Gorące trendy ślubne 2013: paski kontra kropki

Geometryczne wzory będą jednym z najgorętszych trendów ślubnych w 2013 roku. Paski, pionowe i poziome, konkurować będą o Waszą uwagę z kropkami, małymi, dużymi, to nie ma znaczenia. Jak umiejętnie wkomponować te wzory w ślubne dekoracje?

fot. Pia Ulin via via marthastewartweddings.com, via marthastewartweddings.com, via marthastewartweddings.com, via weddingbycolor.com, Jen Huang Photography via brides.com

Przede wszystkim trzeba z nich uczynić motyw przewodni ślubu i wesela. Decydując się na kropki wystrzegajcie się pasków i wszelkich innych motywów (i odwrotnie rzecz jasna). To one mają grać główną rolę. Nie bez znaczenia będzie ich zestawienie kolorystyczne: możecie wszystko utrzymać w jednej tonacji (na przykład od delikatnego błękitu do granatu) albo mieszać kolory (to wymaga dobrego wyczucia stylu i koloru, ale efekt może być piorunujący).

Zobacz również: “Wybór koloru przewodniego – trendy ślubne 2013”

fot. lewa kolumna: suknia ślubna Gala 2013, BHDLN, środkowa kolumna no source, Harrison Long Photography via Style Me Pretty, prawa kolumna: Mary Kate McKenna Photography via The Garter Girl, Decorisus, Kojo Designs

Kropki czy paski śmiało możecie zastosować na zaproszeniach ślubnych, pudełeczkach z prezentami dla gości, a nawet obrusach. Delikatne kropeczki znajdziecie na sukniach ślubnych i welonach (pamiętajcie jednak, że co za dużo to nie zdrowo), paski na garniturze pana młodego wyszczuplą natomiast jego sylwetkę. Decydując się na te pierwsze nie zapomnijcie o okrągłym konfetti, które na zakończenie pierwszego tańca wyspie się z zawieszonego nad Waszymi głowami balonu. Wybierając paski pomyślcie o dekoracji sali weselnej serpentynami.

Jak widzicie, dwa proste motywy, a ile możliwości!

fot. góra: LoriBoeDesignvia etsy.com, via etsy.com, dół: via weddbook.com, via etsy.com, via marthastewartweddings.com
fot. lewa kolumna: Aaron Delesie via Style Me Pretty, środkowa kolumna: Erin Hearts Court via La Partie Events, Max Wanger via Martha Stewart Weddings, prawa kolumna: Christian Oth Studio via Martha Stewart Weddings, One and Only Paris Photography via Style Me Pretty

Najlepsze produkty na ślub i wesele znajdziesz w Katalogu Ślubnym Zankyou

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Wiosenne bukiety ślubne i dekoracje sali
Narzeczeni, którzy właśnie wiosną powiedzą sakramentalne TAK, zapewne już od dawna zastanawiają się na jakie dekoracje sali i na jaki bukiet ślubny się zdecydować. Zastanawiacie się jak wybrać idealny bukiet ślubny?
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto
Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!
Również uroczystość weselna, która powinna odzwierciedlać chakartery przyszłych małżonków zasługuje na odpowiednie udekorowanie, zgodnie z wymaganiami Pary Młodej. Chcielibyśmy zaprezentować kilka kroków, których zadaniem jest ułatwienie Wam procesu dekoracji sali weselnej.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji