Jesienne żniwa jako inspiracja na jesienny ślub

 

Jesienne kolory jako inspiracja ślubna

Jesień to czas, gdy przyroda zachwyca kolorami oświetlanymi ostatnimi promykami słońca. W tym okresie, Pary chętnie zawierają związek małżeński, bo jest to końcówka wakacji, kiedy pogoda jest jeszcze sprzyjająca. W tych okolicznościach przyrody można znaleźć wiele inspirujących pomysłów na dekorację sali weselnej, a także na dodatki dla Państwa Młodych.

Fot. Rafał Podstawny

 

Kolory jesienne nadadzą dekoracjom przyjemnego, naturalnego blasku, a odcienie złota dodadzą elegancji. Bordowe i pomarańczowe świece ocieplą nie tylko płomieniem, ale także swoim ciepłym kolorem.

Jesień pełna jest inspiracji ślubnych. Fot: Łukasz Majer

 

Niepowtarzalny efekt uzyskacie wykorzystując przy dekoracji sali jesienne owoce, orzechy, kwiaty czy najzwyczajniej- suszone trawy i zboża.

Do dekoracji możecie wykorzystać także zwyczajne słoiki na drzemy i konfitury, wypełnione np. cukierkami dla dzieci, co da efekt niebanalnej dekoracji ślubnej. A co się tyczy słodkości- tort weselny także może odzwierciedlać klimat panujący za oknem.

 

Jesienne dekoracje ślubne. Fot: © Fred Marigaux

Zobacz także propozycje kolorowych bukietów ślubnych!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Credits: Carolina Herrera
10 tendencji ślubnych w 2018: wszystkie porady, aby celebracja Twojego ślubu była idealna!
Wybierz spośród naszych propozycji coś, co będzie Ci najbardziej odpowiadało. Jeżeli jesteś w pełni zaangażowana w przygotowaniach do swojego ślubu w 2018 roku, to nie możesz przegapić tego postu, gdzie prezentujemy najnowsze i najważniejsze trendy związane z estetyką ślubną.
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Narzeczeni, którzy właśnie wiosną powiedzą sakramentalne TAK, zapewne już od dawna zastanawiają się na jakie dekoracje sali i na jaki bukiet ślubny się zdecydować. Zastanawiacie się jak wybrać idealny bukiet ślubny?
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto
Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji