Kartki UNICEF jako najpiękniejsze zaproszenia ślubne! Wyślij gościom- pomóż dzieciakom!

Źródło: www.unicef.pl

 

Zaproszenie ślubne jest obowiązkowym elementem każdego ślubu. Zazwyczaj jest to zwykła kartka papieru, mniej lub bardziej ozdobna. Możecie jednak zrobić coś niezwykłego i z okazji Waszego święta, wysłać Waszym bliskim zaproszenie ślubne w postaci kartki z logo UNICEF. Wybierając kartki UNICEF pomagasz innym.

 

 

Wypisanie zaproszenia na kartkach kupionych w sklepie organizacji charytatywnej to nie tylko oryginalne zaproszenie ślubne, ale także niezwykły gest, który może uratować życie najmłodszych.

Kartki pełne życia są wyjątkowe, gdyż za nimi kryje się zdrowie, edukacja i radość dzieci z najbiedniejszych zakątków świata.

Przesyłając karty UNICEF, dajemy najmłodszym szansę na lepszą przyszłość.

Kartki UNICEF są niezwykle piękne, kolorowe i z niezwykle pozytywną energią. UNICEF proponuje wiele oryginalnych wzorów kartek, które zazwyczaj sprzedawane są w zestawach 6 lub 10 sztuk. Cena tych kartek waha się miedzy 2,3 – 4zł, co jest bardzo konkurencyjne w porównaniu z tradycyjnymi zaproszeniami, a jednocześnie- bardzo piękne!

 

 

Zaproszenia ślubne pełne życia UNICEF

 

Kartki UNICEF przedstawiają różnorodne motywy, od tradycyjnych wzorów kwiatowych, po bardzo modernistyczne obrazy. Wybór kartek UNICEF to jeden z najprostszych sposobów pomagania innym.

 

Zaproszenia ślubne pełne życia UNICEF

 

Wysłanie takiej kartki jest niewielkim gestem, który niesie ze sobą wielką pomoc, do czego bardzo zachęca Was ZANKYOU!

 

Spot reklamowy UNICEF

Pamiętaj, że możesz także pomóc organizacji UNICEF, zamieszczając na Liście Prezentów Ślubnych  Zankyou dotację dla tej organizacji. Pokażcie waszym gościom, co jest dla Was ważne, że nie jest Wam obojętny los drugiego człowieka, w szczególności tego najmniejszego.

 

Wzory kartek i część tekstu pochodzi z oficjalnej strony UNICEF POLSKA.

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
Wedding Club- relacja ze wspaniałego wydarzenia!
O drugiej edycji Wedding Club mówiono w branży już od jakiegoś czasu. Było to coś wyjątkowego w kalendarzu ślubnych eventów. Dzisiaj mamy dla Was fantastyczną relację zdjęciową z tych cudownych chwil. Nie możesz tego przegapić. Zapoznaj się z kulisami branży ślubnej i odkryj piękne wnętrza Showroomu Ksis. Zapraszamy!
Tajniki kaligrafii ślubnej. Poznaj proces zamawiania, tworzenia i realizacji! Wygląda obłędnie!
Tajniki kaligrafii ślubnej. Poznaj proces zamawiania, tworzenia i realizacji! Wygląda obłędnie!
Z roku na rok wzrasta zainteresowanie młodych par usługami kaligrafii – zarówno, jeśli chodzi o ślubną papeterię, jak i inne elementy weselnej galanterii i dekoracji.
Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Okrągłe czy prostokątne? Jakie stoły wybrać na wesele? Pomożemy Ci zdecydować!
Zastanawiasz się, na jakie stoły zdecydować się na swoim weselu? Poznaj za i przeciw dwóch opcji: stołów okrągłych i prostokątnych.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji