Inicjały ozdobione zdjęciami - personalizowana dekoracja ślubna DIY

Wesele udekorowane personalnymi akcentami są szczególnie wyjątkowe. Goście zawsze doceniają osobiste akcenty. Inicjały nowożeńców należą do jednych z tych elementów, które warto podkreślić w dniu ślubu. Jestem również zwolenniczką wykorzystania fotografii w dekoracji. Stąd też pomysł na bardzo prostą w wykonaniu ozdobę – inicjały ozdobione zdjęciami pary młodej.

Fot. Kreatywny Ślub

MATERIAŁY

Wybrane zdjęcia pary młodej wydrukowane w dowolnym formacie. Oczywiście na potrzeby kształtu liter zostaną one odpowiednio przycięte, nie martwcie się więc ich rozmiarem na początku. Potrzebne będą także: klej, tektura do wycięcia liter, nożyczki, linijka

Fot. Kreatywny Ślub

WYKONANIE

Rozmiar liter zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji. Ja zdecydowałam się oprawić moje inicjały, co pomogło mi określić ich wymiary. Ale będą się one prezentowały równie dobrze w większym formacie z wieloma zdjęciami. Szczególnie cenne będą także w tym projekcie fotografie z dzieciństwa.

Fot. Kreatywny Ślub

Następnie wycięte kształty liter pokrywamy wybranymi zdjęciami.

Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

W tej stylizacji zdecydowałam się na oprawienie naszych liter. Jednak inicjały mogą równie dobrze zostać przypięte do obrusu głównego stołu lub posłużyć za dekorację bufetu lub baru. Fotografie powinny przedstawiać wasze zainteresowania, ulubione zajęcia z podróży czy też miłe wspomnienia. Tak przygotowane inicjały mają na celu oddanie waszej osobowości.

Fot. Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Narzeczeni, którzy właśnie wiosną powiedzą sakramentalne TAK, zapewne już od dawna zastanawiają się na jakie dekoracje sali i na jaki bukiet ślubny się zdecydować. Zastanawiacie się jak wybrać idealny bukiet ślubny?
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto
Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Również uroczystość weselna, która powinna odzwierciedlać chakartery przyszłych małżonków zasługuje na odpowiednie udekorowanie, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej. Chcielibyśmy zaprezentować kilka kroków, których zadaniem jest ułatwienie Wam procesu dekoracji sali weselnej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji