Podróż poślubna z Listą Prezentów Zankyou. Dowiedz się więcej teraz!

Na Liście Prezentów Ślubnych Zankyou, możecie umieścić co tylko chcecie. W poprzednim artykule przedstawialiśmy Wam szczegółowo na czym polega Lista Prezentów Ślubnych Zankyou i jakie są jej zalety. W tym artykule chcemy przybliżyć Wam ideę planowania podróży poślubnej z Zankyou, co dzięki liście prezentów ślubnych jest nie tylko łatwe, ale i przyjemne.

Planowanie podróży poślubnej z Listą Prezentów Zankyou jest łatwe i przyjemne!

Umieszczenie podróży poślubnej na liście prezentów ślubnych, pozwala Waszym gościom na podarowanie Wam poszczególnych etapów wycieczki, co niewątpliwie jest wspaniałym prezentem! Goście będą mieć poczucie, że dali Wam coś wyjątkowego, a Wy dostaniecie dokładnie to, o czym marzycie.

Usługa Zankyou pozwala Wam na podzielenie podróży poślubnej na poszczególne etapy. W ten sposób możecie umieścić na liście prezentów poszczególne dni, wydarzenia czy miejsca. Każdy z elementów możecie opisać, wzbogacić o zdjęcie i wartość wyrażoną w pieniądzu. Oczywiście, możecie nie zamieszczać żadnej ceny, tak aby goście mogli na to przeznaczyć taką kwotę, jaką uważają za słuszną i możliwą.

I tak dla przykładu, planując wycieczkę do Grecji, możecie na swojej liście umieścić bilety lotnicze, hotele, wizyty w restauracjach czy muzeach, a nawet- romantyczny spacer po plaży!

Aby ułatwić Waszym gościom zadanie, warto na liście umieszczać prezenty zróżnicowane cenowo, tak, aby każdy mógł kupić taki prezent, na jaki może sobie pozwolić, np. bilety lotnicze, kolację w ekskluzywnej restauracji, ale także butelkę wina, którą wypijecie na tarasie Waszego hotelu, o zachodzie słońca. W przypadku drogich prezentów, warto dać gościom możliwość płacenia tylko za część, aby np. bilet lotniczy mógł być opłacony przez kilku gości.

Zankyou umożliwia Wam także umieszczanie poszczególnch elementów podróży na mapie! W ten sposób Wasi darczyńcy będą wiedzieli za co dokładnie zapłacili, a w czasie podróży poślubnej, będą mogli obserwować jej etapy na Waszej stronie ślubnej!

Oczywiście, nie ma żadnych ograniczeń w ilości prezentów umieszczanych na liście! Oprócz podróży poślubnej możecie tam umieścić także inne prezenty.

W ten prosty i przyjemny sposób, Wasi goście wpłacą na Wasze konto bankowe środki pieniężne na Waszą wymarzoną podróż poślubną!

 

 

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Dziś kilka słów o tym, jak zorganizować kameralny ślub i wesele...
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!
Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Jak wygłosić dobrą mowę na weselu, która wszystkim się spodoba? Ten artykuł podpowie Ci, jakich błędów nie popełniać, podczas

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji