III Podhalańskie Targi Weselne 26-27 października 2013r. + KONKURS

III Podhalańskie Targi Weselne odbędą się w weekend 26-27 października 2013r. w Białym Dworku w Gronkowie k./Nowego Targu- największym dwupoziomowym  lokalu imprezowym na Podhalu w godz od.10 do 18.

III Podhalańskie Targi Weselne

Jest to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z propozycjami branży weselnej oraz imprez okolicznościowych takich jak komunia św., chrzciny oraz studniówki z  całego Podhala i Małopolski oraz panującymi w niej najnowszymi trendami.  Swoje oferty przedstawią m.in. restauracje, firmy cateringowe, hotele, firmy dekoratorskie i poligraficzne, kwiaciarnie, właściciele limuzyn i autobusów oraz karet, zespoły muzyczne, DJ, biura podróży, banki, fotografowie, filmowcy, hurtownie alkoholi oraz  wiele innych. Wystawcy zaproszą Państwa do degustacji wyrobów cukierniczych, gastronomicznych, jak również szerokiej gamy alkoholi.

III Podhalańskie Targi Weselne to jedyna okazja dla Młodych Par z Podhala do uzyskania rabatów, spotkania z przyszłymi podwykonawcami oraz sprawdzenia rzetelności firm. Czeka na Państwa wiele atrakcji w postaci pokazów mody, pokazów barmańskich, prezentacji szkół tańca i występów zespołów.

Polub nas na Facebook’u i wygraj nagrody wartości 3000 tyś.!

Dla Zwiedzających nagrody przygotował również nasz partner Film-wesele.pl, który dla każdej Pary zamawiającej usługi filmowe lub fotograficzne dodaje plener w prezencie wraz z albumem lub kopią Blu- Ray extra.

W  ofercie Białego Dworku znajdują się również duże apartamenty dla Naszych Gości, w tym apartament gratis dla Młodej Pary.

Dla Państwa komfortu zwiedzania targi odbędą się przez cały weekend Białym Dworku, który dysponuje  jedną z największych sal weselnych w regionie Nowego Targu, gdzie organizowane są wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe oraz wieczory taneczne.

Firma Villa Dermatica przekazuje Voucher na 700 zł na swoje usługi.

W sobotni wieczór,  wystąpi zwycięzca konkursu na najlepszy zespół muzyczny. Nagrodą dla zespołu będzie realizacja profesjonalnego teledysku oraz koncert przed parami młodymi oraz wystawcami. Wszyscy Zwiedzający będą mogli  wziąść udział w tej imprezie za okazaniem biletu wstępu oraz zabawić się przy muzyce live do północy. Warunkiem udziału we wszystkich konkursach jest polubienie Facebook.com/Weselne a w sobotniej zabawie  również zagłosowanie na ulubiony zespół podczas targów.

Podhalańskie Targi Weselne są  dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących śluby i wesela oraz inne imprezy okolicznościowe takie jak komunie św., chrzciny lub studniówki  na Podhalu i w Małopolsce, wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz rozmowy biznesowe. Na przebieg wesela mają wpływ również osoby z obsługi, których warto poznać i wybrać osobiście aby uniknąć niespodzianek,  które mogą się zdarzyć przy doborze firm wyłącznie przez internet.

Wejściówki na targi są w cenie 10 zł., które z pewnością zostaną dobrze zainwestowane w poznanie właściwych firm na wesele oraz dobrą zabawę.

Organizatorem targów jest Agencja Bimage.pl
Partnerem Głównym Biały Dworek z Gronkowa k.Nowego Targu
Partnerami są Future Tech, Film-wesele.pl
Patroni medialni: Tygodnik Podhalański, Podhale24.pl, Góral.info.pl,TV Podhale, Weselezklasą.pl, Zankyou.pl
Aktualne informacje będą mogli śledzić Państwo na targi-wesele.pl oraz na Facebook.com/Weselne


W imieniu Organizatorów zapraszam serdecznie do udziału- Daniel Musioł

www.targi-wesele.pl 

KONKURS!!!

Polub nas na Facebook.com/Weselne, odwiedź targi i wyślij sms o treści Weselne na nr 601 58 11 98 i wygraj nagrody wartości 3000 tys.

Dla Zwiedzających nagrody przygotowali:nasz partner Film-wesele.pl, który dla każdej Pary zamawiającej usługi filmowe lub fotograficzne dodaje plener w prezencie wraz z albumem lub kopią Blu- Ray extra oraz firma Villa Dermatica, która przekazuje Voucher na 700 zł na swoje usługi.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak być idealnym gościem weselnym? Garść porad!
Jak być idealnym gościem weselnym? Garść porad!
Nie przegap ich!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Życzenia ślubne - dobre rady Zankyou, które powinnaś znać!
Niezależnie od tego, czy jesteśmy gośćmi weselnymi, czy tylko dowiadujemy się o ślubie kogoś znajomego lub członka rodziny, odczuwamy potrzebę złożenia życzeń ślubnych. Jak składać życzenia ślubne i jakie najlepiej pasują do danej okoliczności? Przykładowe życzenia ślubne.
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Sukienki na studniówkę i wesele 2016: 8 trendów!
Będziesz gościem w przyszłym roku na weselu? Sprawdź najnowsze trendy!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji