Hanna Kwapisz - kreatywna wizażystka

Swoją przygodę z wizażem rozpoczęłam już podczas studiów filologii angielskiej; tak, filologia i wizaż – można rzec dwa bardzo odległe obszary, a jednak… świetna znajomość języka pozwoliła mi bez przeszkód badać najnowsze trendy ze świata makijażu, zdobywać wiedzę i przekładać ją na praktykę oraz rozwijać się jako wizażysta.

Ekspert Zankyou - Hanna Kwapisz

Dyplom warszawskiej szkoły wizażu potwierdził moje umiejętności, ale to właśnie codzienna praktyka jest najlepszym sposobem na nieustanną naukę. Cały czas chętnie odkrywam nowe techniki malowania, wskazówki wcielam w życie, realizuję i współpracuję przy kreatywnych projektach, a największą radość i satysfakcję sprawia mi obserwowanie jak pod wpływem kilku kosmetyków i ruchów pędzla wygląd różnych ludzi przechodzi przemianę i wzrasta ich pewność siebie.

Prywatnie jestem zapaloną kinomanką i wielbicielką dobrej muzyki i literatury,
ze smykałką do stylizacji. Inspiracji szukam dokoła siebie, często znajdując ją
w najmniej oczekiwanych momentach czy sytuacjach.

Dla portalu zankyou.pl piszę o pielęgnacji i makijażu ślubnym, a głowę mam pełną kolejnych pomysłów. Prowadzę także swój blog o wizażu.

Serdecznie zapraszam do obecnych jak i przyszłych artykułów, które znajdziecie klikając TUTAJ.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Pierwsza w Polsce Charytatywna Loteria Ślubna – pomysł na upominek dla gości
Loteria ślubna to oryginalny pomysł na upominki dla gości weselnych, świetna zabawa, a przede wszystkim okazja do podzielenia się swoim szczęściem z podopiecznymi Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej, część 1
Hasło „weselny savoir-vivre” sprawia, że wszyscy na gwałt próbują sobie przypomnieć, co dokładnie robili na ostatnim przyjęciu, gdy szaleli całą noc.
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Bon ton, czyli wszystko o etykiecie ślubnej – część 2
Po wprowadzeniu w świat weselnej etykiety przyszedł czas na kontynuację tematu - tym razem skupimy się na szczegółach. Jak właściwie wprowadzić gości w klimat przyjęcia? I jak stać się idealnym weselnikiem w oczach Pary Młodej?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji