Jaki jest najlepszy termin wesela w 2017 roku?

Po aktywnym uczestniczeniu w targach ślubnych w Neapolu, po rozmowach z setką par narzeczonych zdałam sobie sprawę, że są bardzo popularne daty ślubu na 2017 rok. Dzisiaj wyjaśnimy Wam w jaki sposób wybrać datę Wielkiego Dnia- mamy dla Was wiele porad dotyczących ślubu latem czy zimą. Dzisiaj przedstawimy Wam wiele szczegółów. Przedstawimy Wam podział na miesiąc po miesiącu. Zapraszam serdecznie!

Sebastian Franczyk
Sebastian Franczyk

Czerwiec:

Wydaje się, że najwięcej nowożeńców wybrało czerwiec jako miesiąc miłości. Rzeczywiście- jeżeli bierzesz pod uwagę względy pogodowe, to szósty miesiąc roku będzie najbardziej optymalnym wyborem. Według ekspertów z włoskiej branży ślubnej datą dat jest trzeci czerwca. Powód jest bardzo prosty- drugi czerwca jest świętem państwowym- nie ma więc czasu, aby dopiąć wszystkie szczegóły na ostatni guzik. A logistyka takiej imprezy jak wesele nie jest łatwa! Inną datą, która w tym samym miesiącu będzie odpowiednia jest 10 czerwca. Jeżeli więc planujesz zawrzeć związek małżeński właśnie w czerwcu, to weź pod uwagę to, że w tych właśnie dniach wszystko może być zajęte.

INRE Fotografia
INRE Fotografia

Lipiec:

Przez lata najpopularniejszym terminem na ślub i wesele był lipiec. Teraz jednak wiele par decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego w bardziej niszowych miesiącach takich jak maj, październik czy kwiecień. Fakt faktem lipiec wciąż jest popularnym miesiącem na ślub.

Greg Moment Photography
Greg Moment Photography

Wrzesień:

Wydaje się, że zaraz po czerwcu najpiękniejszym miesiącem miłości. Łagodny klimat i dobra pogoda oraz nieco niższe ceny sprawiają, że wrzesień jest miesiącem bardzo atrakcyjnym dla przyszłych Małżonków.

Pastelove Kadry
Pastelove Kadry

Niewątpliwe jest to, że są daty na ślub, które są niezwykle popularne. Może jednak wolisz jakiś bardziej kameralny miesiąc? Wybór należy do Ciebie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Suknie dla gości weselnych polskich projektantów: poznaj najpiękniejsze kreacje na wiosna/lato 2015!
Suknie dla gości weselnych polskich projektantów: poznaj najpiękniejsze kreacje na wiosna/lato 2015!
Najpiękniejsze suknie dla gości weselnych polskich projektantów! Poznaj kreacje na wiosna/lato 2015!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Niezależnie od tego, czy jesteśmy gośćmi weselnymi, czy tylko dowiadujemy się o ślubie kogoś znajomego lub członka rodziny, odczuwamy potrzebę złożenia życzeń ślubnych. Jak składać życzenia ślubne i jakie najlepiej pasują do danej okoliczności? Przykładowe życzenia ślubne.
Jak być idealnym gościem weselnym? Garść porad!
Jak być idealnym gościem weselnym? Garść porad!
Nie przegap ich!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji