Intensywne kolory w dekoracjach ślubnych i weselnych

Pokazywaliśmy Wam już kilka pomysłów na kolor przewodni ślubu i wesela: różowy, miętowy, pomarańczowy, czarny…Pisaliśmy też o tęczowych weselach, jak również prezentowaliśmy najmodniejsze kolory ślubne wo 2013 roku! Dziś kolejna porcja barwnych inspiracji!

zobacz więcej
Projekt: Flower Land, Fot. Katarzyna Zydroń, źródło: abcslubu.pl

Amarantowy, karmazynowy, petrol, malachitowy, tycjan czy cyklamenowy, to tylko niektóre kolory, które mogą wystąpić w „roli głównej” na Waszym ślubie. Różnorodność barw, ich odcieni i tonów może dać niesamowite efekty w aranżowaniu stołów ślubnych czy całej sali weselnej.

Projekt: Flower Land, Fot. Katarzyna Zydroń, źródło: abcslubu.pl

Kolor dodatkowo mogą podkreślać specjalne elementy w dekoracji, jak np. użycie owoców, warzyw, pędów o intensywnych i ciekawych barwach lub dekoracyjnego piasku.

Projekt: Flower Land, Fot. Katarzyna Zydroń, źródło: abcslubu.pl

Intensywne kolory mogą występować w całej kompozycji lub stanowić tylko jej charakterystyczny detal. Dodatkowo zabawa kolorami nie musi ograniczać się tylko do dekoracji stołów, ale również różnych dodatkowych elementów, jak np. winietka, dekoracja serwetki, butonierka Pana Młodego itp., które będą świetnie dopełniać całość dekoracji.

Projekt: Flower Land, Fot. Katarzyna Zydroń(lewe zdjęcie), źródło: abcslubu.pl

Trendsetterzy w branży florystycznej twierdzą, że w najbliższych dwóch sezonach w stylizacjach ślubnych będą modne bardzo intensywne kolory oraz niecodzienne i odważne połączenia barw, kwiatów i owoców.

Projekt: Flower Land, źródło: abcslubu.pl

Ekspert portalu abcslubu.pl – Hubert Lamański
Źródło: abcslubu.pl / www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Projekt: Flower Land, Fot. Tomasz Tyrpa, źródło: abcslubu.pl

 Po więcej ślubnych nowości dołącz do nas na Facebook’u!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Zmysłowe i odważne, a zarazem tajemnicze - takie są dziewczyny pin-up. Historia tego stylu sięga lat 40.-50. w Ameryce. Lat, które propagowały kobiecość i seksapil. Lat przebojowych, a zarazem wciąż jeszcze powściągliwych obyczajowo. Jest to kolejny rozdział w modzie na vintage, której końca nie widać już od kilku sezonów. Pomysł na wieczór panieński.
Najpiękniejsze suknie ślubne polskich projektantów!
Najpiękniejsze suknie ślubne polskich projektantów!
Suknie ślubne polskich projektantów: kreacje zaprojektowane przez Gosię Baczyńską, Macieja Zienia, La Manię, Bizuu i Paprocki&Brzozowski
Eda. Credits: Pronovias Atelier 2017
Suknie ślubne Pronovias 2017: najlepsze projekty na Twoj ślub!
Nadszedł czas, by cieszyć się najlepszymi sukniami Pronovias 2017. Nie przegap!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji