Emocje na ślubie jako najpiękniejsza ozdoba Młodej Pary

Nadchodzi ten długo oczekiwany, upragniony dzień: szykujecie się do ślubu, dokonujecie ostatnich poprawek, dopinacie szczegóły, aby wszystko wypadło absolutnie pięknie. Aby te wszystkie szczegóły zachować na zdjęciach, wynajmujecie profesjonalnego fotografa, który uwieczni te wszystkie ważne momenty.

Źródło: abcslubu.pl Fot. FotofabrykA

Często jednak w ferworze wydarzeń zapomina się o najważniejszym – o emocjach. Zabieganie, stres, pośpiech, napięcie organizacyjne odbierają często doświadczanie przyjemności z samego faktu, że jest to Wasz wielki dzień i to właśnie Wy powinniście czerpać z niego najwięcej.

fotografia ślubna
Źródło: abcslubu.pl Fot. FotofabrykA

Dlatego o pomoc w niektórych kwestiach możecie poprosić Waszych świadków albo członków rodziny – Wy zadbajcie przede wszystkim o siebie, aby nie stracić tego najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Źródło: abcslubu.pl Fot. FotofabrykA

Źródło: abcslubu.pl Fot. FotofabrykA

Nie bójcie się spontanicznego wyrażania Waszych uczuć! Weźcie się za ręce, siedząc w kościele, uśmiechajcie się do siebie tak często, jak macie na to ochotę, patrzcie na siebie, pokazujcie, że czujecie się szczęśliwi, że są to dla Was wyjątkowe chwile. Nie powstrzymujcie siłą łez wzruszenia podczas przysięgi, ani w innych ważnych dla Was momentach. Te wszystkie chwile z pewnością zostaną zauważone i uwiecznione na zdjęciach przez fotografa ślubnego, który towarzyszy Wam przecież niemal bez przerwy. Właśnie takie chwile tworzą historię tego dnia i dlatego warto pozwolić sobie na całą intensywność ich przeżywania.

Źródło: abcslubu.pl Fot. FotofabrykA

Warto jednak pamiętać też o tym, że twarz może zdradzać nie tylko pozytywne emocje, ale także takie, które niekoniecznie będą stanowić dla Was później źródło satysfakcji… i nie chodzi tu jedynie o złość, nerwowe napięcie czy smutną minę podczas ceremonii w kościele, ale także o brak jakiegokolwiek wyrazu lub beznamiętność towarzyszącą mimice twarzy przez większość dnia. Niestety fotograf nie dysponuje takimi możliwościami technicznymi, aby w programie graficznym smutek zamienić w radość, a obojętność w namiętność. Zresztą, chyba nie o to też chodzi. Dlatego w dniu swojego ślubu nastawcie się pozytywnie i dajcie się ponieść radości. Bądźcie naturalni, a późniejsze wspomnienia w postaci zdjęć ze ślubu będą jeszcze jednym powodem do wspominania i wywoływania pięknych emocji.

Źródło: abcslubu.pl Fot. FotofabrykA

Tekst oraz fotografie: Ekspert portalu abcslubu.pl – Jolanta Szarszewska-Bednarz / FotofabrykA / Polskie Stowarzyszenie Fotografów Ślubnych
Źródło: abcslubu.pl /www.abcslubu.pl /http://www.facebook.com/abcslubu

Chcesz poznać więcej ślubnych propozycji i ciekawostek? Śledź nas na Twitter albo Blip, oraz dołącz do nas na Facebook’u! 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Magia Panny Młodej! Poczuj się jak Panna Młoda już przed ślubem! Do wygrania stylizacja i sesja z najlepszymi specjalistami z branży!
Magia Panny Młodej! Poczuj się jak Panna Młoda już przed ślubem! Do wygrania stylizacja i sesja z najlepszymi specjalistami z branży!
Teraz przygotowujesz swój ślub, jesteś zestresowana, masz bardzo dużo na głowie- każda Panna Młoda pamięta zmorę przygotowań ślubnych. Zrób sobie przerwę i weź udział w tej relaksującej przygodzie! Będzie cudownie! Nie wahaj się, zdecyduj się na to już dzisiaj! Koniecznie obserwujfanpage Zankyou i czekaj na post konkursowy.
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Wybór sali gdzie odbędzie się przyjęcie to niełatwa decyzja, od której zależy dobre samopoczucie Młodej Pary i gości. Warto tej decyzji poświęcić nieco czasu, bo dobrze wybrane miejsc zagwarantuje wymarzoną atmosferę i świetną zabawę do białego rana.
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 21 – 22 października w przestrzeniach Tytano przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie oraz w siedzibach Partnerów odbędzie się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego: Cracow Bridal Weekend.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji