Drukowana prasa ślubna: WEDDING

Na sklepowych półkach znaleźć możemy bogato ilustrowane, wielostronicowe czasopismo ślubne WEDDING. Gazeta ukazuje się co 3 miesiące, ale ilością treści i zgodnością z bieżącymi trendami ślubnymi jest to częstotliwość odpowiednia.

Najnowszy numer przyciąga już samą okładką, na której widzimy piękne, wiosenne panny młode. W role modelek wcieliły się między innymi, znane nam dobrze panie: Mela Koteluk, Marcelina Stoszek i Anna Kózka.

Okładka magazynu WEDDING nr 2

Koszt gazety wynosi 15,90 PLN za sztukę. Można także skorzystać z możliwości prenumerowania, wówczas koszt każdej kolejnej sztuki zmniejsza się. Wydawnictwo umożliwia także zakup wersji elektronicznej, która poza znacznie niższą ceną, jest także bardziej przyjazna środowisku! Prenumeratę zamówić można na stronie: www.e-wedding.pl

 

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Młoda Para powinna o szczeście w małżeństwie dbać od samego początku! Niektóre przesądy ślubne mają jej w tym pomóc. Z nami dowiedz się jakie!
Ślub w dobrym stylu. Wywiad z Magdaleną Łukasz z firmy Wionek Woniaczka
Ślub w dobrym stylu. Wywiad z Magdaleną Łukasz z firmy Wionek Woniaczka
Ślub przyszłości? Może na Marsie? Ale schodząc na Ziemię, dziś świat się tak szybko zmienia, trendy się zmieniają, wymagania się zmieniają... Być może zabrzmię ckliwie, ale mam nadzieję, że jedno się nie zmieni: szczere uczucie łączące parę, dzięki któremu chcą spędzić całe życie razem i decydują się je zapieczętować pięknym momentem, jakim jest ślub.
Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdź weselne inspiracje na krakowskich Targach Młodej Pary!
Znajdźcie inspiracje i zaplanujcie wesele z głową pełną pomysłów! Pomysłów, które znajdziecie już 1 października w czasie krakowskich Targów Młodej Pary. Wejdźcie na stronę wydarzenia i zarezerwujcie swoje miejsca, aby poczuć klimat tego najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji