w góralskiej chacie też wspaniale odpręży Was i przyszłą pannę młodą!

Maria Savenko shutterstock
Maria Savenko shutterstock
Anna Dedo
Anna Dedo
oneinchpunch shutterstock
oneinchpunch shutterstock

Pieczenie ciasteczek

Pozostanie w domu nie musi być nudne, a niewątpliwie jest dużo tańsze! Możecie upiec ciastka o różnych kształtach i ozdobić je kolorowym lukrem, czekoladą i posypkami. A jeżeli zaopatrzycie się w ulubione wino lub butelkę Martini, to wieczór może być pełen zabawy i słodkości. Tego dnia nie martwcie się o kalorie! Ulubiony film będzie dobrym uwieńczeniem tego babskiego wieczoru!

Syda Productions shutterstock
Syda Productions shutterstock
gpointstudio shutterstock
gpointstudio shutterstock

Dzień w SPA

Bardzo popularna propozycja wieczoru panieńskiego, doskonale sprawdza się szczególnie zimą. Wizyta w gorącej saunie czy masaż gorącymi kamieniami, to nie tylko możliwość zrelaksowania się, ale także nawilżenia wysuszonej zimą skóry, co bardzo dobrze wpłynie na samopoczucie każdej z uczestniczek wieczoru panieńskiego. Takie spotkanie można uwieńczyć lampką wina w pobliskiej kawiarni.

Kamil Macniak shutterstock
Kamil Macniak shutterstock
stockyimages shutterstock
stockyimages shutterstock

Wieczór panieński zimą można zorganizować naprawdę na wiele sposobów. Możecie udać się na lekcję gotowania, malowania ceramiki czy na kręgle. Każdy pomysł będzie dobry, ponieważ najważniejsze, że razem spędzicie czas. Nieważne co zaplanujecie dla Waszej przyjaciółki- istotne jest, aby choć na chwilę zapomniała ona o przedślubnym stresie i świetnie się z Wami bawiła!

A jakie Wy macie pomysły na wieczór panieński zimą?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (6)

Skomentuj artykuł

Fotobudka? To passe! Teraz czas na polaroid!
Fotobudka? To passe! Teraz czas na polaroid!
Może pojawić się pytanie komu na weselu jest potrzebna fotobudka czy polaroid albo analog. Przecież na uroczystości obecny jest fotograf, który naprawdę wie, co robi i w jaki sposób przygotowywać zdjęcia, które na pewno będą świetną pamiątką na lata.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji