• Magazyn
  • Organizacja
  • Jak w łatwy i dobry sposób zorganizować swój ślub z pomocą strony Zankyou? Sprawdź koniecznie!

Jak w łatwy i dobry sposób zorganizować swój ślub z pomocą strony Zankyou? Sprawdź koniecznie!

Wybieraj spośród setek darmowych unikalnych wzorów, funkcji i usług, aby Twój ślub i zamówienie strony internetowej i listy prezentów -wszystko za darmo !

  • Planowanie ślubu
  • Rada
  • Polska

Czy wiesz, że stworzenie strony internetowej ślubu z nami jest bardzo proste i całkowicie za darmo? Z Zankyou można również dostosować swoją stronę, aby ją dopasować całkowicie specjalnie dla Ciebie! Wybieraj spośród setek wzorów, czcionek, obrazów tła, kolorów i wielu innych.

Publikacja

Jeśli masz gości i lub krewnych, którzy mówią w innym języku? Nie martw się, Zankyou jest dostępny w 9 wersjach językowych-Twoi zagraniczni goście mogą zobaczyć swoją stronę w wybranym przez siebie języku! Aby rozpocząć, wystarczy zarejestrować swoją witrynę z nami, klikając tutaj. Dodaj swoje imię i adres e-mail, a my automatycznie wygenerujemy unikalny adres URL swojej osobistej stronie internetowej. To takie proste – kliknij tu stworzyliśmy stronę internetową ślubu gotowa do dostosowania i personalizacji.

Zankyou aplikacja slubna

Spersonalizowane wzory

Wybieraj spośród setek wzorów i dostosuj je dokładnego do swojego gustu !! Zacznij od pierwszej myśli i przejdź do planowania ślubu, stwórz to, co chcesz i jak chcesz i marzysz. Nie martw się, jeśli nie jesteś „anty techniczna” mamy specjalistyczne i utalentowany zespół obsługi klienta który poprowadzi cię przez wszelkie informacje. Możesz zadzwonić za darmo, a jeden z naszych wykwalifikowanych specjalistów będzie bardziej niż szczęśliwy, gdy będzie mógł pomóc Ci skorzystać z wszystkich oferowanych przez nas usług.

Design1

Agenda

Zorganizuj swój weekend ślubny i podziel się nim z gośćmi, wtedy będą wiedzieć dokładnie, gdzie i kiedy powinni. Możesz również sformalizować informacje, umieścić notę o ubiorze, miejscu i datę RSVP. Wszystkie rzeczy, aby być na bieżąco i zorganizować, upewniając się, że goście są zawsze utrzymywani w ryzach !!

Mapy

Oprócz programu można dołączyć sekcję map, aby wskazać, gdzie wszystkie ważne lokalizacje ślubu będą się odbywać, upewniając się, ze nikt nie ginie. To także obniża presje poinformowania wszystkich gości, ponieważ dzięki stronie kontakt jest ułatwiony i unikniesz takich kwestii jak telefony z pytaniami o miejsce, datę… itp.

Agenda1

Zapisz date

Wyślij gościom przypominajke o dacie, aby przypomnieć im o swoim nadchodzącym ślubie. Masz wiele sposobów, w jaki można to zrobić, np. przesyłając domowe wideo, personalizowaną galerie zdjęć lub wiadomości e-mail z przypomnieniem. Wybierz sposób, który najbardziej Ci odpowiada i jest dla Ciebie najprostszy, przede wszystkim, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

SaveTheDate

Lista

Podczas gdy jesteś zakręcony, to dlaczego nie, z nie stworzyłeś listy ślubnej z nami — ułatwimy Ci to i Twoim gościom, aby znaleźć wszystkie informacje na temat ślubu w jednym miejscu! Z rejestru online można zebrać informacje, co chcesz i jak chcesz, od rzeczy takich jak doświadczenia, etapy podróży poślubnej, artykułów gospodarstwa domowego, darowizn charytatywnych i wiele więcej.

Giftlist1

Zdjęcia

Dodawaj zdjęcia z każdego miejsca i pokazuj chwile, którymi chcesz dzielić się nimi, ze swoimi gośćmi. Jeśli chcesz, aby goście mogli również przesyłać zdjęcia przed i podczas ceremonii, w ten sposób stworzysz jedno miejsce, gdzie będziesz zobaczyć wszystkie dostępne zdjęcia z tego wielkiego dnia.

PhotoAlbum

Odliczanie

Tik-tak, tik-tak… odliczanie do wielkiego dnia się rozpoczyna! Dodaj zegar odliczający czas na swojej stronie ślubnej, tak aby goście mogli poczuć się tak samo podekscytowanym z powodu zbliżającego się dnia, w którym odbędzie się ślub roku, aby mogli  czuć się tak samo, jak ty i twój partner!

Countdown

Polecane hotele

Jeśli masz gości przybywających z zagranicy lub jesteś gospodarzem miejsca, gdzie odbędzie się ślub, przybywający goście naprawdę docenia, to gdy otrzymają propozycje zniżek w pobliskich hotelach.

W wyszukiwarce można sortować dane względem ceny, lokalizacji miejsca ślubu-można również dodać informacje o pobliskich obiektów, takich jak restauracje i uzdrowiska.

Hotels

Dodaj wideo

Jeśli nagrasz domowe wideo, profesjonalny film ze ślubu lub z zaangażowaniem fotografujesz każda chwile podczas ślub, możesz przesłać go i podzielić się nim, z gośćmi przed ale także po ślubie-goście uwielbiają przeżywać wspomnienia z tobą.

RSVP i organizacja gości przy stole

Dodaj kartę RSVP na swojej stronie internetowej i ułatw gościom potwierdzenie przybycia kliknięciem! Nasze wskazówki i wsparcie pomogą organizować wszystkich uczestników, a nawet pomoc zarządzać organizacja gości przy stole.

RSVP

Zaproszenia ślubne

Możesz również wysłać zaproszenia ślubne elektronicznie za pośrednictwem strony internetowej-istnieje forum, gdzie można porozmawiać z gośćmi. Możesz pozostać w kontakcie z wszystkich gości aż do dnia wielkiego wydarzenia! Zapytaj o zaproponowanie kilku piosenek i artystów do listy odtwarzania muzyki ślubu (lub których nie, ponieważ to może być niestosowne).

Uważamy, że oferta obejmuje dużo, a nawet wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć i wiele więcej … Jeśli masz jakieś pytania na temat tworzenia i spersonalizowania zamówienia ślubnej strony internetowej , proszę, nie wahaj się kontaktować z nami. Mamy wykwalifikowany zespół profesjonalny, gotowy, aby pomóc. Można dotrzeć do nas w info@zankyou.com lub zadzwoń do nas 0790-621-013.

Cieszymy się, widząc Twoja niesamowita internetowa stronę ślubną !

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!