II Podhalańskie Targi Weselne - 16 lutego 2013

II Podhalańskie Targi Weselne odbędą się 16 lutego 2013 w Karczmie Zadyma w Szaflarach obok Nowego Targu, w odpowiedzi na duże zainteresowanie pierwszą edycją. Jest to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z propozycjami branży weselnej z całego Podhala i panującymi w niej najnowszymi trendami. Pośród wystawców zaprezentują się przedstawiciele firm oferujący między innymi: modę ślubną, lokale,dekoratorów wnętrz wyroby cukiernicze, fotografie, film, oprawę muzyczną: DJ i zespoły, limuzyny, poligrafię i inne . Na przebieg Państwa Wesela mają wpływ również osoby z obsługi, których warto poznać i wybrać osobiście aby uniknąć niespodzianek, które mogą się zdarzyć przy doborze firm wyłącznie przez internet.

II Podhalańskie Targi Weselne

Dla wszystkich, którzy polubią nasz profil Facebook.com/Weselne i wyślą sms o treści Blu Ray na nr 530771317 przygotowaliśmy 1 z 10 bonów o wartości 1000 zł.od firmy Film-wesele.pl na film w wersji Full HD na płytach Blu Ray.

Wejściówki na targi są w cenie 10 zł.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.targi-wesele.pl

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

IV Śląskie Targi Weselne 2013
IV Śląskie Targi Weselne 2013
Serdecznie zapraszam na IV edycję Śląskich Targach Weselnych, które odbędą się 20.01.2013 roku w niedzielę w Restauracji Kameralnej oraz na sali konferencyjnej Kombinatu ZABRZE S.A. w centrum Zabrza przy ul.Pawliczka 1. Śląskie Targi Weselne charakteryzują się tym, że są ponadregionalne, dlatego też będziemy mobilizować również firmy z regionu Gliwic, Ruda Śląska oraz Chorzowa, tak aby narzeczeni po prostu mieli blisko do przyszłych wykonawców ich wesela.
II Jurajskie Targi Weselne 9.XI.2014
II Jurajskie Targi Weselne 9.XI.2014
Nie możesz przegapić tego wydarzenia! Każda Para Młoda powinna wziąć udział w Tegorocznych Jurajskich Targach Ślubnych!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji