Francuska klasyka w kolekcji sukien ślubnych Cymbeline 2014

Od początku istnienia Zankyou w Polsce pilnie śledzimy poczynania marki ślubnej Cymbeline. Co zobaczą panny młode 2014 w ofercie Cymbeline?

Kolekcja ślubna marki Cymbeline na 2014 rok

Cymbeline to nie tylko wiodąca marka sukien ślubnych w europie, ale także historia 3 sióstr, które 75 km. od Paryża postanowiły projektować suknie ślubne, łącząc istniejące trendy z nowoczesnością.

Panny młode 2014 roku nie będą zawiedzione. Projektantki ponownie postawiły na elegancję i klasykę z odrobiną nonszalancji. W kolekcji znajdziemy zarówno koronkowe cudeńka jak i tiulowe księżniczki. Znajdziemy tu zarówno suknie ślubne z długimi rękawami, jak i (bardzo modne w tym sezonie!) suknie na cieniutkich ramiączkach, czy klasyczne, usztywniane gorsety.

Pełne klasy suknie ślubne z kolekcji Cymbeline 2014
Suknie ślubne z kolekcji Cymbeline 2014
Suknie ślubne Cymbeline 2014

Jak w kolekcji 2013, marka Cymbeline zaprosiła do współpracy projektantkę japońskiego pochodzenia- Hanae Mori. Efektem tej współpracy są lekkie, tiulowe suknie ślubne, które przedstawiliśmy w naszej galerii ślubnej.

Suknie ślubne Hanae Mori dla Cymbeline 2014

Poza wyjątkowymi projektami, Cymbeline znane jest z miejskich sesji zdjęciowych na terenie Paryża i Wersalu. Całą, industrialną sesję fotograficzną zobaczycie w galerii sukien ślubnych.

Paryska sesja fotograficzna. Suknie ślubne Cymbeline 2014

Umów się na przymiarkę sukien ślubnych w najlepszych salonach ślubnych!

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji