Jennifer Aniston i Justin Theroux zaręczyli się!

Jennifer Aniston i Justin Theroux, Źródło: poponthepop.com

Nowości ślubne: Jennifer Aniston i Justin Theroux zaręczyli się!

Jak dowiadujemy się z magazynu People, Jennifer spełniła urodzinowe marzenie Justina, odpowiadając “tak” na jego oświadczyny.  Para jest ze sobą od 15 miesięcy, a po informacji o planowanym ślubie, największe tabloidy prześcigają się w informacjach o planowanym ślubie, na zmianę ze ślubem Brad’a Pitt’a i Angelin’y Jolie.

Ty także planujesz ślub? A może już jesteś w związku małżeńskim? Wypełnij naszą ankietę dotyczącą ślubów i zgobądź szansę na wygranie iPad’a!!!! Ankieta dostępna TUTAJ

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Wedding planner Waszym sojusznikiem!
Wedding planner Waszym sojusznikiem!
Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Zapamiętywany jako ten wyjątkowy, do którego wraca się bardzo często. Co więcej, wspominają go nie tylko pary młode, ale również sami goście. Dlatego tak ważnym jest, aby zadbać o piękne wspomnienia.
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Aplikacja ślubna, która skradnie Wasze serca
Zauważyliście, że ilość spraw jaką trzeba załatwić i rzeczy, o których należy pamiętać jest całe mnóstwo. Nie jest to jednak powód do zmartwienia, bowiem Zankyou nadchodzi z pomocą!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Zamiast kwiatów – pomóż chorym w walce o życie, a my Wam powiemy jak to zrobić!
Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych chwil życia. Czy można zrobić coś, aby ten dzień był jeszcze piękniejszy? Można podzielić się swoim szczęściem, prosząc Gości, aby zamiast przynosić kwiaty, wsparli cel charytatywny. Kwiaty, choć są bardzo piękne, szybko tracą swój urok.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji