Francuska klasyka w kolekcji sukien ślubnych Cymbeline 2014

Od początku istnienia Zankyou w Polsce pilnie śledzimy poczynania marki ślubnej Cymbeline. Co zobaczą panny młode 2014 w ofercie Cymbeline?

Kolekcja ślubna marki Cymbeline na 2014 rok

Cymbeline to nie tylko wiodąca marka sukien ślubnych w europie, ale także historia 3 sióstr, które 75 km. od Paryża postanowiły projektować suknie ślubne, łącząc istniejące trendy z nowoczesnością.

Panny młode 2014 roku nie będą zawiedzione. Projektantki ponownie postawiły na elegancję i klasykę z odrobiną nonszalancji. W kolekcji znajdziemy zarówno koronkowe cudeńka jak i tiulowe księżniczki. Znajdziemy tu zarówno suknie ślubne z długimi rękawami, jak i (bardzo modne w tym sezonie!) suknie na cieniutkich ramiączkach, czy klasyczne, usztywniane gorsety.

Pełne klasy suknie ślubne z kolekcji Cymbeline 2014
Suknie ślubne z kolekcji Cymbeline 2014
Suknie ślubne Cymbeline 2014

Jak w kolekcji 2013, marka Cymbeline zaprosiła do współpracy projektantkę japońskiego pochodzenia- Hanae Mori. Efektem tej współpracy są lekkie, tiulowe suknie ślubne, które przedstawiliśmy w naszej galerii ślubnej.

Suknie ślubne Hanae Mori dla Cymbeline 2014

Poza wyjątkowymi projektami, Cymbeline znane jest z miejskich sesji zdjęciowych na terenie Paryża i Wersalu. Całą, industrialną sesję fotograficzną zobaczycie w galerii sukien ślubnych.

Paryska sesja fotograficzna. Suknie ślubne Cymbeline 2014

Umów się na przymiarkę sukien ślubnych w najlepszych salonach ślubnych!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Najnowsza kolekcja sukien ślubnych Justin Alexander. Zmysłowość na 2014 rok
Najnowsza kolekcja sukien ślubnych Justin Alexander. Zmysłowość na 2014 rok
Justin Alexander znany jest na całym świecie z doskonałych projektów i wysokiej jakości wykorzystywanych materiałów. W każdej nowej kolekcji można dostrzec innowacyjność i skupienie się na uwydatnieniu kobiecości. Najnowsza kolekcja tej marki także nas nie zawiodła. Zapraszamy do przeglądu najciekawszych projektów sukien ślubnych na 2014 rok!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji