II Podhalańskie Targi Weselne – 16 lutego 2013

II Podhalańskie Targi Weselne odbędą się 16 lutego 2013 w Karczmie Zadyma w Szaflarach obok Nowego Targu, w odpowiedzi na duże zainteresowanie pierwszą edycją. Jest to niepowtarzalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z propozycjami branży weselnej z całego Podhala i panującymi w niej najnowszymi trendami. Pośród wystawców zaprezentują się przedstawiciele firm oferujący między innymi: modę ślubną, lokale,dekoratorów wnętrz wyroby cukiernicze, fotografie, film, oprawę muzyczną: DJ i zespoły, limuzyny, poligrafię i inne . Na przebieg Państwa Wesela mają wpływ również osoby z obsługi, których warto poznać i wybrać osobiście aby uniknąć niespodzianek, które mogą się zdarzyć przy doborze firm wyłącznie przez internet.

II Podhalańskie Targi Weselne

Dla wszystkich, którzy polubią nasz profil Facebook.com/Weselne i wyślą sms o treści Blu Ray na nr 530771317 przygotowaliśmy 1 z 10 bonów o wartości 1000 zł.od firmy Film-wesele.pl na film w wersji Full HD na płytach Blu Ray.

Wejściówki na targi są w cenie 10 zł.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.targi-wesele.pl

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji