II Podhalańskie Targi Weselne - 16 lutego 2013

II Podhalańskie Targi Weselne odbędą się 16 lutego 2013 w Karczmie Zadyma w Szaflarach obok Nowego Targu, w odpowiedzi na duże zainteresowanie pierwszą edycją. Jest to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z propozycjami branży weselnej z całego Podhala i panującymi w niej najnowszymi trendami. Pośród wystawców zaprezentują się przedstawiciele firm oferujący między innymi: modę ślubną, lokale,dekoratorów wnętrz wyroby cukiernicze, fotografie, film, oprawę muzyczną: DJ i zespoły, limuzyny, poligrafię i inne . Na przebieg Państwa Wesela mają wpływ również osoby z obsługi, których warto poznać i wybrać osobiście aby uniknąć niespodzianek, które mogą się zdarzyć przy doborze firm wyłącznie przez internet.

II Podhalańskie Targi Weselne

Dla wszystkich, którzy polubią nasz profil Facebook.com/Weselne i wyślą sms o treści Blu Ray na nr 530771317 przygotowaliśmy 1 z 10 bonów o wartości 1000 zł.od firmy Film-wesele.pl na film w wersji Full HD na płytach Blu Ray.

Wejściówki na targi są w cenie 10 zł.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.targi-wesele.pl

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Loteria ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim okazja do podzielenia się swoim szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Hasło „weselny savoir-vivre” sprawia, że wszyscy na gwałt próbują sobie przypomnieć, co dokładnie robili na ostatnim przyjęciu, gdy szaleli całą noc.
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Świadkowie na ślubie – zaszczyty i obowiązki, czyli o czym należy pamiętać!
Masz zostać świadkiem, świadkową, druhną lub drużbą? Stres odłóż na bok. Już teraz Zankyou podpowie Ci w czym możesz przysłużyć się przyszłej Młodej Parze!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji