• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Emocje na zdjęciach i filmie ślubnym! Zachowaj wspomnienia z najszczęśliwszych chwil w Waszym życiu!

Emocje na zdjęciach i filmie ślubnym! Zachowaj wspomnienia z najszczęśliwszych chwil w Waszym życiu!

  • Fotograf i kamerzysta

Zdjęcia i film ślubny, to pamiątki, które na długie lata zatrzymają te najcenniejsze momenty. Na Zankyou zawsze zachęcamy Was do uważnego wyboru fotografa i kamerzysty, którzy w 100% spełnią Wasze oczekiwania związane z uwiecznieniem jednego z ważniejszych dni w Waszym życiu.

Publikacja

W tym artykule chcemy przedstawić Wam firmę, którą sami niedawno odkryliśmy, a których praca jest godna uwagi. Kashmir Studio, o których mowa, to jedna z tysięcy firm na polskim rynku usług fotograficznych, ale polecamy na chwilę zatrzymanie się i przejrzenie ich dzieł, aby stwierdzić, że mają wyjątkową umiejętność dostrzegania emocji.

zapiszFotograf ślubny
Fot. Kashmir Studio

Na zdjęciach Kashmir Studio warto zwrócić uwagę na fotografowanie detali, które tak dobrze znamy z amerykańskich ślubów – oczy, bukiet, suknia czy buty ślubne- szczegóły, których sami nie dostrzegamy. W obiektywie fotografów nabierają one ważności.

zapiszPanna młoda na zdjęciach
Fot. Kashmir Studio
zapiszUśmiechnięta panna młoda
Fot. Kashmir Studio
zapiszCzerwone róże z perłami na ślub. Zdjęcia ślubne.
Fot. Kashmir Studio

Na fotografiach widać spontaniczność, ale nie zupełnie przypadkową. W niestandardowych ujęciach widać najważniejsze chwile z przygotowań, ślubu i wesela. I to wszystko w naturalnych barwach, które przemawiają do mnie bardziej, niż nadmiernie przerysowane bądź zbytnio rozjaśnione kolory. Więcej zdjęć fotografów znajdziecie w ich portfolio.

zapiszObrączki ślubne.
Fot. Kashmir Studio
zapiszPrzygotowania panny młodej do ślubu
Fot. Kashmir Studio
zapiszZdjęcie z przygotowań panny młodej
Fot. Karhmir Studio
zapiszFotograf ślubny
Fot. Kashmir Studio
zapiszFotograf na ślub i wesele
Fot. Kashmir Studio
zapiszCzarno białe zdjęcia ślubne
Fot. Kashmir Studio

Kashmir Studio to nie tylko zdjęcia. Trzech operatorów filmowych zapisuje także emocje ślubne w formie filmu jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań. Poza 90-minutowym nagraniem, para otrzymuje także kilkuminutowy klip. Krótkie teledyski wciągają i pozytywnie nastrajają- próbkę ich możliwości możecie zobaczyć poniżej.

 

Filmy Kashmir Studio opowiadają historię miłości, którą ma się ochotę dokładniej poznać, mimo, że jej bohaterowie są dla nas całkowicie obcy. Mimo, że firma pochodzi z Łodzi, to dojeżdżają na ślub w każdy zakątek Polski. Kolejny film Kashmir Studio znajdziecie w galerii Zankyou. Już te dwa krótkie filmy pokazują indywidualne podejście i pokazanie momentów najistotniejszych dla każdej z filmowanych par.


pierwszy taniec

 Kashmir Studio
Film i fotografia.

   info@kashmir-studio.com; 510 088 024

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Kashmir Studio Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!