I Jurajskie Targi Weselne w Zawierciu

I Jurajskie Targi Weselne, odbędą się w pięknych wnętrzach w Karczmie u Stacha 19 stycznia 2014 roku w niedzielę w przy ul. Ignacego Paderewskiego 114 w Zawierciu przy drodze krajowej 791.

I Jurajskie Targi Weselne

Na targach będzie można poznać najnowsze trendy w usługach weselnych oraz firmy zajmujące się oprawą imprez od mody i biżuterii przez film, fotografię, limuzyny, lokale, catering, dekoracje, poligrafię, oferty biur podróży i kompleksowe usługi organizacji imprez. Nie zabraknie degustacji wyrobów cukierniczych, restauracji i rodzimych producentów wędlin. Będzie można podziwiać występy zespołów na żywo mody i barmańskie.

Konkursy dla Zespołów i właścicieli limuzyn
Podczas eventu odbędzie się konkurs na najlepszy Zespół Muzyczny oraz najładniejszą limuzynę w regionie Raciborza– nagrodą dla wystawców, będzie gratisowy udział w kolejnej edycji targów a wśród głosujących rozlosujemy sesję zdjęciową od firmy Film-wesele.pl. Wygrać może każdy kto weźmie udział w głosowaniu i w targach oraz polubi nasz Facebook.com/Weselne.

Zobacz polecanych przez Zankyou usługodawców ślubnych w województwie śląskim.

Z pewnością będzie można skorzystać ze specjalnych ofert targowych, zasięgnąć porady czy uzyskać rabat ważny tylko na targach. Śląskie Targi Weselne są dobrym miejscem na spotkanie branżowe przedstawicieli firm obsługujących imprezy okolicznościowe – wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz nawiązanie współpracy biznesowej w świetnej atmosferze.

Konkurs partnera Film-wesele.pl

Polub Facebook.com/filmweselepl, wyślij sms o treści Wesele na nr 601 58 11 98 i zamów usługę na stoisku firmy Film-wesele.pl, a otrzymasz realizację pleneru w innym dniu na Blu- Ray lub album ze 100 zdjęciami gratis. Pierwsze 3 Pary, które zamówią usługę AllinOne FOTO+FILM otrzymają oprócz pleneru dodatkowo 2 albumy i 2 komplety płyt DVD i Blu- Ray w prezencie.

Organizatorem targów jest Bimage Interactive specjalizująca się w produkcji wydarzeń i filmów promocyjnych oraz kampanii reklamowych event&net&film.
Zapraszamy do polubienia imprezy na www.facebook.com/Weselne oraz na portal www.wesele-zawiercie.pl, którego oficjalne otwarcie nastąpi 20.01.2014 roku, gdzie będzie można zobaczyć relację z targów oraz oferty firm z regionu. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i Państwa propozycje uatrakcyjnienia targów w postaci pokazów lub nagród.
Organizator Bimage Interactiv ul.Górnicza 2, Olkusz biuro@targi-wesele.pl, tel.793 750 790

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

IV Śląskie Targi Weselne 2013
IV Śląskie Targi Weselne 2013
Serdecznie zapraszam na IV edycję Śląskich Targach Weselnych, które odbędą się 20.01.2013 roku w niedzielę w Restauracji Kameralnej oraz na sali konferencyjnej Kombinatu ZABRZE S.A. w centrum Zabrza przy ul.Pawliczka 1. Śląskie Targi Weselne charakteryzują się tym, że są ponadregionalne, dlatego też będziemy mobilizować również firmy z regionu Gliwic, Ruda Śląska oraz Chorzowa, tak aby narzeczeni po prostu mieli blisko do przyszłych wykonawców ich wesela.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji