II Jurajskie Targi Weselne 9.XI.2014

Szukasz inspiracji weselnych? Już 9 listopada 2014 roku, w niedzielę weź udział w II Jurajskich Targach Weselnych. W niezwykłych wnętrzach sali bankietowej Rotunda, przy ulicy Długiej 7 w centrum Zawiercia odbędą się największe targi branży imprez okolicznościowych na Jurze.

Jurajskie Targi Weselne

Sukces pierwszej edycji Jurajskich Targów Weselnych pokazał, że region Jury świetnie nadaje się na organizację wesela. Piękne krajobrazy i znakomite firmy – to możesz znaleźć w Jurze.

Pary Młode, podczas organizacji ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego, szukają firm z bliskiego sobie otoczenia. Potwierdza to doświadczenie organizatorów zdobywane przez piętnaście edycji targów na Śląsku i w Małopolsce. Targi Weselne, które odbędą się w Rotundzie, będą prezentacją firm z regionu Jury oraz panujących obecnie trendów w usługach ślubno- weselnych. Nie może Cię zabraknąć!

Targi ślubne, Foto: flickr
Targi ślubne, Foto: flickr
Targi ślubne, Foto: flickr

II Jurajskie Targi Weselne są również dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących imprezy okolicznościowe – wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz nawiązanie współpracy biznesowej w świetnej atmosferze.

Głównym atutem wydarzenia jest niepowtarzalna atmosfera imprezy weselnej, panująca podczas targów. Pokazy mody oraz występy zespołów na żywo to tylko część atrakcji do zobaczenia tylko na targach. Ponadto, będzie można spróbować wykwintnych potraw oraz deserów z weselnego menu.

Zapraszamy na II edycję Jurajskich Targach Weselnych przedstawicieli firm z okolic Jury oraz narzeczonych .  Targi są doskonałą szansą na zaprezentowanie i poznanie firm z branży weselnej.
Wejściówki kosztujące 10 zł., z pewnością będą dobrą inwestycją na poznanie odpowiednich firm na wesele.
Organizatorem Jurajskich Targów Weselnych jest agencja Bimage Ltd z Olkusza, specjalizująca się w produkcji targów, wydarzeń, filmów oraz kampanii reklamowych event&net&film.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

IV Śląskie Targi Weselne 2013
IV Śląskie Targi Weselne 2013
Serdecznie zapraszam na IV edycję Śląskich Targach Weselnych, które odbędą się 20.01.2013 roku w niedzielę w Restauracji Kameralnej oraz na sali konferencyjnej Kombinatu ZABRZE S.A. w centrum Zabrza przy ul.Pawliczka 1. Śląskie Targi Weselne charakteryzują się tym, że są ponadregionalne, dlatego też będziemy mobilizować również firmy z regionu Gliwic, Ruda Śląska oraz Chorzowa, tak aby narzeczeni po prostu mieli blisko do przyszłych wykonawców ich wesela.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji