Francuska elegancja w modzie weselnej

  • Goście

W modzie ślubnej widać silny wpływ trendów angielskich (kapelusze i fascynatory), hiszpańskiej (koronki) i angielskiej, o czym właśnie będzie ten artykuł.

Publikacja

W 2012 roku w polskich księgarniach pojawiła się pozycja pt. „Paryski szyk”. Z humorem, swoistą zawziętością i odrobiną przekory opisuje zasady, których należy przestrzegać (lub nie), by stylem ubioru przypominać rodowitą mieszkankę francuskiej stolicy mody.

zapisz
Sukienki na wesele. Źródło: Dagnez

Jakie rady można w niej znaleźć?

1. Komplety są do niczego! Łącz różne rzeczy i style, nie ubieraj się w jednym sklepie od stóp do głów. W temacie mody bądź wolnym duchem i pamiętaj, że szyk stale tworzy się od nowa.

2. Blask bogactwa. Jeśli chcesz wyglądać jak urodzona nad Sekwaną pamiętaj o żelaznej zasadzie – złoty umiar. Paryski szyk cechuje prostota i nienachlana elegancja, do której nie pasują świecidełka.

3. Odkrycia! Poszukuj nowych sklepów, nigdy nie wiesz, gdzie trafisz na prawdziwą perełkę (zobacz sklepy z modą dla gości weselnych w Katalogu Zankyou).

4. Jeśli dobrze się w czymś czujesz – noś to.

5. Żadnych idoli – nie wzoruj się, nie naśladuj. Wypracuj swój własny styl i bądź z niego dumna.

6. Strzeż się dobrego smaku – to, że kiedyś uważało się, że zieleń nie pasuje do niebieskiego wcale nie oznacza, że taki duet nie jest wprost stworzony dla Ciebie!

7. Inwestuj w mocne punkty garderoby – wybieraj klasykę, którą będziesz modyfikować modnymi dodatkami.

Ostatni punkt zainspirował nas do spojrzenia na naszą kolekcję z paryskiego punktu widzenia. Wspomniana elegancja, szyk, prostota. Unikanie fantazyjności i kiczowatości. Ponadczasowa kobiecość.

Zobacz także: MODA DLA GOŚCI WESELNYCH- TRENDY 2014

Między naszą, polską modą, a tą paryską jest wiele różnic. We Francji chętniej i odważniej nosi się kolor. Docenia się ponadczasowe fasony i pieczałowitą jakość wykonania. Stawia się na wyszukany minimalizm. Dlatego dziś, w rytmie Marsylianki w głośnikach, przedstawiamy Wam nasze propozycje inspirowane francuską flagą. I prosimy – nośmy się na niebiesko, biało i czerwono! Polska ulica potrzebuje więcej kolorytu

NIEBIESKI

zapisz
Niebieskie sukienki na wesele z kolekcji Dagnez.

Niebieskie sukienki idealnie pasują do blondynek o jasnej karnacji i naturalnie zaróżowionych policzkach. Taki mix dodaje klasy i odejmuje lat. Pięknie w tym kolorze będą wyglądać też rude panie – wszak rudy z niebieskim to idealna para

BIAŁY

zapisz
Białe sukienki z kolekcji Dagnez.

Białe sukienki powinny pokochać miłośniczki klasyki. Nadają się na wiele okazji, od biznesowych po te stricte prywatne. Doskonale prezentują się ze szpilkami i żakietem na spotkaniu, z kolorowymi dodatkami na letnim ślubie i z koturnami i słomkowym kapeluszem na lipcowym spacerze po nadmorskim molo.

Będzie to także idealny wybór na ślub cywilny.

CZERWONY

zapisz
Czerwone sukienki na wesele z kolekcji Dagnez.

Czerwień uważana jest za najbardziej temperamentny kolor. Doskonale pasuje do wyrazistej urody i silnej osobowości. Możesz ją nosić bez względu na karnacje, kolor włosów czy oczu. Unikaj jej jednak jeśli jesteś nieśmiała, bo przyciąganie uwagi przechodniów gwarantowane

Specjalista portalu abcslubu.pl – Ula Wilgierz, Dagnez

Źródło: abcslubu.pl / www.abcslubu.pl / www.facebook.com/abcslubu

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Dagnez Salony sukien ślubnych
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!