Inicjały ozdobione zdjęciami - personalizowana dekoracja ślubna DIY

Wesele udekorowane personalnymi akcentami są szczególnie wyjątkowe. Goście zawsze doceniają osobiste akcenty. Inicjały nowożeńców należą do jednych z tych elementów, które warto podkreślić w dniu ślubu. Jestem również zwolenniczką wykorzystania fotografii w dekoracji. Stąd też pomysł na bardzo prostą w wykonaniu ozdobę – inicjały ozdobione zdjęciami pary młodej.

Fot. Kreatywny Ślub

MATERIAŁY

Wybrane zdjęcia pary młodej wydrukowane w dowolnym formacie. Oczywiście na potrzeby kształtu liter zostaną one odpowiednio przycięte, nie martwcie się więc ich rozmiarem na początku. Potrzebne będą także: klej, tektura do wycięcia liter, nożyczki, linijka

Fot. Kreatywny Ślub

WYKONANIE

Rozmiar liter zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji. Ja zdecydowałam się oprawić moje inicjały, co pomogło mi określić ich wymiary. Ale będą się one prezentowały równie dobrze w większym formacie z wieloma zdjęciami. Szczególnie cenne będą także w tym projekcie fotografie z dzieciństwa.

Fot. Kreatywny Ślub

Następnie wycięte kształty liter pokrywamy wybranymi zdjęciami.

Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

W tej stylizacji zdecydowałam się na oprawienie naszych liter. Jednak inicjały mogą równie dobrze zostać przypięte do obrusu głównego stołu lub posłużyć za dekorację bufetu lub baru. Fotografie powinny przedstawiać wasze zainteresowania, ulubione zajęcia z podróży czy też miłe wspomnienia. Tak przygotowane inicjały mają na celu oddanie waszej osobowości.

Fot. Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Lillian West
Suknie ślubne Lillian West 2016: unikalny romantyczny styl!
Bądź jedna z najbardziej romantycznych Panien Młodych z modelem Lillian West 2016!
NAJNOWSZA kolekcja biżuterii NOVIA BLANCA już u Nas!
NAJNOWSZA kolekcja biżuterii NOVIA BLANCA już u Nas!
Bądź na czasie i zobacz nowości biżuterii ślubnej. Zobacz koniecznie! Jesienna sesja NOVIA BLANCA powstała w słonecznej Kalifornii w jednym z najpiękniejszych parków San Jose. Pożółkła i wysuszona upalnym letnim słońcem trawa oraz złote liście drzew oddały wspaniały klimat i stworzyły niesamowite tło do zdjęć.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji