Jak powinna wyglądać Twoja suknia ślubna?

Już jako małe dziewczynki marzymy o ślubie i pięknej sukni, w której będziemy wyglądać zdumiewająco. Czy wiecie, że ten upragniony model sukni wiele mówi o tym, jakie w głębi duszy jesteśmy? Wybierzcie ten, który jest najbliższy waszemu sercu i przeczytajcie, o czym to świadczy.

Tradycyjna i romantyczna

Lubisz bujać w obłokach i czasem gniewasz się, gdy rzeczywistość nie okazuje się taka, jaką sobie wymarzyłaś. Życie jest dla Ciebie często zbyt skomplikowane i czujesz, że kompletnie nie pasujesz do tych czasów. Często czujesz się zraniona, ponieważ ktoś nie spełnił Twoich oczekiwań, a potem okazuje się, że mu ich nawet nie przedstawiłaś. Jesteś wrażliwa, bardzo lojalna wobec swoich przyjaciół i cały czas wierzysz w to, że w końcu spotkasz swój ideał mężczyzny, o którym zawsze marzyłaś.

Tradycyjne suknie ślubne z kolekcji: Jesus Peiro i Rosa i Rosa Clara
Tradycyjne suknie ślubne: z kolekcji: Rosa Clara i Sweetheart

Księżniczka z bajki

Lubisz być osobą zauważaną, przyciągającą wzrok. Ludzie Cię uwielbiają: za Twoją szczerość, niezależność i umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji. Odwdzięczasz im się tym samym, przez co wręcz kolekcjonujesz znajomych i przyjaciół, a każdego z nich doceniasz za coś zupełnie innego. W stosunkach damsko- męskich lubisz się bawić i wykorzystywać swój urok, chociaż nie jest to działanie nachalne. W głębi duszy jesteś bardzo wrażliwa i czekasz na kogoś, kto to odkryje.

Suknie ślubne księżniczki z kolekcji: Justin Alexander i Sincerity

Klasyczna

Jesteś zorganizowana, niezależna i systematyczna. Wiesz, czego chcesz i potrafisz zrobić naprawdę wiele, aby to zdobyć. Mocno stąpasz po ziemi, przez co czasem odrzucasz od siebie przyjaciół. Lubisz przyjaźnić się z mężczyznami, ponieważ kobiety są dla Ciebie zbyt gadatliwe i marzycielskie. Małżeństwo nie jest Twoim życiowym priorytetem, ale jak już się na nie zdecydujesz, to z indywidualistą, który zrozumiałby Twój trudny charakter i nie oczekiwał tego, że się dla niego zmienisz.

Klasyczne suknie ślubne z kolekcji: Di Gio i Jesus Peiro

Suknia oryginalna

Jesteś osobą niezwykłą, oryginalną i pewną siebie. Nie lubisz podporządkowywać się innym i naśladować popularnych tendencji. Często nudzisz się środowiskiem, w którym się obracasz- problemami, zwykłą codziennością. Lubisz szukać sobie nowych wrażeń. Masz wielu wpatrzonych w Ciebie przyjaciół, których często zmieniasz. Zwykły świat jest dla Ciebie zbyt tandetny, a ludzie za mało przebojowi. Często się zakochujesz, ale równie szybko to zakochanie Ci przechodzi, kiedy przyzwyczajasz się do konkretnego mężczyzny. Gdy już znajdziesz tego właściwego, z pewnością przypadnie Ci do gustu nietypowa suknia ślubna.

Oryginalne suknie ślubne z kolekcji: Alfred Angelo i Isabel Zapardiez
Oryginalne suknie ślubne z kolekcji: Jesus Peiro i Galia Lahav

Zobacz także NAJPIĘKNIEJSZE KOLEKCJE SUKIEN ŚLUBNYCH 2014


blog slubny Zankyou

Autorka artykułu

“Kilka lat temu, z ciekawości wzięłam pierwszy raz do rąk jeden z magazynów o modzie ślubnej i… tak zaczęła się moja fascynacja ślubami, która trwa do dzisiaj :)”
Małgorzata Chrukin

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Style 8942. Credits: Justin Alexander
Nie przegap nowości Justin Alexander 2018. Najbardziej wyjątkowe projekty ślubne!
Odkryj nowości z nowej kolekcji Justin Alexander 2018. Suknie ślubne, w których poczujesz się bardzo zmysłowo!
Foto: Sara Lobla
6 typów sukni ślubnych z długimi rękawami: zimą wyglądą wspaniale!
Ślub zimą lub jesienią? Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie! Długi rękaw, ale jaki?
Style 9890. Credits: Justin Alexander Signature
Najbardziej wyszukane projekty sukien ślubnych Justina Alexander Signature 2018. Nie będziesz mogła się oprzeć!
W tych projektach dekolty prezentują się niezwykle elegancko. Przypominają modę z czasów królowej Anny. Projektant Justin Alexander Signature 2018 wykorzystał również gipurę, która nadaje szyku wykończeniom dekoltów- to prezentuje się w naprawdę wyjątkowy sposób.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji