X

Jej rude włosy i piękno skał sprawa, że sesja ma niezwykły klimat! Zapraszamy!

Uczucie, które połączyło Karolinę i Michała nie zdarza się codziennie. Świadczą o tym ich gesty i sposób w jaki na siebie patrzą. To coś wyjątkowego, pięknego i czystego. Są wyjątkową parą.

PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove

Ona to wysoki, ognisty rudzielec o uśmiechu, którym zaraża wszystkich dookoła i interesującym spojrzeniu. Nie jeden mężczyzna odwróci się za nią na ulicy. Takich kobiet nie spotyka się codziennie. Karolina jest wyjątkowa , jedyna w swoim rodzaju. To nie dziwne, że jej ukochany oszalał na jej punkcie. Michał to przystojny, wysoki brunet.

PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove

Karolina wybrała bardzo klasyczną, białą suknie z koronkowym wykończeniem. Całość stylizacji dopełniała elegancka i wykwintna biżuteria. Idealnie pasowała do kreacji ślubnej . Karolina jest prawdziwą elegantką. Wyglądała jak księżniczka z filmów Disneya.

PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove

Michał również postawił na klasyczną elegancję. Granatowy garnitur, wiśniowamuszka i koszula na spinki prezentowały się bardzo gustownie. Do tego ten łobuzerski uśmiech niegrzecznego chłopca. Wygląda jak prawdziwy brytyjski dżentelmen. Klasa, elegancja , styl same w sobie. Najbardziej znany na świecie dżentelmen James Bond nie powstydził by się takiej stylizacji.

PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove

Para na swoją sesję ślubną wybrała wyjątkowe i bardzo urocze Polskie plenery. To miejsce ma swoją magię. Często pary stawiają na zagraniczne lokalizacje na swoje sesje ślubne jednak nasi bohaterowie postawili na lokalne klimaty.

PerfectLove

 

PerfectLove

 

W końcu nie ma nic piękniejszego niż naturalność polskiego lasu. Do tego te skałki. Nie jeden wielbiciel wspinaczki pofatygował by się w to cudowne miejsce . To idealne miejsce na tego typu zmagania. Iście sielsko anielski krajobraz niczym z pocztówki.

PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove

Prawdziwa kwintesencja polskich krajobrazów. Niejeden sympatyk polskich widoków zachwyci się naszą sesją. Moją uwagę zwróciło zdjęcie Pary Młodej z daleka na tle skał w zielonej roślinności jest bardzo romantyczne. Warto zwrócić też uwagę na zdjęcia w lesie. Sposób w jaki Karolina i Michał na siebie na nich patrzą świadczą o sile ich wielkiej miłości. Zachwyciło mnie również zdjęcie Karoliny i Michała na tle zachodu słońca. Prawdziwa magia chwili.

PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove
PerfectLove

Zdjęcia czarno- białe są bardzo eleganckie i klasyczne. Przypominają kadry z filmu. Na myśl przychodzą mi klasyczne historie miłosne z największymi gwiazdami Hollywood. Zdjęcia kolorowe są bardzo żywiołowe. Mają w sobie to coś. Prawdziwa magia. Te zdjęcia będą cudowną , wyjątkową jedyną w swoim rodzaju pamiątką na wiele lat

PerfectLove
PerfectLove

dla Michała, Karoliny jak i dla całej ich rodziny. Będą do nich wracać z rozrzewnieniem i będą wspominać ten wyjątkowy dzień w, którym przysięgali sobie miłość- swój ślub. Nie ma lepszej pamiątki z tak wyjątkowego dnia niż zdjęcia, które dokumentują to wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie.

Oprawa fotograficzna: PerfectLove | Suknia ślubna: Adesso |Garnitur: PAWO |Obrączki: YES |Buty: Venezia |

 

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji