Jak zorganizować ślub z Pinterest? 5 kroków do oryginalnego ślubu

Zaplanuj swój ślub z Pinterest w 5 krokach

Jeżeli lubisz przeglądać zdjęcia, katalogować je i opisywać, jeżeli szukasz inspiracji na ślub w Internecie, to Pinterest jest właśnie dla Ciebie! Pinterest to 24/7 źródło tysiąca pomysłów i inspiracji, które w łatwy sposób pomogą Ci zorganizować ślub i wesele z Twoich marzeń!

Ulubione zdjęcia można oceniać i przypisywać do konkretnych kategorii, aby stworzyć całe albumy z niebywalymi inspiracjami i pomysłami!

Nie znasz jeszcze Pinterest? W 5 łatwych krokach pokażemy Ci wszystko!

Inspiracje ślubne z Pinterest

Krok 1: Daj się zaprosić! Pinterest kreuje swą markę jako ekskluzywną, dlatego liczba osób, które mogą dołączyć do grona użytkowników jest ograniczona. Aby dołączyć do Pinterest, należy podać swój adres e-mail przy rejestracji, a następnie poczekać na zaproszenie. Zazwyczaj po kilku dniach otrzymujemy zaproszenie na podany wcześniej adres e-mail. My także możemy wysłać Ci zaproszenie, wystarczy, że zostawisz swój adres e-mail w komentarzach poniżej. 

Tablica Pinterest- Dekoracje krzeseł na wesele

Krok 2: Organizuj swoją tablicę! Pinterest pozwoli Ci rozpocząć zabawę od  stworzenia folderów tematycznych, do których będzie można przypisywać zdjęcia i obrazki. W późniejszym czasie można je edytować. Do swojego konta możesz dodać tak wiele folderów,  jak tylko chcesz! Np. Suknie ślubne, dekoracje na wesele, fryzury ślubne, inspiracje ślubne, makijaż na ślub, etc.

Możesz także stworzyć tematyczne foldery, jak np. ślub w stylu vintage, kolory przewodnie ślubu, ślub ekologiczny etc. Swój Pinterest możesz także połączyć z kontem Twitter albo Facebook, dzięki czemu łatwiej będziesz się dzielić ulubionymi obrazkami ze znajomymi!

Fryzury ślubne Źródło: Pinterest

Krok 3: Zacznij przypinać! Najwięcej zabawy daje przeglądanie tysięcy obrazków i wybieranie tych ulubionych, które możemy ocenić, komentować a także przepiąć na swoją tablicę, dzięki czemu skomponujemy całe foldery zdjęć, które się nam podobają. Podobnie jak na innych portalach społecznościowych, tutaj także możemy mieć śledzić aktywność naszych znajomych.

Pinterest jest doskonałym miejscem do zbierania pomysłów na ślub i wesele. W jednym miejscu gromadzimy wszystkie pomysły, które nam się podobają, a które możemy użyć przy organizacji własnego ślubu i wesela.

Przypinać można wszystko! Każde zdjęcie znalezione w Internecie będzie się do tego świetnie nadawało, o ile się Wam oczywiście podoba! Tak jak my, możecie przypinać swoje ulubione zdjęcia z Magazynu ślubnego Zankyou, aby w jednym miejscu zgromadzić te, które wydają się Wam najbardziej inspirujące i interesujące.

Źródło: Pinterest, konto użytkownika Edyta Zankyou

W Internecie dostępnych jest wiele wtyczek do poszczególnych przeglądarek, z którymi jeszcze łatwiej i przyjemniej zgromadzisz swoje ulubione zdjęcia ślubne!

Krok 4: Edytuj, edytuj, edytuj! Gdy już zgromadzisz pełne inspiracji foldery zdjęć, wybierz te, które lubisz najbardziej i te, które najbardziej mogą się przydać przed twoim ślubem. Możesz przepinać zdjęcia między folderami i tworzyć nowe, tak aby jak najbardziej były one pomocne przy organizacji Twojego ślubu!

Źródło: Pinterest- buty na ślub

Krok 5: Wykorzystaj inspiracje z Pinterest w praktyce! Gdy wizja ślubu zaczerpnięta z Pinterest jest gotowa, zacznij je wdrażać w przygotowania ślubne. Dużym ułatwieniem będą źródła zdjęcia, gdzie możesz znaleźć więcej informacji, porady i adresy miejsc, gdzie można kupić np. daną suknię ślubną.

Butonierki na ślub z Pinterest

A z czego Wy korzystacie planując swój ślub? Już możesz głosować na najbardziej inspirujące blogi z całego świata, w prestiżowym konkursie ślubnym ZIWA 2012!

Poszukujesz więcej ślubnych inspiracji? Obserwuj nas na Twitterze, Blipie i Facebooku. Jeżeli Twój ślub odbędzie się już niebawem, zadbaj o swoich gości, proponując im Listę Prezentów ślubnych Zankyou!

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
Przykładowy budżet ślubny, czyli jak obliczyć koszty wesela? Kalkulator wydatków.
My Ci w tym pomożemy, ponieważ zaplanowanie ślubnego budżetu może okazać się trudnym zadaniem dla Par Młodych. Wynika to z tego, że aby zrobić to dobrze, należy po prostu wiedzieć, co ile kosztuje. Często spotykam się ze zdziwieniem Par Młodych na temat kosztów związanych z uroczystością ślubną.
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Młoda Para powinna o szczeście w małżeństwie dbać od samego początku! Niektóre przesądy ślubne mają jej w tym pomóc. Z nami dowiedz się jakie!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Gdańskie Targi Młodej Pary – przestrzeń pełna weselnych inspiracji!
Każdego roku Targi Młodej Pary cieszą się ogromną popularnością. Wydarzenie gromadzi nie tylko setki wystawców z całej Polski, ale i tysiące przyszłych małżonków, którzy chcą perfekcyjnie zorganizować własne wesele.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji