Emocje na zdjęciach i filmie ślubnym! Zachowaj wspomnienia z najszczęśliwszych chwil w Waszym życiu!

Zdjęcia i film ślubny, to pamiątki, które na długie lata zatrzymają te najcenniejsze momenty. Na Zankyou zawsze zachęcamy Was do uważnego wyboru fotografa i kamerzysty, którzy w 100% spełnią Wasze oczekiwania związane z uwiecznieniem jednego z ważniejszych dni w Waszym życiu.

W tym artykule chcemy przedstawić Wam firmę, którą sami niedawno odkryliśmy, a których praca jest godna uwagi. Kashmir Studio, o których mowa, to jedna z tysięcy firm na polskim rynku usług fotograficznych, ale polecamy na chwilę zatrzymanie się i przejrzenie ich dzieł, aby stwierdzić, że mają wyjątkową umiejętność dostrzegania emocji.

Fotograf ślubny
Fot. Kashmir Studio

Na zdjęciach Kashmir Studio warto zwrócić uwagę na fotografowanie detali, które tak dobrze znamy z amerykańskich ślubów – oczy, bukiet, suknia czy buty ślubne- szczegóły, których sami nie dostrzegamy. W obiektywie fotografów nabierają one ważności.

Panna młoda na zdjęciach
Fot. Kashmir Studio
Uśmiechnięta panna młoda
Fot. Kashmir Studio
Czerwone róże z perłami na ślub. Zdjęcia ślubne.
Fot. Kashmir Studio

Na fotografiach widać spontaniczność, ale nie zupełnie przypadkową. W niestandardowych ujęciach widać najważniejsze chwile z przygotowań, ślubu i wesela. I to wszystko w naturalnych barwach, które przemawiają do mnie bardziej, niż nadmiernie przerysowane bądź zbytnio rozjaśnione kolory. Więcej zdjęć fotografów znajdziecie w ich portfolio.

Obrączki ślubne.
Fot. Kashmir Studio
Przygotowania panny młodej do ślubu
Fot. Kashmir Studio
Zdjęcie z przygotowań panny młodej
Fot. Karhmir Studio
Fotograf ślubny
Fot. Kashmir Studio
Fotograf na ślub i wesele
Fot. Kashmir Studio
Czarno białe zdjęcia ślubne
Fot. Kashmir Studio

Kashmir Studio to nie tylko zdjęcia. Trzech operatorów filmowych zapisuje także emocje ślubne w formie filmu jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań. Poza 90-minutowym nagraniem, para otrzymuje także kilkuminutowy klip. Krótkie teledyski wciągają i pozytywnie nastrajają- próbkę ich możliwości możecie zobaczyć poniżej.

 

Filmy Kashmir Studio opowiadają historię miłości, którą ma się ochotę dokładniej poznać, mimo, że jej bohaterowie są dla nas całkowicie obcy. Mimo, że firma pochodzi z Łodzi, to dojeżdżają na ślub w każdy zakątek Polski. Kolejny film Kashmir Studio znajdziecie w galerii Zankyou. Już te dwa krótkie filmy pokazują indywidualne podejście i pokazanie momentów najistotniejszych dla każdej z filmowanych par.


pierwszy taniec

 Kashmir Studio
Film i fotografia.

   info@kashmir-studio.com; 510 088 024

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Fotograf ślubny w Warszawie! The best!
Prezentujemy najlepszych warszawskich fotografów! Mamy nadzieję, że zdjęcia przypadną Państwu do gustu. Pytaliśmy fotografów o ich pracę, bo kto wie lepiej jak nie oni co wyróżnia ich zdjęcia?
Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Jak wybrać fotografa ślubnego? 5 kroków do wyboru idealnego fotografa!
Fotografowie są niezwykle ważni podczas ślubów, ze względu na to, że to oni są odpowiedzialni za uchwycenie tego pięknego dnia i przemienie go w wizualne dzieło sztuki. Dzięki nim wspomnienia pozostaną z Wami oraz Waszymi bliskimi na długie lata.
Fotograf ślubny w Krakowie! The best!
Fotograf ślubny w Krakowie! The best!
Wspaniali twórcy zdjęć ślubnych z Krakowa! Zapraszamy!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji