Kasia i Mateusz ślub w kolorze niebieskim!

Organizacja ślubu i wesela nie należy do najprostszych, ze względu na wielość szczegółów, o które należy zadbać. Suknia ślubna, garnitur, kwiaty, lokal, dodatki, katering, zespół…całość jest imponująca! Aby efekt był zadowalający, należy włożyć w niego wiele uwagi, ale także miłości, która tego dnia jest niezbędna. Para, która została uwieczniona na fotografiach Bujak Studio, to Kasia i Mateusz. Pozytywnie zakręcona para, która przysięgę małżeńską złożyła w Łodzi, w klasztorze Sióstr Karmelitanek Bosych, a wesele w Starym Folwarku w Brzezinach. Dekoracja sali z dodatkami niebieskich odcieni sprawiła, ze wnętrze było jasne, pogodne i przede wszystkim w stylu jaki Parze przypadł do gustu. Oryginalnym pomysłem, z jakiego skorzystała Para były prezenty dla Rodziców, czyli piękne zdjęcia ze wspólnej sesji! Ten ślub to dowód na to, że można przeżyć tak szczególną i poważną chwile w sposób zabawny, pełen wigoru i radości. Pozytywna energia, naturalność, luz, poczucie humoru i spontaniczność. Zapraszamy na zawsze doskonałą relacje fotograficzna od Bujak Studio !

Bujak Studio
Bujak Studio
Bujak Studio
Bujak Studio

 

LOKAL: Stary Folwark / Brzeziny

FOTOGRAFIA: BUJAK STUDIO

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Prezentujemy najlepszych warszawskich fotografów! Mamy nadzieję, że zdjęcia przypadną Państwu do gustu. Pytaliśmy fotografów o ich pracę, bo kto wie lepiej jak nie oni co wyróżnia ich zdjęcia?
Reportaż ślubny: slow wedding Agi i Andrei'a. Niezwykły ślub pary inżynierów!
Reportaż ślubny: slow wedding Agi i Andrei'a. Niezwykły ślub pary inżynierów!
Szum liści, podmuch wiatru, opowieści przyjaciół, długie rozmowy na leżakach to był fantastyczny pomysł! “Slow” ślub zapewnił zarówno gościom, jak i nowożeńcom wiele radości, ale także spokoju i wytchnienia.
Ślub plenerowy w Villi, czyli slow wedding pełen pięknych gestów!
Ślub plenerowy w Villi, czyli slow wedding pełen pięknych gestów!
My dzisiaj mamy dla Was fantastyczny reportaż ślubny właśnie z takiej uroczystości. To na pewno zrobi na Was wielkie wrażenie- jak na nas. Zapraszamy serdecznie. Życzymy miłych wrażeń.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji