Inicjały ozdobione zdjęciami - personalizowana dekoracja ślubna DIY

Wesele udekorowane personalnymi akcentami są szczególnie wyjątkowe. Goście zawsze doceniają osobiste akcenty. Inicjały nowożeńców należą do jednych z tych elementów, które warto podkreślić w dniu ślubu. Jestem również zwolenniczką wykorzystania fotografii w dekoracji. Stąd też pomysł na bardzo prostą w wykonaniu ozdobę – inicjały ozdobione zdjęciami pary młodej.

Fot. Kreatywny Ślub

MATERIAŁY

Wybrane zdjęcia pary młodej wydrukowane w dowolnym formacie. Oczywiście na potrzeby kształtu liter zostaną one odpowiednio przycięte, nie martwcie się więc ich rozmiarem na początku. Potrzebne będą także: klej, tektura do wycięcia liter, nożyczki, linijka

Fot. Kreatywny Ślub

WYKONANIE

Rozmiar liter zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji. Ja zdecydowałam się oprawić moje inicjały, co pomogło mi określić ich wymiary. Ale będą się one prezentowały równie dobrze w większym formacie z wieloma zdjęciami. Szczególnie cenne będą także w tym projekcie fotografie z dzieciństwa.

Fot. Kreatywny Ślub

Następnie wycięte kształty liter pokrywamy wybranymi zdjęciami.

Fot. Kreatywny Ślub

WYKOŃCZENIE

W tej stylizacji zdecydowałam się na oprawienie naszych liter. Jednak inicjały mogą równie dobrze zostać przypięte do obrusu głównego stołu lub posłużyć za dekorację bufetu lub baru. Fotografie powinny przedstawiać wasze zainteresowania, ulubione zajęcia z podróży czy też miłe wspomnienia. Tak przygotowane inicjały mają na celu oddanie waszej osobowości.

Fot. Kreatywny Ślub

blog slubny Zankyou

 

Ania Piggott, autorka pełnego inspiracji bloga Kreatywny Ślub.

 

Ty także chcesz zostać ekspertem Zankyou? Napisz do nas!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Sztuka wycinania papieru, czyli papierowe dekoracje i ozdoby na Twój ślub!
Wycinanki to jego druga, nieznana światu pasja. Składał papier i wycinał snując opowieść „o tych którzy za górami za lasami… wzięli ślub i żyli długo i szczęśliwie”.
Credits: Carolina Herrera
10 tendencji ślubnych w 2018: wszystkie porady, aby celebracja Twojego ślubu była idealna!
Wybierz spośród naszych propozycji coś, co będzie Ci najbardziej odpowiadało. Jeżeli jesteś w pełni zaangażowana w przygotowaniach do swojego ślubu w 2018 roku, to nie możesz przegapić tego postu, gdzie prezentujemy najnowsze i najważniejsze trendy związane z estetyką ślubną.
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Narzeczeni, którzy właśnie wiosną powiedzą sakramentalne TAK, zapewne już od dawna zastanawiają się na jakie dekoracje sali i na jaki bukiet ślubny się zdecydować. Zastanawiacie się jak wybrać idealny bukiet ślubny?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji