Jaki jest najlepszy termin wesela w 2017 roku?

Po rozmowach z Parami wiemy, jakie daty są najlepsze! Sprawdź!

  • Zaręczyny
  • 2017

Po aktywnym uczestniczeniu w targach ślubnych w Neapolu, po rozmowach z setką par narzeczonych zdałam sobie sprawę, że są bardzo popularne daty ślubu na 2017 rok. Dzisiaj wyjaśnimy Wam w jaki sposób wybrać datę Wielkiego Dnia- mamy dla Was wiele porad dotyczących ślubu latem czy zimą. Dzisiaj przedstawimy Wam wiele szczegółów. Przedstawimy Wam podział na miesiąc po miesiącu. Zapraszam serdecznie!

zapiszSebastian Franczyk
Sebastian Franczyk

Czerwiec:

Wydaje się, że najwięcej nowożeńców wybrało czerwiec jako miesiąc miłości. Rzeczywiście- jeżeli bierzesz pod uwagę względy pogodowe, to szósty miesiąc roku będzie najbardziej optymalnym wyborem. Według ekspertów z włoskiej branży ślubnej datą dat jest trzeci czerwca. Powód jest bardzo prosty- drugi czerwca jest świętem państwowym- nie ma więc czasu, aby dopiąć wszystkie szczegóły na ostatni guzik. A logistyka takiej imprezy jak wesele nie jest łatwa! Inną datą, która w tym samym miesiącu będzie odpowiednia jest 10 czerwca. Jeżeli więc planujesz zawrzeć związek małżeński właśnie w czerwcu, to weź pod uwagę to, że w tych właśnie dniach wszystko może być zajęte.

zapiszINRE Fotografia
INRE Fotografia

Lipiec:

Przez lata najpopularniejszym terminem na ślub i wesele był lipiec. Teraz jednak wiele par decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego w bardziej niszowych miesiącach takich jak maj, październik czy kwiecień. Fakt faktem lipiec wciąż jest popularnym miesiącem na ślub.

zapiszGreg Moment Photography
Greg Moment Photography

Wrzesień:

Wydaje się, że zaraz po czerwcu najpiękniejszym miesiącem miłości. Łagodny klimat i dobra pogoda oraz nieco niższe ceny sprawiają, że wrzesień jest miesiącem bardzo atrakcyjnym dla przyszłych Małżonków.

zapiszPastelove Kadry
Pastelove Kadry

Niewątpliwe jest to, że są daty na ślub, które są niezwykle popularne. Może jednak wolisz jakiś bardziej kameralny miesiąc? Wybór należy do Ciebie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

in re fotografia Fotograf ślubny
Greg Moment Photography Fotograf ślubny
Pastelove Kadry Fotograf ślubny
Sebastian Franczyk Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!