• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Kartki UNICEF jako najpiękniejsze zaproszenia ślubne! Wyślij gościom- pomóż dzieciakom!

Kartki UNICEF jako najpiękniejsze zaproszenia ślubne! Wyślij gościom- pomóż dzieciakom!

Wybierając kartki UNICEF pomagasz innym. Zaproszenie ślubne jest obowiązkowym elementem każdego ślubu. Zazwyczaj jest to zwykła kartka papieru, mniej lub bardziej ozdobna. Możecie jednak zrobić coś niezwykłego i z okazji Waszego święta, wysłać Waszym bliskim zaproszenie ślubne w postaci kartki z logo UNICEF.

  • Zaproszenia
  • Po ślubie
zapisz
Źródło: www.unicef.pl

 

Publikacja

Zaproszenie ślubne jest obowiązkowym elementem każdego ślubu. Zazwyczaj jest to zwykła kartka papieru, mniej lub bardziej ozdobna. Możecie jednak zrobić coś niezwykłego i z okazji Waszego święta, wysłać Waszym bliskim zaproszenie ślubne w postaci kartki z logo UNICEF. Wybierając kartki UNICEF pomagasz innym.

 

 

Wypisanie zaproszenia na kartkach kupionych w sklepie organizacji charytatywnej to nie tylko oryginalne zaproszenie ślubne, ale także niezwykły gest, który może uratować życie najmłodszych.

Kartki pełne życia są wyjątkowe, gdyż za nimi kryje się zdrowie, edukacja i radość dzieci z najbiedniejszych zakątków świata.

Przesyłając karty UNICEF, dajemy najmłodszym szansę na lepszą przyszłość.

Kartki UNICEF są niezwykle piękne, kolorowe i z niezwykle pozytywną energią. UNICEF proponuje wiele oryginalnych wzorów kartek, które zazwyczaj sprzedawane są w zestawach 6 lub 10 sztuk. Cena tych kartek waha się miedzy 2,3 – 4zł, co jest bardzo konkurencyjne w porównaniu z tradycyjnymi zaproszeniami, a jednocześnie- bardzo piękne!

 

 

zapisz
Zaproszenia ślubne pełne życia UNICEF

 

Kartki UNICEF przedstawiają różnorodne motywy, od tradycyjnych wzorów kwiatowych, po bardzo modernistyczne obrazy. Wybór kartek UNICEF to jeden z najprostszych sposobów pomagania innym.

 

zapisz
Zaproszenia ślubne pełne życia UNICEF

 

Wysłanie takiej kartki jest niewielkim gestem, który niesie ze sobą wielką pomoc, do czego bardzo zachęca Was ZANKYOU!

 

Spot reklamowy UNICEF

Pamiętaj, że możesz także pomóc organizacji UNICEF, zamieszczając na Liście Prezentów Ślubnych  Zankyou dotację dla tej organizacji. Pokażcie waszym gościom, co jest dla Was ważne, że nie jest Wam obojętny los drugiego człowieka, w szczególności tego najmniejszego.

 

Wzory kartek i część tekstu pochodzi z oficjalnej strony UNICEF POLSKA.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!