Gdyby moje wesele było jutro...

Profesjonaliści, którzy tworza na nowo trendy, aby uczynić Wasz ślub wyjątkowym i bardzo, bardzo osobistym. Sprawdź teraz !

Gdyby moje wesele było jutro...
  • Planowanie ślubu

Luty zapewnia nam mroźny i śnieżny klimat, który bez wątpienia doda odrobiny magii i uroku Waszym zdjęcia ślubnym. To przecież w tym miesiącu przypada święto zakochanych, romantyczną aurę można wyczuć w powietrzu. Nie da się przeoczyć dekoracji podkręcających romatyczny nastrój. Gdyby moje wesele było jutro, to na pewno tak by było.

Lokalizacja

Dzień wesela jest tak wyjątkowy, że potrzebuje szczególnej oprawy. A jednak odrobina fachowej pomocy nie zaszkodzi ! Oryginalne, klimatyczne wnętrza wraz z wyszukaną kuchnią regionalną podkreślą wyjątkowy charakter tak uroczystej chwili. Nietuzinkowy styl sali weselnej sprawi, że ten dzień zapamiętacie na zawsze. “Cedrowy Dworek” jest idealnym miejscem na organizację tak ważnej uroczystości, jaką jest wesele.

zapiszCedrowy DworekOdkryj wiecej o Cedrowy Dworek
Foto: Cedrowy Dworek
zapiszCedrowy DworekOdkryj wiecej o Cedrowy Dworek
Foto: Cedrowy Dworek

Ciężar organizacji

Nie każdy jest urodzonym organizatorem. Nie wszyscy mają czas, by dać się porwać na całego przygotowaniom do ślubu i wesela. Nie chodzi przecież o to, by Para Młoda w swoim Wielkim Dniu, padała na twarz ze zmęczenia! Gorączka przedślubna dopada w końcu wszystkich narzeczonych i jest proporcjonalnie duża do liczby czekających zadań. Jeżeli jednak w Waszym kalendarzu brakuje miejsca na dopisanie choćby spontanicznej kawy na mieście, nie lubicie działać pod presją czasu i w chaosie, to dobrze trafiliście. Creative Wedding tworzy zgrany, zmobilizowany team do zadań specjalnych. Zdbaja o to, by Wasza uroczystość odzwierciedlała Was samych.

zapiszCreative Team Wedding&Events PlanningOdkryj wiecej o Creative Team Wedding&Events Planning
Foto: Creative Team Wedding&Events Planning
zapiszCreative Team Wedding&Events PlanningOdkryj wiecej o Creative Team Wedding&Events Planning
Foto: Creative Team Wedding&Events Planning

Muzyka

Jeżeli myślicie o niezapomnianej zabawie do białego rana muzyka jest bez wątpienia jedym z najważniejszych elementów aby zachęcić gości do pozostania na parkiecie. Oprócz muzyki warto pomyśleć o zabawach i konkursach, które zachęcą do integracji i będą zabawnymi momentami do ujęcia na fotografiach. Dj Martin stworzy świat rozrywkiw którym nie zabraknie śmiechu i niespodzianek.

zapiszDJ MartinOdkryj wiecej o DJ Martin
Foto: DJ Martin
zapiszDJ MartinOdkryj wiecej o DJ Martin
Foto: DJ Martin

Poza granicami

Jeżeli zimowa aura w Polsce nie jest Waszą wymarzoną scenerią dlaczego nie wybrać się w poszukiwanie słońca?Ślub w Grecji w jednym z bajecznych miejsc takich jak Santorini, Rodos, Kos, Korfu, Zakhyntos, Kreta, Mykonos, Thassos, Hydra, Skopelos może być idealnym rozwiązaniem. Agencja Ślub w Grecji pomoże w zaplnanowaniu wszystkiego zgodnie z budżetem i odciąży Was od spraw organizacyjych.

zapiszŚlub w GrecjiOdkryj wiecej o Ślub w Grecji
Foto: Ślub w Grecji
zapiszŚlub w GrecjiOdkryj wiecej o Ślub w Grecji
Foto: Ślub w Grecji

Zaproszenia

Zaproszenia ślubne są jak strona tytułowa w książce, tworzą pierwsze wrażenie i wyobrażenie o Waszym ślubie. Jeżeli strona tytułowa jest zachęcającą bez wątpienia chcesz zajrzeć co kryje się w środku. Jeżeli zaproszenia ślubne zaimponują Waszym gościa bez wątpienia będą czekać na ten wyjątkowy dzień z niecierpliwością. Klasyka i elegancja to nieprzemijające nurty, które są dewizą stylu Etalai. Najwyższej jakości materiały, faktura papieru oraz subtelny detal to coś, co wyróżnia każdą linię z kolekcji marki. Szeroka możliwość personalizacji sprawia, że wykonywany projekt jest zawsze indywidualnie dopasowany do stylu i wizji Narzeczonych. Papeteria ślubna w wykonaniu Pracowni Projektowej Etalai to poszukiwanie ideału w minimalistycznych kompozycjach bazujących czasem na samej typografii.

zapiszPracownia Projektowa ETALAIOdkryj wiecej o Pracownia Projektowa ETALAI
Foto: Pracownia Projektowa ETALAI
zapiszPracownia Projektowa ETALAIOdkryj wiecej o Pracownia Projektowa ETALAI
Foto: Pracownia Projektowa ETALAI

Tort weselny

Tort weselny, liczy się zarówno smak jak i wygląd. Krojenie tortu przez Parę Młoda jest ważnym momentem chętnie fotografowanym przez gości, warto zatem zadbać o odpowiednią prezentację. Candy Cakes to pracownia specjalizująca się w wykonywaniu tortów artystycznych na indywidualne zamówienia. Torty wykonywane są w stylu angielskim ( pokryte masą cukrową) z figurkmi, w stylu drip cake, w kremie oraz naked. Przyszli Państwo młodzi mogą zamówić także słodki stół oraz podziękowania dla gości w formie ciasteczek lub babeczek.

zapiszCandy CakesOdkryj wiecej o Candy Cakes
Foto: Candy Cakes
zapiszCandy CakesOdkryj wiecej o Candy Cakes
Foto: Candy Cakes

Garnitur

Nadszedł czas! Twój chłopak musi dostać swój garnitur. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, aby wybrać odpowiedni styl, jest coś bardzo prostego: kiedy i gdzie odbędzie się wesele, ponieważ Twój styl będzie od niego zależał.  Polska marka Giacomo Conti od ponad 10 lat kreuje modę męską w kanonie nowoczesnej, niewymuszonej elegancji.  Projekty wychodzące spod skrzydeł wybitnych projektantów są nie tylko wykonane z najlepszych jakościowo tkanin sprowadzanych od  europejskich producentów, ale również wpisane w najnowsze, światowe trendy. 

zapisz
Foto: Giacomo Conti
zapiszGiacomo Conti
Foto: Giacomo Conti

To są nasze odkrycia na luty. Profesjonaliści, którzy tworza na nowo trendy, aby uczynić Wasz ślub wyjątkowym i bardzo, bardzo osobistym. Już niebawem odkryjemy więcej !

Film z wesela

Zdjęcia ślubne bez wątpienia są wspaniałą pamiątką dla pary młodej, jednak żeby przeżyć wszystkie te emocje raz jeszcze obejrzenie wideo ze ślubu może okazać się niezbędne ! Filmstory tworzą obrazy pełne miłości i wzruszenia. Przeżyj to raz jeszcze.

zapisz
Filmstory

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!