• Magazyn
  • Podróż poślubna z Listą Prezentów Zankyou. Dowiedz się więcej teraz!

Podróż poślubna z Listą Prezentów Zankyou. Dowiedz się więcej teraz!

Z Listą Prezentów Zankyou możecie zaplanować podróż poślubną Waszych marzeń, którą dostaniecie w prezencie ślubnym od Waszych gości! Tworzenie listy jest bardzo łatwe i przyjemne, a Wasi goście bez problemu wybiorą i podarują Wam prezent. Na Liście Prezentów Ślubnych Zankyou, możecie umieścić co tylko chcecie.

  • Organizacja

Na Liście Prezentów Ślubnych Zankyou, możecie umieścić co tylko chcecie. W poprzednim artykule przedstawialiśmy Wam szczegółowo na czym polega Lista Prezentów Ślubnych Zankyou i jakie są jej zalety. W tym artykule chcemy przybliżyć Wam ideę planowania podróży poślubnej z Zankyou, co dzięki liście prezentów ślubnych jest nie tylko łatwe, ale i przyjemne.

zapisz
Planowanie podróży poślubnej z Listą Prezentów Zankyou jest łatwe i przyjemne!
Publikacja

Umieszczenie podróży poślubnej na liście prezentów ślubnych, pozwala Waszym gościom na podarowanie Wam poszczególnych etapów wycieczki, co niewątpliwie jest wspaniałym prezentem! Goście będą mieć poczucie, że dali Wam coś wyjątkowego, a Wy dostaniecie dokładnie to, o czym marzycie.

Usługa Zankyou pozwala Wam na podzielenie podróży poślubnej na poszczególne etapy. W ten sposób możecie umieścić na liście prezentów poszczególne dni, wydarzenia czy miejsca. Każdy z elementów możecie opisać, wzbogacić o zdjęcie i wartość wyrażoną w pieniądzu. Oczywiście, możecie nie zamieszczać żadnej ceny, tak aby goście mogli na to przeznaczyć taką kwotę, jaką uważają za słuszną i możliwą.

I tak dla przykładu, planując wycieczkę do Grecji, możecie na swojej liście umieścić bilety lotnicze, hotele, wizyty w restauracjach czy muzeach, a nawet- romantyczny spacer po plaży!

Aby ułatwić Waszym gościom zadanie, warto na liście umieszczać prezenty zróżnicowane cenowo, tak, aby każdy mógł kupić taki prezent, na jaki może sobie pozwolić, np. bilety lotnicze, kolację w ekskluzywnej restauracji, ale także butelkę wina, którą wypijecie na tarasie Waszego hotelu, o zachodzie słońca. W przypadku drogich prezentów, warto dać gościom możliwość płacenia tylko za część, aby np. bilet lotniczy mógł być opłacony przez kilku gości.

Zankyou umożliwia Wam także umieszczanie poszczególnch elementów podróży na mapie! W ten sposób Wasi darczyńcy będą wiedzieli za co dokładnie zapłacili, a w czasie podróży poślubnej, będą mogli obserwować jej etapy na Waszej stronie ślubnej!

Oczywiście, nie ma żadnych ograniczeń w ilości prezentów umieszczanych na liście! Oprócz podróży poślubnej możecie tam umieścić także inne prezenty.

W ten prosty i przyjemny sposób, Wasi goście wpłacą na Wasze konto bankowe środki pieniężne na Waszą wymarzoną podróż poślubną!

 

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!