• Magazyn
  • II Jurajskie Targi Weselne 9.XI.2014

II Jurajskie Targi Weselne 9.XI.2014

Nie możesz przegapić tego wydarzenia! Każda Para Młoda powinna wziąć udział w Tegorocznych Jurajskich Targach Ślubnych!

  • Organizacja

Szukasz inspiracji weselnych? Już 9 listopada 2014 roku, w niedzielę weź udział w II Jurajskich Targach Weselnych. W niezwykłych wnętrzach sali bankietowej Rotunda, przy ulicy Długiej 7 w centrum Zawiercia odbędą się największe targi branży imprez okolicznościowych na Jurze.

zapisz
Jurajskie Targi Weselne
Publikacja

Sukces pierwszej edycji Jurajskich Targów Weselnych pokazał, że region Jury świetnie nadaje się na organizację wesela. Piękne krajobrazy i znakomite firmy – to możesz znaleźć w Jurze.

Pary Młode, podczas organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, szukają firm z bliskiego sobie otoczenia. Potwierdza to doświadczenie organizatorów zdobywane przez piętnaście edycji targów na Śląsku i w Małopolsce. Targi Weselne, które odbędą się w Rotundzie, będą prezentacją firm z regionu Jury oraz panujących obecnie trendów w usługach ślubno- weselnych. Nie może Cię zabraknąć!

zapisz
Targi ślubne, Foto: flickr
zapisz
Targi ślubne, Foto: flickr
zapisz
Targi ślubne, Foto: flickr

II Jurajskie Targi Weselne są również dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących imprezy okolicznościowe – wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz nawiązanie współpracy biznesowej w świetnej atmosferze.

Głównym atutem wydarzenia jest niepowtarzalna atmosfera imprezy weselnej, panująca podczas targów. Pokazy mody oraz występy zespołów na żywo to tylko część atrakcji do zobaczenia tylko na targach. Ponadto, będzie można spróbować wykwintnych potraw oraz deserów z weselnego menu.

Zapraszamy na II edycję Jurajskich Targach Weselnych przedstawicieli firm z okolic Jury oraz narzeczonych .  Targi są doskonałą szansą na zaprezentowanie i poznanie firm z branży weselnej.
Wejściówki kosztujące 10 zł., z pewnością będą dobrą inwestycją na poznanie odpowiednich firm na wesele.
Organizatorem Jurajskich Targów Weselnych jest agencja Bimage Ltd z Olkusza, specjalizująca się w produkcji targów, wydarzeń, filmów oraz kampanii reklamowych event&net&film.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Film-wesele.pl Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!