Jesienne zaproszenia ślubne - bądź na bieżąco!

Zaproszenia ślubne w jesiennej kolorystyce

Zaproszenie jest pierwszym elementem ślubnych, jaki otrzymują od Was goście. Ważne jest zatem, aby były one eleganckie i estetyczne, nawiązywały do charakteru waszego ślubu a jednocześnie zawierały wszystkie ważne informacje dotyczące między innymi czasu i miejsca ceremonii. Jednym z pomysłów przy wyborze zaproszenia może być pora roku, w której planujecie się pobrać. Jeżeli jest to jesień, to podpowiadamy Wam jakie inspiracje można zaczerpnąć z natury planując Wasze zaproszenia ślubne.

Złota polska jesień to przede wszystkim malownicze liście spadające z drzew. Zaproszenia w jesiennych kolorach będą wyglądały bardzo ciepło i przyjemnie.

Zaproszenia ślubne Eja. Źródło: www.eja.com.pl

Projektując zaproszenia posłuż się kolorami jesieni, która posiada bardzo szeroką paletę barw, między innymi:  bordowy, ceglasty,  herbaciany, koniakowy, miodowy, mahoń, ochra, rudy, sepia, ugier, szkarłatny, miedziany czy złoty. Na który się zdecydujecie?

Te kolory dobrze będą wyglądać na zaproszeniach z grubej tektury, co jeszcze bardziej nada im jesiennego charakteru. Do wykonania takiego zaproszenia można się posłużyć papierem z recyklingu, co nabierze jeszcze większej wartości.

Jeżeli planujecie ślub z rocznym wyprzedzeniem, przygotuj jesienne atrybuty, aby dołączyć je do ślubnego zaproszenia. Uśmiech na twarzach Waszych bliskich, którym –poza  zaproszeniem na ślub- wypadnie zasuszony, jesienny liść jest gwarantowany! Możesz również wykorzystać inne cuda natury: żołędzie czy kasztany. Jeśli chcesz, aby na Twoim przyjęciu weselnym pojawiła się naturalna dekoracja jesienna, zacznij od samego początku!

Zaproszenia ślubne Akwadrat. Źródło: www.akwadrat.pl

Wykonując własnoręcznie zaproszenie ślubne możesz wykorzystać piękne zdjęcia wykonane jesienią. Każdy, kto za swoją pasję uważa fotografowanie, będzie miał w swoich zbiorach zdjęcia Polski zasypanej złotymi liśćmi. Taką fotografią można nie tylko pięknie przyozdobić zaproszenie, ale także nadać mu indywidualny charakter. Z pewnością będzie oryginalne.

Jesień to nie tylko inspiracje na ślub, ale także na dekoracje weselną, o czym możecie przeczytać w artykule poświęconym tej tematyce. Jeżeli dalej nie jesteś zdecydowana, czy jesień to dobra pora na organizację przyjęcia weselnego, przeczytaj artykuł. Znajdziesz tu masę argumentów, dlaczego warto pobrać się jesienią!

A jakie zaproszenia otrzymają Wasi goście? Powiedzcie nam o tym w komentarzach poniżej.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji