Jak stworzyć listę ślubną i listę prezentów ślubnych? Za darmo!

Organizacja prezentu ślubnego nie należy do najłatwiejszych zadań. Pomimo trudności i tak następuje moment, w którym trzeba podjąć decyzję o prezencie. Wybór niestety wciąż często kończy się porażką. Nieprzydatność, zawód lub zwykła strata pieniędzy. Istnieje sposób by wydostać się z błędnego koła. Para młoda, jak i goście mogą porozumieć się między sobą w prosty sposób.

Everton Vila
Everton Vila

Na szczęście moda i elektronika pozwala na szybkie rozprzestrzeniane się postronnej organizacji. Sposób, który pozwala na dotarcie do gustu i potrzeb młodej pary odnośnie prezentu ślubnego to strona internetowa.

NordWood Themes
NordWood Themes

Dzięki dostępności na terenie całej Europy każda para może stworzyć coś dla siebie. Tym sposobem, można uniknąć niewygodnych prezentów, które zalegają i okrywają się kurzem.

Zankyou
Zankyou

Dzięki stronie https://www.zankyou.com/pl/lista-prezentow-slubnych  istnieje możliwość stworzenia strony internetowej, konkretnie ukierunkowanej na potrzeby i organizację własnego wesela. Strona wśród wielu zakładek posiada jedną pod nazwą „lista prezentów ślubnych” . Po jej rozwinięciu można zauważyć pierwsze propozycje. „Podróż poślubna jako prezent ślubny”, „Międzynarodowa lista prezentów ślubnych”, „Solidarna lista” czy „Ekologiczna lista prezentów” Rejestracja jest prosta i przystępna. Jest to dobry sposób na zorganizowanie sobie i swoim gościom czasu. Jest sposobem na uniknięcie niekomfortowych pytań, a przy okazji możliwością zafundowania sobie świetnego prezentu. Poza ułatwieniem dla pary będzie to proste rozwiązanie również dla gości, którzy w ogóle nie mają pomysłu na podarunek.

Zankyou
Zankyou

Strona internetowa dba o stuprocentową wartość prezentów na koncie bankowym. Dzięki niej można stworzyć listę według własnego uznania. Strona inspiruje do wyborów dzięki propozycjom. Rejestrując się, można na spokojnie się zastanowić i przyjrzeć się swoim potrzebom. Para ma możliwość wyboru prezentu tradycyjnego, nowoczesnego lub stworzonego z pasją. Dodatkowo może precyzyjnie nazwać własne potrzeby lub pragnienia. Pośród kategorii może wybrać dodatki do kuchni, meble, podróż. W propozycji znajduje się wiele pomysłów.

Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou

Szczególna zaleta tej strony to ukierunkowanie na przydatność. Stworzenie małej zbiórki na spełnienie jednego, dwóch lub więcej marzeń pary młodej. Do zakładki można dodawać własne pomysły. Ponadto, każdy z gości ma wgląd na stronę internetową. Gość spośród różnorodności może zaznaczać swój wybór. Gość w kolejnym kroku wpłaca określoną kwotę, która zostanie przeznaczona na prezent. Z dowolnością może dołączyć się do stworzenia wymarzonego prezentu. Komfort wyboru jest poszerzany wedle uznania.

 

Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou
Zankyou

Strona jest stworzona dla par, które doskonale czują się w dzisiejszym świecie. Para, dla której nowoczesność to szybkość, efektywność oraz ułatwienia. Kontakt pomiędzy gośćmi jest klarowny, zdecydowany oraz szczegółowy. Informacje zamieszczane przez parę młodą mogą być edytowane, dodawane w szczególności od zapotrzebowania. Wykorzystanie strony internetowej jako kalendarz swojego wesela uzmysłowi, na jakie detale warto zwrócić uwagę. Wprowadzenie gości, przyjaciół, rodziny w schemat własnego wesela za pomocą wizualizacji internetowej pozwoli na wzajemne dopieszczenie zaślubin.
W Europie i na całym świecie dąży się do ułatwień. Jeden ze sposobów proponuje Zankyou.
Autor: Klaudia Bawolska

Skomentuj artykuł

Photo by Adam Ludwik Photography ( www.adamludwik.pl )
Ceremonia ormiańsko – polska w Rabce Zdrój. Prezentujemy Wam niezwykłe zaślubiny Ani i Wojtka!
Wszystkie zdjęcia prezentują się niezwykle ciekawie i intrygująco. Uwagę zwraca ich kolorystyka. Z jednej strony jest nasycona, ale z drugiej strony bardzo subtelna. Udało się osiągnąć doskonałą równowagę między skrajnościami.
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Podróż poślubna to bez wątpienia jedno z najważniejszych doświadczeń w życiu. Zaraz po ślubie, para wybiera się w podróż oficjalnie jako mąż i żona. Jest to idealna okazja do odpoczynku po czasochłonnych i męczących przygotowaniach do ceremonii ślubnej oraz do celebrowania nowego etapu Waszego związku.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji