Jaki jest najlepszy termin wesela w 2017 roku?

Po aktywnym uczestniczeniu w targach ślubnych w Neapolu, po rozmowach z setką par narzeczonych zdałam sobie sprawę, że są bardzo popularne daty ślubu na 2017 rok. Dzisiaj wyjaśnimy Wam w jaki sposób wybrać datę Wielkiego Dnia- mamy dla Was wiele porad dotyczących ślubu latem czy zimą. Dzisiaj przedstawimy Wam wiele szczegółów. Przedstawimy Wam podział na miesiąc po miesiącu. Zapraszam serdecznie!

Sebastian Franczyk
Sebastian Franczyk

Czerwiec:

Wydaje się, że najwięcej nowożeńców wybrało czerwiec jako miesiąc miłości. Rzeczywiście- jeżeli bierzesz pod uwagę względy pogodowe, to szósty miesiąc roku będzie najbardziej optymalnym wyborem. Według ekspertów z włoskiej branży ślubnej datą dat jest trzeci czerwca. Powód jest bardzo prosty- drugi czerwca jest świętem państwowym- nie ma więc czasu, aby dopiąć wszystkie szczegóły na ostatni guzik. A logistyka takiej imprezy jak wesele nie jest łatwa! Inną datą, która w tym samym miesiącu będzie odpowiednia jest 10 czerwca. Jeżeli więc planujesz zawrzeć związek małżeński właśnie w czerwcu, to weź pod uwagę to, że w tych właśnie dniach wszystko może być zajęte.

INRE Fotografia
INRE Fotografia

Lipiec:

Przez lata najpopularniejszym terminem na ślub i wesele był lipiec. Teraz jednak wiele par decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego w bardziej niszowych miesiącach takich jak maj, październik czy kwiecień. Fakt faktem lipiec wciąż jest popularnym miesiącem na ślub.

Greg Moment Photography
Greg Moment Photography

Wrzesień:

Wydaje się, że zaraz po czerwcu najpiękniejszym miesiącem miłości. Łagodny klimat i dobra pogoda oraz nieco niższe ceny sprawiają, że wrzesień jest miesiącem bardzo atrakcyjnym dla przyszłych Małżonków.

Pastelove Kadry
Pastelove Kadry

Niewątpliwe jest to, że są daty na ślub, które są niezwykle popularne. Może jednak wolisz jakiś bardziej kameralny miesiąc? Wybór należy do Ciebie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Josh jest pilotem Airbusa, a Ola krótkowłosą piękną kobietą. Zobacz ich śliczny ślub w Krakowie!
Josh jest pilotem Airbusa, a Ola krótkowłosą piękną kobietą. Zobacz ich śliczny ślub w Krakowie!
W tych zdjęciach warto też zwrócić uwagę na to, w jaki sposób potraktowano światło. Zdjęcia były realizowane w otwartej przestrzeni, a wspaniale zapanowano nad niełatwym żywiołem jakim jest słońce.
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ślub humanistyczny: czym jest, na czym polega i jak wygląda ceremonia humanistyczna w Polsce? Sprawdź!
Ta energia, to coś, co nie sposób jest opisać. Te Panny Młode mają w sobie to coś. Każda Panna Młoda ma w sobie to coś, co nie sposób jest opisać słowami. Mają w sobie piękno, subtelność i niezwykły blask. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. To się ma, lub tego się nie ma. I kiedy patrzymy na zdjęcia z tej jakże duchowej ceremonii, to widzimy właśnie taki blask- przepełniony subtelnością i delikatnością.
Pomost, geometryczne dekoracje i piękna Para. Zapraszamy na stylizowaną sesję ślubną. Jest cudowna!
Pomost, geometryczne dekoracje i piękna Para. Zapraszamy na stylizowaną sesję ślubną. Jest cudowna!
https://photos.google.com/share/AF1QipMYcsOzBwYtFyJC6TI1KGJOlNpE-ipY4Agyd1OZZYc1pRzLDOYjIybBonPrS812FQ/photo/AF1QipOMr6OOS_if1T3H12XiHXixZYPPznDUwRkOtkAd?key=bE15Z2pQZVJrUFgtQ3o2VDJWVjAtT1FTNWtLcjNB

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji