Już w październiku - Targi Ślubne w Krakowie!

Przed Wami ważna decyzja? A może już jesteście zaręczeni albo dopiero planujecie oświadczyny?

To dla Was wyjątkowa okazja, by poczuć klimat zbliżającego się ślubu i wesela. Już 2 października 2016 roku w EXPO Kraków o godzinie 10:00 otwarte zostaną drzwi dla wyjątkowych gości… Targi Młodej Pary w stolicy Małopolski odwiedzą narzeczeni, którzy planują w najbliższych dwóch latach wziąć ślub i zorganizować swoje wesele.

wydarzenie

Dlaczego warto wybrać się na Targi Ślubne?

Rynek związany z usługami ślubnymi rozwija się bardzo prężnie. Firmy stają się coraz bardziej profesjonalne, a wysoka konkurencyjność pozytywnie wpływa na jakość usług oraz szeroki dobór oferty. Dlatego też zwiedzający szukają najczęściej nowości, inspiracji czy po prostu najlepszych pomysłów – idealnych na wymarzone wesele. Jednak która oferta będzie tą… jedyną? Przede wszystkim taka, która trafia w gusta przyszłych małżonków. Targi Młodej Pary to niecodzienna możliwość porównania ofert, przeprowadzenia rozmów z usługodawcami, a także wyjątkowa szansa na znalezienie czegoś, co łatwo można przegapić w natłoku obowiązków przedweselnych.

Festiwal najlepszych okazji…

Targi Ślubne EXPO przy ul. Galicyjskiej 9 to świetna okazja, aby przeżyć wiele niezapomnianych chwil. W roli gospodarza wystąpi znany prezenter -Tomasz Kammel. Na scenie, obok prowadzącego, pojawią się także modelki w najnowszej kolekcji sukien ślubnych. Oprócz tego będzie można zobaczyć cieszące się dużą popularnością pokazy: barmańskie, taneczne, muzyczne czy nawet iluzjonistyczne. Każde przedstawienia to zupełnie nowa inspiracja, która może przydać się wszystkim planującym ślub.

Koncerty zespołów weselnych

Na Targach Ślubnych nie może zabraknąć muzyki weselnej. W specjalnie wydzielonej i komfortowej strefie akustycznej swoją ofertę w kilkunastominutowym bloku muzycznym zaprezentują wybrane zespoły. Dla gości będzie koncertować aż pięć składów, pozwalając zwiedzającym na porównanie ich muzycznych umiejętności zaledwie w godzinę.

Miss Welonu

Hala EXPO Kraków, to najbardziej profesjonalna przestrzeń wystawiennicza w Małopolsce. Korzystając z możliwości, jakie daje ten obiekt, organizatorzy oraz partner Targów Młodej Pary – portal ślubny wesele123.pl po raz pierwszy zorganizują konkurs dla przyszłych Panien Młodych, podczas którego wyłoniona zostanie Miss Welonu. Szczegóły już wkrótce pojawią się na stronie internetowej oraz w kanałach społecznościowych Targów. Konkurs będzie miał wyjątkową oprawę, a nagrody główne… będą po prostu zwalać z nóg!

Pozostałe konkursy, nagrody, promocje

Targi Młodej Pary EXPO Kraków to także korzyści finansowe. Możliwe, że komuś dopisze w tej kwestii wyjątkowe szczęście. Wystawcy na dzień Targów Ślubnych w Krakowie przygotowali wiele promocji, loterii, nagród i megarabatów! Podczas tej części wydarzenia goście będą mieli szansę wrócić do domu nie tylko z nowymi pomysłami na wesele, ale i wieloma gratisami. Według zapewnień organizatorów, na Targach nie zabraknie mnóstwa nagród głównych. Wśród nich znajdą się chociażby wycieczki zagraniczne i krajowe, suknie ślubne, garnitury, obrączki oraz vouchery (fotografia ślubna, florystyka, bielizna ślubna, spotkanie z braffiterką, pierwszy taniec i wiele, wiele innych…).

Targi Młodej Pary – jedyne takie wydarzenie w Krakowie!

Dlaczego jedyne? Oprócz znanej formuły targowej wydarzenie w pełni odpowiada na potrzeby nowoczesnych i wymagających narzeczonych oraz wszystkich pozostałych zakochanych. Wyjątkowa oprawa imprezy, walory obiektu (ponad 700 miejsc na monitorowanym parkingu, restauracja, bary kawowe, strefy relaksu, szatnie) i przede wszystkim przestrzeń zwiedzania wyróżniają Targi Ślubne EXPO Kraków! Prezentacje na wielkiej scenie i pokaz ślubnych pojazdów pozytywnie wpłyną na emocje, jakich doświadczą wszyscy zwiedzający.

Targi Młodej Pary to nie tylko festiwal korzyści. To także namiastka wesela, o jakim marzą narzeczeni…

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.targimlodejpary.pl

Targi Młodej Pary – 2 października 2016, EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Josh jest pilotem Airbusa, a Ola krótkowłosą piękną kobietą. Zobacz ich śliczny ślub w Krakowie!
Josh jest pilotem Airbusa, a Ola krótkowłosą piękną kobietą. Zobacz ich śliczny ślub w Krakowie!
W tych zdjęciach warto też zwrócić uwagę na to, w jaki sposób potraktowano światło. Zdjęcia były realizowane w otwartej przestrzeni, a wspaniale zapanowano nad niełatwym żywiołem jakim jest słońce.
Niezapomniany ślub w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie! Musisz to zobaczyć!
Niezapomniany ślub w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie! Musisz to zobaczyć!
Wesela nad morzem, w górach, w ogrodzie? To wszystko już było milion razy. Teraz jednak miejsce jest bardzo oryginalne i też przedziwne. Wesele w Zajezdni tramwajowej w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie to dopiero ekstra pomysł! Jednak zacznijmy od samego początku. A na samym początku było dość zwyczajnie.
Przepiękny reportaż ślubny Klaudii i Kamila w Kościele z XVI wieku. Cudowne kadry!
Przepiękny reportaż ślubny Klaudii i Kamila w Kościele z XVI wieku. Cudowne kadry!
Cały ślub był utrzymany w klimacie boho, nie tylko Panna Młoda idealnie się do tego wpasowała, również dekoracje były przepełnione naturą. Firma Joanna Tadel Decor wykorzystała do wystroju drzewo, pióra, rośliny, a kolorem przewodnim była zieleń. Wszystko to idealnie uchwycił na fotografiach Greg Salak, który podczas uroczystości staje się reporterem, którego głównym zadaniem jest udokumentowanie ceremonii.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji