Dzięki tej usłudze, każde zaproszenie ślubne będzie wyjątkowe!

Chcesz stworzyć wyjątkowe zaproszenia ślubne, inne dla każdego gościa? Chcesz wydrukować dane gości na zaproszeniach? Zobacz sposób na wyjątkowe, a jednocześnie tanie zaproszenia ślubne.

  • Zaproszenia

Za kilka miesięcy ślub, czas więc rozesłać zaproszenia. Nie do końca jesteś zadowolona, że setka gości otrzyma ten sam wzór? Nie musi tak być! Nowością na rynku ślubnych zaproszeń jest indywidualna personalizacja zaproszeń ślubnych, czyli każdą kartkę tworzysz osobno, dopasowując poszczególne elementy do preferencji gościa. A to oznacza, że cioci Anastazji możesz wysłać klasyczną jednokolorową kartkę, a Magdzie z pracy zaproszenie ze śmiesznym zdjęciem. Możliwości jest nieskończenie wiele.

– Zależało mi, by moje zaproszenie ślubne było z humorem, jednak wiedziałam, że nie każdy zrozumie żart. Musiałam więc zamówić dwie oddzielne partie zaproszeń, co podniosło koszty – wspomina Małgorzata, ubiegłoroczna Panna Młoda.

Personalizacja pojedyncza to oszczędność pieniędzy. Bez względu na skalę modyfikacji w zamówieniu, cena pozostaje bez zmian. Spersonalizować można tylko jedną lub wszystkie kartki. Poza tym, to pomocne narzędzie przy adresowaniu. Każdy gość otrzyma informacje, niezbędne dla niego. Także design można dostosować do upodobań odbiorcy, do tej pory wszyscy otrzymywali to samo, szablonowe zaproszenie. Teraz można wykazać się kreatywność i stworzyć unikatową pamiątkę ślubną.

Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi firma sendmoments, która jako jedna z nielicznych oferuje właśnie możliwość indywidualnej personalizacji ślubnego zaproszenia. Taka opcja zdecydowanie podniesie atrakcyjność zaproszenia i sprawi, że będzie ono jedyne w swoim rodzaju.

zapisz
Tworzenie indywidualnych zaproszeń ślubnych na stronie sendmoments.pl
zapisz
Spersonalizowane zaproszenia ślubne od sendmoments.pl

– Wyraź się w sposób jeszcze bardziej osobisty, dzięki naszej personalizacji pojedynczych kartek. Na naszej platformie możesz dokonywać zmian na każdej pojedynczej kartce. Wpisuj różne nazwiska lub różne teksty indywidualnie dla każdego odbiorcy – wyjaśnia konsultant z www.sendmoments.pl.

Na czym polega personalizacja pojedyncza? To bardzo prosty proces, który potrwa kilka minut. Najpierw wybierz szablon zaproszenia. Do wyboru są kartki ze zdjęciem, klasyczne, tematyczne. Następnie w konfiguratorze po prawej stronie kliknij „Personalizacja pojedyncza“. Najważniejsze informacje – data, miejsce, itd. – pojawią się na wszystkich zaproszeniach, ale każde będziesz mogła z osobna edytować. Wystarczy kliknąć na numer kartki i wprowadzić imię i nazwiska gościa oraz specjalny tekst czy zdjęcie.

zapisz
Indywidualne zaproszenia ślubne sendmoments.pl

Pewne jest, że personalizacja pojedyncza to wyjątkowe rozwiązanie, które sendmoments oferuje swoim klientom bezpłatnie. Na próbę można zamówić również bezpłatne egzemplarze ślubnych zaproszeń. Proces zamawiani próbek wygląda taka samo jak w przypadku standardowego zamawiania zaproszeń na ślub. Szczegóły na stronie www.sendmoments.pl. Nie czekaj zamów swoją próbkę już dziś!

zapisz
Indywidualne zaproszenia ślubne sendmoments.pl
zapisz
Indywidualne zaproszenia ślubne sendmoments.pl

 Więcej o firmie Sendmoments przeczytasz tutaj.


Kontakt www.sendmoments.pl
Website: sendmoments

kontakt@sendmoments.pl, T: 58 881 01 12

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Sendmoments.pl Zaproszenia ślubne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!