Kartki z podróży poślubnej jako podziękowania dla gości

Zwyczaj wysyłania kartek z podziękowaniem jest mi znany z Anglii. Jest to jedna z tradycji, którą chętnie przejęłam od mojego męża, ponieważ jest po prostu życzliwa (zobacz także relację z naszego ślubu!). Wydaje mi się, że w przypadku takiej okazji jak wesele, przygotowanie krótkiej wiadomości do rodziny i znajomych zawsze będzie mile widziane. W końcu nie zawsze podczas zabawy mamy okazję podziękować osobiście wszystkim gościom za ich upominki.

Coraz częściej zdarza się także, że para młoda przeznacza fundusze zebrane na weselu na podróż poślubną. W takiej sytuacji proponuję wysłanie pocztówki z podziękowaniem, zamiast zwykłej kartki. Naszym bliskim będzie z pewnością miło przekonać się o tym gdzie spędziliście pierwszy urlop jako małżonkowie.

Fot. Kreatywny Ślub

WYKONANIE

Zdjęcia przywiezione z wyjazdu można w niezwykle łatwy sposób ozdobić napisami wykorzystując do tego celu programy do edytowania zdjęć. Na wybraną fotografię wystarczy nanieść podstawowe informacje: podziękowanie, nasze imiona, datę ślubu lub miejsce podróży.

Fot. Kreatywny Ślub

W tym projekcie wykorzystałam stempel pocztówki, na który natknęłam się niedawno w sklepie papierniczym. Jestem ogromną zwolenniczką takich pieczątek, gdyż uważam je za długotrwałą inwestycję. Ciekawy wzór z pewnością niejednokrotnie wykorzystacie w przyszłych projektach i pracach.

Fot. Kreatywny Ślub

Czarny tusz równomiernie nanosimy na wszystkie detale stempla i bardzo dokładnie przykładamy i dociskamy go do powierzchni kartki tak, aby nie ominąć żadnego z detali.Czarny tusz równomiernie nanosimy na wszystkie detale stempla i bardzo dokładnie przykładamy i dociskamy go do powierzchni kartki tak, aby nie ominąć żadnego z detali.

Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

I gotowe! Jest to niezwykle łatwy do wykonania projekt, który nie zajmie wam wiele czasu, co stanowi główną zaletę tej inspiracji. W przypadku dużego wesela i konieczności przygotowania i wypisania wielu kartek, prostota tej inspiracji z pewnością zostanie przez was doceniona.

Czy myślicie, że pocztówki z waszych podróży poślubnych okazałaby się ciekawe? Czy wiecie już gdzie spędzicie wasz miesiąc miodowy?

Fot. Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Loteria ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim okazja do podzielenia się swoim szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Dziś kilka słów o tym, jak zorganizować kameralny ślub i wesele...

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji